Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam! A czy wyjazd w sobote do Domu Dziecka ' date=' to nadal aktualny? Bo tyle juz tych propozycji wyjazdu , że się pogubiłem Pozdrawiam.[/quote']

 

 

Tak nadal jest aktualny.Dzisiaj z rana dzwoniłam do tego domu dziecka i poinformowałam ze bedziemy.Spotykamy się przy fontannie koło Papieza na błoniach o godzinie 15:00

 

[ Dodano: Czwartek Czerwiec 09, 2005 5:29 pm ]

w sobote o 14' date='15 zbiorka na cpn w goleniowie kolo szpitala, wyjazd do golczewa na dni golczewa. grochowecza badz flaczki dla nas gratis i ponoc maja nam wlac do baku po 7 litrow. zainteresowanych i chetnych zapraszam[/quote']

 

No ładnie!!!

:cry: Niestety dziciaki były pierwsze więc my jedziemy im frajde sprawic a potem wieczorny wspolny wypad na Dni Morza i pokaz sztucznych ogni(zreszta taki sam jak co roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal jest aktualny.Dzisiaj z rana dzwoniłam do tego domu dziecka i poinformowałam ze bedziemy.Spotykamy się przy fontannie koło Papieza na błoniach o godzinie 15:00

 

No to super! Kupiłem już sporą ilośc czekolad i ktoś to musi teraz zjeść!!! !

Jeżeli w sobotę dobrze pójdzie i się wyrobie, tzn. Wyrobimy. To gonimy na "BANK". Ja i Gosia. :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie!!!!

Dzisiaj około 18 z ul.Arkońksiej mojemu szwagrowi(Fałpiszonowi) skradziono motocykl KTM Adventure. Sami wiecie ze jest to dość charakterystyczny sprzęt. W Szczecinie może dwa lub trzy takie są. Gdyby ktoś z was widział lub wiedział gdzie może się on znajdować to proszę o kontakt ze mną 0501035635 lub Tomkiem 0661170089

Jeśli możecie prześlijcie te informacje do znajomych z okolic Szczecina min.Stargardu,Pyrzyce itd.

Poniżej podaję dane oraz zdjęcie w mojej galerii:

Numer rej. ZS 3323

Numer ramy VBKGSL40XWM725044

Silnik 8806253

Rok 1998

Przebieg 32 tys. km

Znaki Szczególne:

-powycierane siedzenie

-tylnia lampa pęknięta, owinięta taśmą izolacyjną

-na przedniej szybie naklejka w kształcie ryby na krzyżu(charakterystyczny znak chrześcijan)-może być już teraz tylko ślad

 

 

Za pomoc w rozpowiedzeniu bardzo dziękuję w imieniu Fałpiszona

 

 

To może się zdarzyć każdemu z was.To był złodziej a nie motocyklista!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie tez dla mnie cos do polamania ;) Ja juz powiadomiłam WMJ a za pare godzinek moj Tubiś tez bedzie wiedział jak go dorwe w pracy , 3mam kciuki za odzyskanie motorq...

 

[ Dodano: 10-06-2005, 15:19 ]

To jak z tym ogniskiem zapoznawczym dla 4umowiczów ?? Czy wkoncu ktos zaproponuje jakis termin ?? Moze w przyszly weekend ?? Tylko prosze o wybor miejsca gdzies blisko miasta bo jak to tylko dla 4umowiczow to ja bede musiala jakos dojechac a zmotoryzowana jak wiecie nie jestem :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...