Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ania ja ci dam recepte na to jak go z tego wyleczyc!

Gitta bardzo cię o to prosze' date=' bo widzę jak Marcinek chodzi jak w zegareczku, to aż po zazdrościć.

Oj' date=' Ania, nie narzekaj!!! Na razie tylko prospekt, ciesz się że jeszcze nie otrzymal pełnego członkostwa, to by dopiero było... [/quote']

Vizka - prosze nie strasz 8O 8O 8O

Jak tak dalej pójdzie to imprezy bedą tylko w szczerym polu przynajmniej w promieniu 5 kilometrów od najblizszych ludzików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zdradzaj tej tajemnicy nikomu

Oki.. ci co maja wiedziec to wiedza ;]

 

Major też lata... daje radę... tylko jak mokro to niefajnie...

Ano malo ciekawie... a do tego wczoraj skrzywilem kluczyk... ale zostal odratowany...

 

wypijemy za to jutro w pabie...

Ja nie pije .... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ładnie całe rodziny na forum :) Mikoch jak Ty teraz bedziesz się z pannami z forum umawiał na spotkania?! Teraz wszystko sie wyda! 8O Całe szczęście, że moja kobita nie chce sie logować więc ja będę mógł nadal spokojnie z Wami "romasować" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikoch jak Ty teraz bedziesz się z pannami z forum umawiał na spotkania?! Teraz wszystko sie wyda!

No tak jak do tej pory............ na "priv" :lol: :lol:

A przed swoim Żonikiem nie mam tajemnic. Bo wiesz, musiałbym spać na balkonie. :mrgreen: :mrgreen:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ładnie całe rodziny na forum Smile Mikoch jak Ty teraz bedziesz się z pannami z forum umawiał na spotkania?! Teraz wszystko sie wyda! Shocked Całe szczęście, że moja kobita nie chce sie logować więc ja będę mógł nadal spokojnie z Wami "romasować"

 

Oj Hiszpan :idea: Ja tu zawsze byłam tylko mnie nie było widać :) Od kiedy mój mężczyzna zaczął bywać na tym forum :-D My mamy zdrowy układ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przed swoim Żonikiem nie mam tajemnic. Bo wiesz, musiałbym spać na balkonie.  

 

Baby, ach te BABY człek by je łyżkami jadł....

 

[ Dopisane: 25-10-2005, 23:17 ]

Ano malo ciekawie... a do tego wczoraj skrzywilem kluczyk... ale zostal odratowany...

 

Ale z Ciebie łobuziak...to se polatałeś kuniem....

 

[ Dopisane: 25-10-2005, 23:19 ]

ALe ten mój mąż to tyran  

 

Tak całkiem powaga-życzmy sobie, aby tyrania na tym polegała. Ale SKORPIONIKI są w PORZĄDKU i dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z kim?Dziewczyny czy z którą z nas może Myłosz romansuje na prv?Ha ha ha chciałby!!!!

 

I tak ani jedna się nie przyzna. Wiesz romansować muszę. Nazwisko zobowiązuje. Jak nie wiesz jakie zapytaj Nevre ostatnio ładnie się Jej przedstawiłem. :-) :-)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ani jedna się nie przyzna. Wiesz romansować muszę. Nazwisko zobowiązuje. Jak nie wiesz jakie zapytaj Nevre ostatnio ładnie się Jej przedstawiłem.  

 

 

Tak w konkursie na najciekawsze nazwisko wśród bractwa motocyklistów wygraliscie z żoną a drugie miejsce zajął Kudłaty.Powiem wam że robienie listy do lokalu było bardzo ciekawe dzieki waszym nazwiskom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...