Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś pomóc ? Gdzie w naszym kochanym mieście zamienie płytki zaworowe ? Pogoda jest a ja śmigać nie mogę bo konik z rozgrzebanym serduchem stoi :) Byłem w Suzuki - nie mają wymiaru, w Garażu nie chcą pomóc :bigrazz: Gdzie mogę się udać jeszcze ? HELP !!! :(

 

Mój szwagier może by mógł ci pomóc.Podaj gg lub email to wysle ci jego numer telefonu kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szło!Przyznam że więcej siły dzisiaj było;)

 

A to dlatego Giciu że to dopiero wtorek - na początku tygodnia zawsze więcej siły mamy. Ale to już niedługo się zmieni, ponieważ zaczną się wekendowe zlociki, błociki i namiociki..... Pewnie po którymś razie mięczaki wymiękną na czwartkową salę bo nóżki będą bolały po wtorku....zobaczymy, poczekamy

Oczywiście pozdrawiam motorowych sportowców i nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też krzycze "HELP".Kto potrafi i za małą opłatą zerknie w moją SHL i zrobi światła (i ogólnie spojrzy co i jak) ??? Też chce już latać :bigrazz:

 

 

 

dzwon do SASZY to nasz najlepszy mechanior od takich staroci,wasnie teraz reanimuje jednego i podobno mu sie uda to zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też krzycze "HELP".Kto potrafi i za małą opłatą zerknie w moją SHL i zrobi światła (i ogólnie spojrzy co i jak) ??? Też chce już latać :)

Masz tu numer tel do Szaszki 501920139.

A co jej dolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

A dolega to że ma światła jak z kaganka.No i sie przegrzewa ale to wina mojego poprzedniego "mechanika".Zamiast kupić normalną świece to wkręcił jakąś od motorówki :) (ale ciołek) i pewnie ciepłota sie nie zgadza.Ledwie od niego z centrum Dąbia dojechałem do trasy zamkowej (ale już na nią nie podjechałem).

No ale świece to sam wymienie tylko światła to problem.Bo niebiescy z miejsca sie przyczepią :/ (czyli nie mam też jak jej przetransportować do mechanika:( )

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pada................... Nie aby strasznie mi to przeszkadzało bo siedzę w pracy do 20.00 ale tak jakoś................... :) mam nadzieję że przestanie do wieczorka.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pada................... Nie aby strasznie mi to przeszkadzało bo siedzę w pracy do 20.00 ale tak jakoś................... :) mam nadzieję że przestanie do wieczorka.

 

 

Takie tam pada! ledwo kropi ! a chyba własnie przestaje bo słonko wyłazi zza chmurek :bigrazz:

Niestety jutro ma padac i to poważniej... :(

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...