Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kielbasa prosil zeby na niego poczekac bedzie mogl dopiero byc na walach o 17.30

 

Jak zwykle 750 musi inaczej niz wszyscy ;]

 

[ Dopisane: 29-07-2005' date=' 10:06[/i'] ]

Co do nogi to jest ok. Juz coraz mniej nas boli' date=' u Kasi czucie i reszta ok wiec bedzie dobrze [/quote']

 

Dobra wiadomosc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki i Kasia dziekuje za pozdrowionka. Nie moge sie doczekac az zdejma mi ten bucik zebym mogl sprzeta naprawic

 

 

Niewiem jak to się stało ale całkiem zapomniałam sprawdzic co napisaliscie na forum, a to wszystko przez prace.Niestety Carioka niebędziemy jechali na Gryfice ale zapewne za tydzien sie już spotkamy.

Wszystkim udanego wyjazdu weekendowego gdziekolwiek będzie jechał. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek dobrze słyszeć, że z Wami już lepiej. :buttrock:

Jeśli chodzi o te prace przy motorkach to ja też się piszę, oczywiście też przyniose coś do ;) "siedzenia" ;) A spaw w kawce póścił tylko dlatego ,że był słaby i najprawdopodobniej źle wykonany (zły przetop) i pęka. Na zewnątrz może ładnie wyglądać ale w środku jest porowaty.

Trzzeba dać do dobrego spawacze żeby w TIG-u pospawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewno ze pamietam. Wczoraj nawet o malo co takiej nie zanabylem :(

A wogole to wpadlibyscie odwiedzic kaleke ;) :P Bo glupieje juz w domu na osiedlu nic do roboty nie ma :/ Znacie knajpke na czechoslowackiej? Moze sie tak zgadamy jakos? Jakby co GG#7844644. Albo zaraz do Krisa zadzwonie to sie zgadamy normalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć.

Jutro wyjeżdżam z rodzinką do Rewala na 2 tyg.(wyjazd zorganizowany i "sponsorowany" przez żonkę), ale męczy mnie jeden zerwany gwint w moim moto, może ktoś wie czy gdzieś w Szczecinie lub okolicy ktoś naprawia gwinty wewnętrzne (nie chciałbym zmieniać śruby, a wiem, że są takie zestawy do naprawy) :?:

 

p.s. nie chodzi mi żeby od razu dzisiaj to robić, ale jutro z rana może...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niebędziemy jechali na Gryfice ale zapewne za tydzien sie już spotkamy.

Wszystkim udanego wyjazdu weekendowego gdziekolwiek będzie jechał. :P

 

Hej!

My już po zlocie! Było naprawdę świetnie i kto nie był niech żałuje! A my żałujemy, że sporo z Was nie było....

Pogoda i nastroje dopisały, a cytrynówka Ani była przednia! :(

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie czy gdzieś w Szczecinie lub okolicy ktoś naprawia gwinty wewnętrzne

 

Nie wiem gdzie w Szczecinie. W Gryfinie robilem to ja (w tej chwili niestety nie da rady) ale za to pod Pyrzycami robi klient to samo. Helcoil (sprezynka zamiast gwintu). Troszke kosztowne ale wytrzymale. Koszt jednago gwintu np. M8 to ok 40zl. Klient to robi w Turze (Bikershop).

 

Pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Pozdrawiam wszystkie babki, no i facetów też ...ale mniej gorąco :([

 

 

ja tez juz wrocilem i mysle ze bylo nam ok wiec nie rozumiem dlaczego nas mniej. :-D

 

 

zlot byl super ale w powrocie zlapal nas okropny deszcz tak ze przemokl samochod i jego zawartosc .ja osobiscie na koniu tak zmoklem ze calo skore mam niebieska bo skora moto zmokla i zafarbowala mnie, jestem teraz caly niebieski :-) ide teraz sie oskrobac teraz moze sie uda wrocic do ludzi pozdrawiam pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

My już po zlocie! Było naprawdę świetnie i kto nie był niech żałuje! A my żałujemy' date=' że sporo z Was nie było.... [/quote']

Hey!

Fajnie, ze zlot sie udal. A ja zgodnie z planem wybralem sie wczoraj na mala wycieczke krajoznawczo-zapoznawcza nad morze. Motorkow nie za wiele po drodze (czyzby wszyscy na zlocie...) ale za to ile fajnych dziewczyn w Miedzyzdrojach i w dodatku tak jakos milo usmiechaja sie do faceta na motorze...a moze mi sie tylko wydawalo... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...