Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO I STAŁO SIĘ

ZMIENIŁEM STAJNIE HMMMM

ZOBACZYMY CZY WYBÓR BYŁ DOBRY Buttrock

 

R6 jeśli ma chromowane fele to znam konia, silnik brzytwa prostowałem jej kości po dluższym staniu u mnie w komisie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie juz wszyscy sie zbroja.

I ja tez. A co ;)

 

Mam pytanie: Gdzie zmieniacie laczki i po jakich cenach. Bedzie moja 1 zmiana opon w moto i nie bardzo sie rozeznaje. Wiem ze na ul. Zielonogorskiej zmieniaja ale chodzi mi o to aby zrobic to jak najtaniej, bo czeka nowiuśka 160 17'

Z gory THX

 

PS. Mam na sprzedaz oponke 170 do spalenia bo do jazdy to sie srednio nadaje, dokladniejsze wymiary podam na dniach jesli ktos bedzie zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie juz wszyscy sie zbroja.  

I ja tez. A co :)

 

Mam pytanie: Gdzie zmieniacie laczki i po jakich cenach. Bedzie moja 1 zmiana opon w moto i nie bardzo sie rozeznaje. Wiem ze na ul. Zielonogorskiej zmieniaja ale chodzi mi o to aby zrobic to jak najtaniej, bo czeka nowiuśka 160 17'

Z gory THX

 

PS. Mam na sprzedaz oponke 170 do spalenia bo do jazdy to sie srednio nadaje, dokladniejsze wymiary podam na dniach jesli ktos bedzie zainteresowany

jesli chodzi o zmiane to polecam tylko ZIELONOGORSKA ,ale wiem i ze w MOTOMAR to jakos tam robia-SAM SPRAWDZ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I STAŁO SIĘ

ZMIENIŁEM STAJNIE HMMMM

 

Normalnie gratulacje Panie.

Mam nadzieje ze skoncze w niedziele wczesniej zajecia i uda nam sie spotkac w wiekszym gronie na malej polatance. W sumie to juz 3 dzien latam i normalnie zimno dopiero po 50 km.

 

Ludzie co was opętało?

 

Ombre wiosna idzie i hormony buzuja. Sam dobrze przeciez wiesz :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi powiedzieć którędy wjechać do Berlina aby najłatwiej dojechać do Louisa?

Może ktoś ma to na mapce?

 

I jak jechać z Louisa na BMT?

 

P.S.Albo na odwrót..jak jechać na BMT i z BMT do Louisa.

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeśli ktoś konia chce taniej zarejestrowac to proponuję on linie  

https://rezerwacja.um.szczecin.pl/qmatic/

dzieki za link, szkoda że nie ma jeszcze numerków na początek maja :) wcześniej niestety nie mogę.

 

Dejay,gratuluję zmiany sprzętu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi powiedzieć którędy wjechać do Berlina aby najłatwiej dojechać do Louisa?

Może ktoś ma to na mapce?

 

I jak jechać z Louisa na BMT?

 

P.S.Albo na odwrót..jak jechać na BMT i z BMT do Louisa.

 

Pozdrawiam ALL

 

www.map24.de :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jou

 

wlasnie przed chwila dostalem oficjalna wiadomosc od kierownika referatu promocji miasta bielawy:

 

tegoroczna edycja SFF 2006 odbedzie sie 3 czerwca br.

 

no to co, miśki, pozostaje zalatwiac urlopy i kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

o ktorej i ile aut jedzie jutro na BMT? mysle ze nie glopio bylo by pojechac w grupie... jak by co to bede mial 2 lub 3 miejsca wolne.

 

Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 23-03-2006, 09:13 ]

edycja SFF 2006

możesz mnie oświecić co to jest za impreza

 

StreetFighter Festival - czyli wszystko to czego sam nie zrobisz nigdy na swoim koniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,  

o ktorej i ile aut jedzie jutro na BMT? mysle ze nie glopio bylo by pojechac w grupie... jak by co to bede mial 2 lub 3 miejsca wolne.

 

KERMADEC!!!!!!!odezwij sie do tego dobrego czlowieka to cię zabierze!!!!

 

 

 

DiZel napisał:  

edycja SFF 2006  

 

możesz mnie oświecić co to jest za impreza

Street Fighter Festival w Bielawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tegoroczna edycja SFF 2006 odbedzie sie 3 czerwca br.

No brawo "Turbo" jasno i czytelnie. Może zacznijmy układać oficjalna listę! Im wcześniej ustalimy skład ekipy, tym lepsze miejsce znajdziemy na nocleg . Oficjalnie zglaszam gotowość i liczymy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...