Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam pewnie w chwili gdy wiekszość ze stałych bywalców tego tematu jest lub właśnie jedzie do polanowa ;) mam nadzieję że pogoda wam dopisze. Po powrocie mam nadzieję podzielicie się wrażeniami :P

PZDR!

 

Własnie, czekamy na opisy wydarzeń, wrażeń, obrażeń, przynajmniej tych, które zapamiętaliście ;-) A my w niedzielę polatamy chociaż po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówić ale Gitta cos tu obiecywała :P gwarantowała dobrą pogodę oj chyba się nie spisała :-D :-D :-D już widzę jak wyrzyscy tarzają się w błocie kurde no ja bym teraz chciał tam być ;)
wlasnie wrocilismy z polanowa bunkrow nie bylo ale tez bylo zajebiscie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta jesteś czarodziejką, pogoda cudowna i impreza przednia. Bardzo mi sie podobało, szczególnie "klimaty Szczecińskie", których nam co niektórzy zazdrościli, fantastyczna kąpiel w jeziorkach oraz super kapela - oni chyba nazwali się szekin dudis, ale nie jestem pewna, za to grali na maxa-odjazdowo.

Więcej takich zlotów, każdy by chyba sobie życzył!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ciesze się, że część naszej "polanowskiej" ekipy dotarła cało i zdrowo już do domu. Zlot w Polanowie zaliczam: super udany pod względem organizacji, BAWA dla organizatorów, BRAWA dla uczestników za kulture. I największe BRAWA dla pogody SŁONECZKO dopisało. Pozdrawiam. Acha Gitta na następny wyjazd zamawiam też taką pogodę. Koszulka mnie uratowała przed tym upałem w drodze powrotnej. Dziękuje. Już schnie. Do ZO-BA-CZYS-KA zgrana ekipo ze Szczecina. ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówić ale Gitta cos tu obiecywała gwarantowała dobrą pogodę oj chyba się nie spisała

 

chyba Opu powinieneś kogoś przeprosić :P

Brawo Gitta nie śmiałem o to prosić ale o taką pogodę mi chodziło: dla was słoneczko a tutaj troszkę deszczu co by mi żal nie było, że moto unieruchomione ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje szczerze przepraszam Gitte :? Nie spodziewałem się zdolności para psychologicznych i przewidywania pogody od Gitty ;) cóż jeszcze nie znam was wiec chyba nie ma się co dziwić jeszcze pewnie ktoś z was posiada jakieś zdolności 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ciesze się' date=' że część naszej "polanowskiej" ekipy dotarła cało i zdrowo już do domu. Zlot w Polanowie zaliczam: super udany pod względem organizacji, BAWA dla organizatorów, BRAWA dla uczestników za kulture. I największe BRAWA dla pogody SŁONECZKO dopisało. Pozdrawiam. Acha Gitta na następny wyjazd zamawiam też taką pogodę. Koszulka mnie uratowała przed tym upałem w drodze powrotnej. Dziękuje. Już schnie. Do ZO-BA-CZYS-KA zgrana ekipo ze Szczecina. [/quote']

 

 

No my już dotarlismy.Wyjechalismy z Polanowa z wami o 12 a dojechalismy teraz czyli koło 22.Przygód z motocyklami było sporo.Szachciora MZtke po 100km musielismy zostawic a Miska GSa dwa razy złapała gume.Dodatkowo uciekalismy przed burzą która miała nas złapać koło Drawska.

Zlot uważam jak zawsze udany i dodam ze z taka ekipą ludzi to można by w każdym miejscu na Świecie się dobrze bawić -nie tylko w Polanowie.:P

 

 

nie chce nic mówić ale Gitta cos tu obiecywała gwarantowała dobrą pogodę oj chyba się nie spisała już widzę jak wyrzyscy tarzają się w błocie kurde no ja bym teraz chciał tam być

 

No tego tarzania w błocie możesz tylko pozazdroscić.Jest to jedna z lepszych form spedzenia wolnego czasu na zlocie.Moze o tym cos powiedziec Michał 26 i nie kazdy na to zasługuje zeby trafić do błotka.

A ku twojemu zdziwieniu pogoda było przez całe 3 dni piekna-ani kropelki deszcz tylko słoneczko i piweczko.

 

P.S. Sorki za błedy ale ide juz spać gdyż jestem skonana.

P.S. Do Marka: Służę pomocą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zlocik byl pszedni .... Pogoda super... ekipa nasza jak zwykle za*eb***ie sie bawila .... ful kultur .... jeziorko itp... mnie sie tam podobalo takie zakonczenie sezonu (dla mnie niestety to jusz koniec w tym roku ... przyp. red. ;]) ...a droga powrotna rozwialila mnie na czesci pierwsze ....

Dzieki wszystkim tam obecnym za stworzona atmosfere.. zabawe ... no i cieple pszyjecie mojej siostry ;] (niektorzy jeszcze jej nie znali) ...

 

 

cóż jeszcze nie znam was wiec chyba nie ma się co dziwić jeszcze pewnie ktoś z was posiada jakieś zdolności

Ja mam zdolnosci dewastacyjno-rozwalajace umysly wspolobecnych jak jestem zmeczony - moze gita napisze cos z drogi powrotnej bo tam to sie dzialo (zwlaszcza pszy chociwlu :])

 

 

PS. Do zoabczenia za jakis czas ... (czyt. jak wroce).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...