Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Jestem z Gryfina (jak widać w opisie :) ) oczywiście śmigam razem z Krisem' date=' no ostatnio troche mniej wyjeżdżam ale jakoś tak wychodziło ;)

Do zobaczenia na szlaku

Pozdro4all[/quote']

 

Cześć Stivi :-)) Kojarze Cię z ksiegi gosci u Krisa na stronie , witamy w forumkowej paczce :-)) Czy Ty tez byłes na zlocie na Junaczku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Jestem z Gryfina (jak widać w opisie :P ) oczywiście śmigam razem z Krisem' date=' no ostatnio troche mniej wyjeżdżam ale jakoś tak wychodziło :D

Do zobaczenia na szlaku

Pozdro4all[/quote']

 

HEHE Heja Stivio... no i dałeś się namówić na forum ;):) no i gucio... zawsze więcej będzie poscików... Pisz tu wszystko co ci ślina na język przyniesie...

 

[ Dodano: Dzisiaj, 7:13 ]

Ps. A przyszła mi na myśl taka myśl :):) Może by gdzieś takie nasze forumowe spotkanie zrobić.. może by się udało zgadać na jakiś termin i gdzieś na ognisko ugadać.. mogło by być super... a jak każdy jeszcze kilku kolegów na kunikach weżmie to prawie mały zlocik wyjdzie :evil::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja Ty szłaś od swojego namiotu a za Tobą dosłownie kilka kroków poszedł Tubik a co do godziny to nie pytaj bo szczęśliwi czasu nie liczą a ja na zlotach jestem zawsze happy ;)

 

HeHeHe Misio zabezpieczał tyły :-DD No ale jesli bym była juz nabzdryngolona to bys zauważył bo ja mam wtedy kłopoty z pionem :-DDD Poprostu Cie nie zauwazyłam ale musisz mi wybaczyć bo ja Cię widziałam raz w zyciu na żywo :twisted:

 

Wybaczam :) i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym spotkaniem przy ognisku to nie taki zły pomysł!

jeszcze tylko piękną pogodę zamówić i pełnia szczęścia.

Pozdrowienia

 

 

Od zamawiania dobrej pogody jestem ja.C było widać na zlocie prawda Marek S.???????

Tak więc kiedy proponujecie te ognicho?Czy same ogrono forumowiczów w celu zapoznawczym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zamawiania dobrej pogody jestem ja.C było widać na zlocie prawda Marek S.???????

Tak więc kiedy proponujecie te ognicho?Czy same ogrono forumowiczów w celu zapoznawczym?

Fakt pogoda była piękna, tylko kiedy opuściłaś zlota radykalnie pogoda się załamała ;)

Proponuję żeby Gitta wyjężdżała ostatnia ze spotkań gdzie jest mile widziama piękna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kiedy proponujecie te ognicho?Czy same ogrono forumowiczów w celu zapoznawczym?

 

No myśle że na początek to w sumie można by zrobić spotkanie samego grona forumowiczów... tak sobie wszyscy tu piszemy... fajnie było by się razem spotkać i ponawijać "na żywo" ... i nie trzeba by było się szukać jak na zlocie ;):) :twisted:

 

Kriso to był mój pomysł ' date=' tylko go troche zmieniłeś[/quote']

 

Maja... Już nie bądź taka samolubna... możemy uznać że to nasz wspólny pomysł :):) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pogoda była piękna' date=' tylko kiedy opuściłaś zlota radykalnie pogoda się załamała

Proponuję żeby Gitta wyjężdżała ostatnia ze spotkań gdzie jest mile widziama piękna pogoda.[/quote']

 

 

Ok macie to jak w banku-będę wyjeżdzała ostatnia.Pogoda się zbuntowała bo nie miała z kim popić a ja już zdrowie straciłam;)

 

Słuchajcie w sobote część z riders.szczecin.pl ludzi chce pojechać ze spożnionymi odwiedziami do Domu Dziecka.Czy byłby z was ktoś chętny żeby dołączyć i spóżnioną frajdę dzieciakom sprawić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pogoda była piękna' date=' tylko kiedy opuściłaś zlota radykalnie pogoda się załamała

Proponuję żeby Gitta wyjężdżała ostatnia ze spotkań gdzie jest mile widziama piękna pogoda.[/quote']

 

 

Ok macie to jak w banku-będę wyjeżdzała ostatnia.Pogoda się zbuntowała bo nie miała z kim popić a ja już zdrowie straciłam;)

 

Słuchajcie w sobote część z riders.szczecin.pl ludzi chce pojechać ze spożnionymi odwiedziami do Domu Dziecka.Czy byłby z was ktoś chętny żeby dołączyć i spóżnioną frajdę dzieciakom sprawić????

Cześć witam wszystkich, dopiero teraz bo trochę zaspałam po tym zlociku, musiałam rękę wyleczyć po tym wielkim siłowaniu. Coś pogada niedopisuje w żadną niedzielę aż strach się umawiać w ten siódmy dzień tygodnia. Witaj Dziejas na forum, fajnie że jesteś. Mam nadzieję, że konia doprowadzisz szybciutko do używalności.

Gitta chętnie się wybierzemy do Domu Dzieka z Twoją paczką. Powiedz więcej gdzie i kiedy start. Buziaki - najsilniejsza baba Jaga Junaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zamawiania dobrej pogody jestem ja

 

Nie da się ukryć. Co do wyjazdu do Domu Dziecka to ja się deklaruje , ale tak na 99,9%. Mam pytanie: Do którego, o której godzinie i gdzie zbiórka przed wyjazdem. Boje się, że do 14:00 będę zajęty tak na 99,9%.

Pozdrawiam. Przepraszam za powtórkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...