Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Śledziowo :( Normalnie lata ktoś z Was jeszcze czasami? Wczoraj widziałem przynajmniej Niedźwiedzia a dzisiaj zupełnie nikogo :P  

Do zobaczenia w środę (o ile się znów uda :D )

PZDR!

 

No jak to nikt ?? a ja ?? calymi dniami latam na moim mopedziku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka cale Halo Sz-n,przypominam ze dzis spotkanie i pijanstwo w naszej piwnicy,Rock City. Zanim zajdzie slonce chce ostro posmigac ,kto ma ochote godz 15 na pasie startowym.

 

No proszę Mr.Alkoholik się odezwał :-D

Tak tak dzisiaj ma być jeszcze przewodniczący grupy FETORS TEAM :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetni ostrej jazdy serdecznie zapraszam, zapowiedzial sie WEST FRESS STYLERS SQAD,ladnie to brzmi ale zwyczajnie chodzi o Paczka i reszte.Jezeli przyjedziecie 15.30 to jeszcze sie spotkamy.Pawulonik to ksywka od firmy w ktorej pracuje ,na imie mam Maciej i jeszcze 1 nie 35 tylko 31 lat .Pozdrawiam wszystkich SZYBKICH I WSCIEKLYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawulonik to ksywka od firmy w ktorej pracuje ,na imie mam Maciej i jeszcze 1 nie 35 tylko 31 lat .Pozdrawiam wszystkich SZYBKICH I WSCIEKLYCH

 

 

ale sie dziecko pozaliło :-)

 

przypominam ze dzis do pabu przynosimy ozdoby tak jak było na poczatku ustalone pozdrawiam pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam ze dzis do pabu przynosimy ozdoby tak jak było na poczatku ustalone pozdrawiam pa

 

No właśnie Generał, miał każdy coś przynieść i co?

Tylko my z Pawulonikiem przy pomocy Carioki i Machała powiesiliśmy kilka plakatów. Ciekawe czy ktoś w ogóle zauważył? :evil2:

 

Dla tych których nie było na dworcu powitać Majora, informuję że dojechał cało i zdrowo, taniec "Bączek, bączek mały bączek" czyli taniec erotyczny został odtańczony specjalnie na powitanie Majora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...