Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam z Tubikiem , stalismy na moscie jakieś 50 metrów od miejsca gdzie były wystrzeliwane petardy wiec z calosci tylko fontanny petard z mostu nie widzialam bo na nim stalam :-/, całym mostem trzęsło :-) ale ogolnie fajerwerki extra !! PzDr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela tez była spoko można było browarka sobie wypic pogadac posmiac sie i o konia nie trzeba bylo sie martwic.

 

[ Dodano: 14 ]

26 czerwca, Stargard Szcz. na stadionie, ul. Brzozowa odbedzie sie piknik (godzine jeszcze podam), na ktorym zbierane beda pieniadze na sprzet kardiologiczny. Poczestunek dla motocyklisotw bedzie. Prawdopodobnie moze odbyc sie tez mecz miedzy lekarzami a starostwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kurcze zaczynam niewyrabiać finansowo z tymi wyjazdami... kurcze moje zasoby finansowe ostatnio maja za duzo wypływów... niby nie daleko ale zawsze dojazd i wjazd to lekko licząc 100zl na dwie osoby. ;) wrrrr szukam sponsora :P logo umieszczę na motocyklu :P a nawet na kasku ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty Hiszpan...my juz musielismy zrezygnowac z Wolina w tym tygodniu :-((  

 

[ Dodano: 15-06-2005, 19:33 ]

Ale Polanowa to ja sobie nie odpuszcze w tym roku  :roll:  :roll:  :roll:  http://www.polanow.pl/index.php?wiecej=103

 

taaaa Polanów zawsze był fajnym zlotem... Mam nadzieję że zeszłoroczne zadymy w tym roku juz się nie powtórzą ;) i spokojnie bedzie tam można się spotkać ze znajomymi :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich i kazdego z osobna. Dzieki za sobote fajnie było podoba mi sie Wasze zorganizowanie i koledzy którzy dla grupy zatrzymywali nawet tramwaje. Carioka mam nadzieje ze poniedziałek był owocny nie tylko w wrazenia :!: ;) .POZDROWIENIA Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,hej witam wszystkich. Mam dobrą wiadomość załatwiłem sobie wreście dętkę ;).Po 10 dniach koń sprawny. A historia jest krótka znany serwis tak pięknie mnie olał, że koń stał ile stał i oczywiście nie kwapili się powiadomić że nie mam szans na dętkę. A znajomy załatwił mi ją w ciągu jednego dnia i jestem mu za to wdzięczny,wytargał dętkę niedaleko granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znany serwis

CIACH

 

No przecież mówiłam ci że oni to tylko potrafią gadać!!!!Najważniejsze że kuń już ma co trzeba

 

[ Dodano: Czwartek Czerwiec 16, 2005 8:40 pm ]

Chyba w koncu zaczne korzystac i pisac od siebie POZDRAWIAM JESZCZE RAZ GOSIA

 

 

No nareszcie!!!Bo Gośki to fajne dziewczyny som :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...