Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

widze ze sie dzieje...

moje moto niestety czeka na mnie cobym se regulacje zrobil i oleum wymienil tu brak czasu mnie dopada...

Witam! Czy Ty regulacje zaworów przeprowadzasz szlifując plytki? O ile wiem to płytki podlegają wymianie na nowe po pomiarach.

Hej.. Mozna szlifowac plytki jesli sa popychacze szklankowe bez problemu, tylko potem takiej zeszlifowanej plytki nie wymienisz na inna.. tzn. w serwisie nie zamienia sie z toba na inny wymiar.. czeba wtedy kupic...

 

Viper zobacz moze ktorys serwis sie z toba zamieni (ja sie zamienialem u tuleckiego, ale gadalem z mechanikiem a nie z nim)

 

A tak do stronki to czemu fota na stronie glownej byla takie na ktorym bylem, a tera jest inna i mie nie ma ??

 

[ Dopisane: 21-02-2006, 10:51 ]

AAaaa Michal ... co do opisu na stronke to walnij na razie cos sam.. a ja jak sie z wszystkim pozbieram to cos wyskrobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde kurde! prognoza pogody mnie załamuje! zapowiada się kolejny kontratak zimy! jak to tak?! znowu oziębienie?!

ŁE!!!! a ja już planowałem weekendowe polatanki :)

A tu wygląda na to, że może i owszem polatamy sobie ale na łyżwach :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie tak pogoda utrzyma jak dzis no to Ba!Tylko hasac :)

NO I STAŁO SIE MOJA SUZI DOSTAŁA KLAPSA OD MOJEGO KOLEGI VIDLAKA I JEGO FACHOWEGO SERWISU,NIE OPARŁA SIE UROKOWI POGODY I PUSCIŁA SIE NA PIERWSZA TRASE. :)

 

 

DZIEKUJE BARDZO W IMIENIU SWOIM I MOJEJ SUZI TOBIE KOLEGO GRZEGORZU VIDLAK ZE NAS ZNOW POŁACZYŁES ;) ZYCZYŁ BYM SOBIE BY TAK MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA BYŁA WE WSZYSTKICH SERWISACH,POZDRAWIAM 8) :D

 

 

dzien bez wazeliny to dzien stracony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde kurde! prognoza pogody mnie załamuje! zapowiada się kolejny kontratak zimy! jak to tak?! znowu oziębienie?!  

ŁE!!!!

 

K.... co siędzieje z tą pogodą???

Widzieliście prognoze na kolejne tygodnie? Totalna masakra

Chyba jutro pogadam sobie z GITTĄ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska

wczoras lecialem do Chojnic (słóżdowy wyjazd) a jak wszystkim wiadomo wczoraj nawiedzila nasz rjon straszna mgla, ale na trasie niedaleko Troszyna (niedaleko wolina ) leci gosciu na jakims malym enduro(chyba Aprilia) mgla byla w miare przejzysta ale dalej na trasie juz kolo koszalina lecial gosciu na GPZ podziwiam takich ludzi :buttrock:

a teraz pytanko do was :

nie wiem czy Batman cos wam wspominal (mowil ze popyta) chodzi mi remoncik mojego rumaka(wymiana uszczelniaczy na zaworach, uszczelki pod glowicami, wymiana lancuszków rozrzadu redulacje i wszystko z tym zwiazane) rocznik mojej hondy transalp to 1988

jak by ktos sie chcial tym zajac za rosanda cene to bym z checia sie do was wybral na koniu.czekam na oferty... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moge      

Za każdym razem jak widze wpis Mikołaja i jak widze tą fajnie sfetorzoną gębine to mam taki smajl hehehehhehe  

Ty też masz banana na gębie :buttrock:

Chyba jutro pogadam sobie z GITTĄ  

A mnie niet jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...