Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele tj.26.06 o godzinie 12:00 spotkanie na wałach i jedziemy do Stargardu  

"Wstep dla bajkeroow na sprzetach wolny. Zapewniamy grochoowe, piwo za 1 zl (0,5 l), wode mineralna i mnoostfo fajowych bajkowych końkursóf  ok 14.10 zbiórka przed hotelem Invit (hala w ktorej gra Spojnia Stargard ul. 1-wszej Brygady 1) - jadąc od strony Sz-na skęcamy w lewo na Goleniow i 100m po lewej parking. Parada z eskortą. To charytatywna impra - przy okazji turnieju piłkarskiego i licytacji zbierana będzie kasa na urzadzenia ratujące zycie do szpitala Stargardzkiego."

zdjcie2028gk.jpg

Dziękuje za mile spędzony czas.

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 00:14 ]

no i tak ma byc zawsze a nie wozenie sie kto ma jaki motor i jak szybko jedzie dzisiejsza jazda w gropie jest tego przykladem tez mysle ze bylo swietnie i oczekuje wiecej takich imprezek nie wykluczam szerszego grona W DUPIE Z MC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Pamięć Bobikowi.. [`]

 

Dziękuję bbb.przyjemną imprezkę po wizycie w Stargardzie. Michał może liczyć na nowy "plecaczek" :-D

 

Zaraz roześlę fotki do zainteresowanych!

 

Pozdrawiam wsiem!

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 08:42 ]

Aha, długo nie zaglądałem, bo "w trasach" byłem". Cieszę się, że mogłem Was wszystkich wczoraj spotkać!! <jupi>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem Was wszystkich wczoraj spotkać

 

 

No to stawiasz w ramach tego browara wszystkim :-D

 

[ Dopisane: Poniedziałek Czerwiec 27, 2005 1:40 pm ]

tez mnie sie podobalo, i w grupie fajnie sie jechalo co prawda z pszymusowym uralowym pszystankiem ;P, ale byuo fajnie... paradka fajna, ekipka fajna i pifko zimne... tylko szkoda ze tak krotko wytrfaliscie... my (tzn. ja + Kajtek)skoczylismy potem jeszcze nad jeziorko do Lubczyny, tam tez fajnie :]

 

Grześ ty zawsze się cieszysz jak jedziemy razem :D .Zapomniałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma byc zawsze a nie wozenie sie kto ma jaki motor i jak szybko jedzie dzisiejsza jazda w gropie jest tego przykladem tez mysle ze bylo swietnie i oczekuje wiecej takich imprezek nie wykluczam szerszego grona W DUPIE Z MC

Święte słowa Generał! :-) Ty to jesteś w porządku! :-D

Dziękuje za mile spędzony czas.

 

Gosiu, super to zdjęcie w tym miejscu

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 17:45 ]

Michał może liczyć na nowy "plecaczek"  

Czy to Ty Żurek chcesz to miejsce zająć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie wysłala bym jeszcze inne ale nie chce potem jezdzic kanałami. Wtedy tylko "Norek" by został moim kumplem w kanałach :-D , a ja wole Was.

POZDROWIONKA

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 18:13 ]

Gosiu, super to zdjęcie w tym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Pamięć Bobikowi.. [`]

 

Dziękuję bbb.przyjemną imprezkę po wizycie w Stargardzie. Michał może liczyć na nowy "plecaczek"  :-D  

 

Zaraz roześlę fotki do zainteresowanych!

 

Pozdrawiam wsiem!  

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 08:42 ]

Aha, długo nie zaglądałem, bo "w trasach" byłem". Cieszę się, że mogłem Was wszystkich wczoraj spotkać!! <jupi>

Tomku jak bedziesz kiedys chcial to ci odstapie moj nowy plecaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do zobaczenia wszystko jedno gdzie wolin .polanow

Mi tam ogólnie się podobało w niedziele ale szczeże mówiąc sobota wieczór była jeszcze lepsza :)
a ja mysle ze to my bylismy najlepsi bo to my tworzymy caly klimat takich imprezek nie jest to zalezne od motoru pogody kasy itd.wiec prosze was nie zmieniajcie sie i pozostancie tacy zwariowani :( :D pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ogólnie się podobało w niedziele ale szczeże mówiąc sobota wieczór była jeszcze lepsza

 

 

Oj tak tak tak.Dobrze że wszystko pamiętam;)

 

[ Dopisane: Poniedziałek Czerwiec 27, 2005 7:45 pm ]

a ja mysle ze to my bylismy najlepsi bo to my tworzymy caly klimat takich imprezek nie jest to zalezne od motoru pogody kasy itd.wiec prosze was nie zmieniajcie sie i pozostancie tacy zwariowani  

 

 

Jejku czyli chcesz podłączyć się do Fetors Team?Spoko załatwie ci wejście po znajomości u przewodniczącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo no troche dłuzej niz krótko ale mniej niz długo :( dołocze do was i bede smigal po ulicach mianowicie tak za 1,5 miecha bo licząc tak powinnienem miec troche kasy i wcigne sobie jakiego Komarka :D bo naj tanszy w exploatacji i naj prostrzy, to mozliwe ze załapie sie na jakis zlot z wami o ile mnie nie wyzucicie :] wrzystko zalezy od mojego "hard work-a" :)

 

a tak na marginesie moze macie jakis znajomych ktuży chcą sie pozbyc jakiegos jednoslada typu romet komar lub cos w tym stylu oczywiscie z papierami, moge sie zamienic za dopłata dając super hiper itd. motorynke z silnikie jawa 223 (jak co to pisac)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...