Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a do was jak pukalem hamy w nocy to tylko chrapanie slyszalem i musialem u kogos w pokoju na podlodze spac. No ale zacnie bylo i trza bedzie to poworzyc <i to przed nast. rozpoczeciem> Pozdrrro!

Ty nie pukałes Ty waliłeś ale nie do nas tylko pod 10 gdzie chłopaki z polic spali,a poza tym u nas dzrwi były otwarte wiec trzeba było wejsc a nie pukac.A Maciek to sie nawet z nami wina nie napił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA WSZYSTKIM ! MIKITL OPISUJE KILKA CIEKAWYCH HISTORI Z OSTATNIEGO WYJAZDU ,PRZYZNAM SIE ZE JESTEM ZDEGUSTOWANY ! MYSLE ZE POROZMAWIAM Z NIM W CZTERY OCZY!

Za mnie tez, bo guz na czole po piwie Mikołoja przybrał barwe żółtą. To znaczy, że na nastepnej imprezie śmiało moge mu oddać.

 

[ Dopisane: 08-10-2005, 14:10 ]

Ponieważ i tak nic nie pamieta :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla przedstawicielki AMAZONEK,szkoda tylko ze tak szybko jezdzicie bo nigdzie was nie widzialem .W Niechorzu podobno tez bylyscie mam nadzieje ze pozwolicie zrobic z wami choc jedna fotke,BA... a moze razem cos wypijemy. ;)
-W Niechorzu bylysmy tylko przez chwile,musialysmy wrocic na imprezke!!! Wypicie jest zawsze mozliwe!!! tylko nie wiem kiedy bede znowu w Szczecinie! pozdrowka Rusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środe postaram się podbić pieczątkę w Rock City.

 

Jeżeli dobrze poznaje ze zdjatka to ty DArku, ale gdzie pod palmy cie pognało. A banany???

 

Ale ja nie tylko o tym. Jeśli mowa o środzie to ludkowie przybywajcie bo bedziemy robić ustalenia co do nowej imprezki na koniec misiąca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mnie tez, bo guz na czole po piwie Mikołoja przybrał barwe żółtą. To znaczy, że na nastepnej imprezie śmiało moge mu oddać.

 

 

1. Chociaż mało pamiętam to i tak Cię przepraszam bo na pewno bym tego celowo nie zrobił. Możesz mi oddać - należy się :D

 

2. Jutro drogie ludziki dajemy na pas skatować to co po sezonie zostało z naszych motorków ;)

 

3. Szkoda Michał ze nie widzialem numeru na drzwiach, ale bylem przekonany ze to wasze (mgła przed oczami). A jak słyszałeś moje delikatne pukanie to mogłeś wyjść i przygarnąć frienda fetora ;)

 

[ Dopisane: 14 ]

A jeszcze cuś - gdzie to wasze Rock City ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaju' date=' tam gdzie kiedyś były 2/3 na przeciwko "Fali"[/quote']

 

Ah ja!! Dobra to wpadne przy najblizszej okazji, tylko kiedy sie tam zbieracie??

 

 

Przeprosiny przyjete' date=' teraz tylko musisz mi to piwio postawić[/quote']

 

Spoko , jak tylko bedzie okazja stawiam browarka :D

 

--------------------------------------------------

Dawać na pas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...