Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc robaczki!

Jakby co to ja tu bylem i widzialem :biggrin:

Ktos leci na polnoc w tym roku?

 

Pozdrowienia dla wszystkich! Uwazajcie na drogach, please...

 

Zurki

 

Cześć! Po otrzymanych od Was fotkach to bardzo ale to bardzo chętnie bym to wszystko zobaczył na własne oczka ale chyba nie w tym roku. Plan Brno musi zostać wykonany a na wiecej raczej zabraknie urlopu i funduszy. Na przyszły rok jednak jak narazie Skandynawia jest brana poważnie pod uwagę. Dzięki za zarażenie fotkami :clap:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły rok jednak jak narazie Skandynawia jest brana poważnie pod uwagę. Dzięki za zarażenie fotkami :biggrin:

PZDR!

Witajcie Żurki.

Wielkie dzieki za relacje. Super tam macie, moze i ja Was za rok odwiedze. Mam nadzieje ze niebawem bedziemy mieli okazje sie spotkac i wypic jakies piwko na zlocie.

Wielkie pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Nie wiem czy przeoczyłem, ale czy Nevre już się chwaliła swoim nowym nabytkiem :wink:

Gosia, jesteśmy z jednej wiochy może byś tak zaprosiła na jakąś prezentację połączoną z konsumpcją :biggrin: :biggrin:

 

Pozdrowionka dla wszystkich

 

Witam! Proszę o dozę cierpliwości . Jak na razie, to ona sama chodzi jak nakrecona. Może jak przyjedzie to "da znaka". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Nie wiem czy przeoczyłem, ale czy Nevre już się chwaliła swoim nowym nabytkiem :wink:

Gosia, jesteśmy z jednej wiochy może byś tak zaprosiła na jakąś prezentację połączoną z konsumpcją :biggrin: :biggrin:

Wow, chetnie sie podłączymy i wpadniemy na jakiegoś"kawulca"

Goniu pamietasz o ważnym "psikaczu"

Edytowane przez Carioka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnałam się już z wami, a okazało się, iż termin 22 czerwca jest już dla mnie nie aktualny :wink: :biggrin: :biggrin:

Z jedej strony się cieszę, wkońcu piękna pogodynka nareszcie i mozna sobie smigać, ale z drugiej strony chciałabym już być gdzies na Haiti czy Bermudach :cool:

Tak czy inaczej jeszcze troszkę z Wami pobędę :biggrin:

A skoro już jestem to zadam pytanko, czy wybiera sie ktoś może w czwartek nad morze?? rano z Piotrkiem wyciągamy motorek i jedziemy, może ktos chciałby sie dołączyć??

 

GITTA jechałaś dziś może po 10 autobusem linii 75?? Widziałam osóbkę bardzo podobną do Ciebie, ale jakoś brakło mi odwagi by podejść :banghead: jak tu z Wami piszę to jest OK ale w realu jakoś nadal niesfojo się czuję :) wstydliwa jestem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Sylwia dzisiaj bylismy nad morzem i po 4 godzinnej kąpieli w słońcu czeka nas nieprzespana noc i oby tylko jedna :] narazie sobie odpuscimy :]

 

Witam! Co Wy tacy na to Słońce. Teraz zsiadłe mleko na "ciałko" . I... . Odcierpieć zachłanni. Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajta Ludziska!!1

Padl pomysl by isc w czwartek na Caraoke

Jutro podjade zobaczyc czy bedzie otwarte i czy da sie zarezerwowac stolik

Klub kaktus (na przeciwko orlenu na chopina) godz.21

_____________________________________________

JESTEM ZA.....

CO DO STOLIKA MOGE ZAGADAĆ Z KIM TRZEBA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...