Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hikor nie martw sie nie jestes sam ja na przyklad zaczynam cholerna szkole, az mnie strzela jak tylko o tym pomysle. Ale moze bedzie ladna pogoda i polatamy na miejscu.

Bawiacym sie w Niechorzu zycze super imprezki!!!

Do zobaczyska w kolejna środę w klubie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Żurki smutno będzie bez Was. Ciesze się, że spotykamy się w Niechorzu. Dzisiaj jeszcze tylko kilka spraw do załatwienia i do Niechorza. Dozobaczenia Wszystkim w Niechorzu. Niechorze, Niechorze. Każdy orze jak może. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaa. Jak poczytałam to zbaraniałam :!: . A ja myślałam, że już wszystkich znam tak mniej wiecej, no troche wiecej. No, ale to nic nadrobie w Niechorzu :( . Witam wszystkich tych nowych i tych starych-forumowiczów oczywiście.

 

 

ŻANA TAK SIE ZA TOBĄ STĘSKNIŁAM I ZA WSZYSTKIMI :!: :( :!:

 

[ Dopisane: 30-09-2005, 01:30 ]

Premiera filmu była, ale pocieszę cię, nie wszyscy się załapali. Więc nie martw się jeszcze będzie okazja, może za 2 tygodnie

TYLKO NIE 15.10 :!: bo jedziemy na wesele. PROSZE ;)

 

[ Dopisane: 30-09-2005, 01:51 ]

Ja to forum to jak gazete czytam od końca

 

DO WIADOMOŚCI KASI I ŻURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozobaczenia Wszystkim w Niechorzu. Niechorze, Niechorze. Każdy orze jak może. Pozdrawiam

 

Ano, orze, orze. Nie każdy może na to Niechorze. Ja z Tomkiem będziemy z Wami myślami... Niestety nie przyjeżdżamy, ale życzymy wszystkim udanej zabawy i poprawy pogody, co byście wyszli choc na chwilę z pokoików zaczerpnąć świeżego, jodowego powietrza nadmorskiego!!! Bawcie się dobrze!!!

 

I moja standardowa prośba: WYPIJCIE NASZE ZDROWIE!!! Tym bardziej, że my chorzy jesteśmy...

 

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Tomkiem będziemy z Wami myślami... Niestety nie przyjeżdżamy, ale życzymy wszystkim udanej zabawy i poprawy pogody, co byście wyszli choc na chwilę z pokoików zaczerpnąć świeżego, jodowego powietrza nadmorskiego!!! Bawcie się dobrze!!!

 

dzieki, tez do was myslom podazym na chwile ;] ....

 

WYPIJCIE NASZE ZDROWIE!!!

masz to u mnie jak w banku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...