Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim ale smutna pogoda  i co z nami będzie  

Czy ktoś przyjdzie do pabu jak taka smutna pogoda ?????

I właśnie dlatego będzie dużo wiary. Ja też będę!!!!

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado & PAWULONIK & saimon & moby

 

Witam wszystkich ! :) Robi sie coraz ciekawiej, na zimę to juz cała brać motocyklowa bedzie na łamach forum.

 

Żurki, nie martwcie się, na pewno was odwiedzimy, a kontakt netowy macie zapewniony :lol:

Jesteśmy z powrotem tęskniliście  

 

Zana, nareszcie... ;)

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 09:26 ]

Czy ktoś przyjdzie do pabu jak taka smutna pogoda ?????

 

My przyjdziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana z bananem na twarzy śmiga się w siodle  

Szkoda że nie spotkałam Cię po drodze jek wracałam rano z pracy, banan na twarzy 8O to musi interesująco wyglądać :P

jeszcze 3 semestry i prawdopodobnie czeka mnie podobny los  

to smutne jak się coś takiego słyszy :? mnie osobiście jakoś to przygnębia :)

załatwiłaś już wolne na weekendowe niechorze?

Nie........... :?

I właśnie dlatego będzie dużo wiary. Ja też będę!!!!

Mam nadzieję-to fajnie, ja też wszystko robie żeby być, więc dozobaczenia ;)

 

[ Dopisane: 14 ]

My przyjdziemy...

oj to się szykuje znów impreza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam Wszystkim

 

Tak tu sobie cicho siedze i czytam..i co czytam !!

 

My jedziemy tam za PRACĄ a nie za KASĄ....jakbyś nie pamiętał to Tomek dostał wrotki z roboty......A mój dom jest tam gdzie jest mój mąż dlatego jedziemy razem.....przyjaciół napewno będzie nam brakowało...ale życie to sztuka wyboru....

 

Racja Kasia, nie daj sie ;)

Z jednej strony szkoda, ze juz nie bedziemy widywac takiej przesympatycznej parki motocyklowej, ale z drugiej ciesze sie, ze bedziemy mieli nowa baze w Norwegii (tak jak ktos juz wczesniej stwierdzil) :P

Trzymajcie sie cieplo :) Zycze powodzenia na "nowej" drodze zycia. Nie wiem czy bede miala mozliwosc pozegnac Was osobiscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze' date=' że się pojawiło troszku facetów na forum, bo już babojagi, lampucery i lafiryndy opanowały całe forum. [/quote']

Cofam sie wstecz i nic, żadnej takiej nie widziałem może ja ślepy czy co chyba że moderator był szybszy odemnie i zdeletowal te posty. ;) Bez kobiałek forum to jak motor bez paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kobiałek forum to jak motor bez paliwa

ooo Vidlak już cie lubie za to :)

 

 

Buhhhaaaa podlizuch :-D

 

A tak z innej beczki.Jesli moge cos zaproponowac to wystawcie kanapy i w tej komnacie poustawiajcie same ławy i ławki-wiecej nas sie pomiesci.Sama bym to zrobiła,ale jak co środa jestem na kursie,wiec kolo 21 bedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystawcie kanapy i w tej komnacie poustawiajcie same ławy i ławki-wiecej nas sie pomiesci.Sama bym to zrobiła' date='ale jak co środa jestem na kursie,wiec kolo 21 bedziemy.[/quote']

buhaha sama byś to zrobiła !!!! jasne !!!!! najeła byś kolegów do pomocy......no ale niech zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...