Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam z urlopu. nudy jak diabli, dobrze, że pogoda dzisiaj pozwoliła na polatankę bo bym zwariował w domu ;) chyba się uzależniłem od pracy czy jak? co robić z całym dniem wolnego? netu w domu nie mam , śnieg za oknem a kasy na "odstresowanie się" zawsze brak. dzisiaj juz mi lepiej ... polatałem z dusza na ramieniu bo miejscami suchy asfalt miejscami mokro a gdzieniegdzie na poboczach lód... no i o glebe łatwo :) ale fraja i adrenalinka jest :(

trzymajcie sie !

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie (czytajcie) - to bardzo ważna wiadomość! :-)

 

Z mojego psa złazi cała sierść!! ;) (dot. tylko podszerstka)

 

...a teraz tłumaczę. Mój kundel to najlepszy przepowiadacz zmian pogodowych. Zawsze przed końcem zimy zmienia sierść na letnią. Rzecz w tym, że w tym roku zrobiła to wyjątkowo wcześnie i do tego robi to w takim tempie, że dywany są mi zbędne. Serio!

Można więc tłumaczyć to tak: szykujcie maszyny! Jak się pomylę to trudno ;-) ale barometr psa wskazuje na interesujący marzec ;)

Może wcześniej nastąpi otwarcie sezonu?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegladałam z nudów forum , tzn czytałam je od początku i zastanawiam się gdzie zniknela polowa ludzi ktorzy wczesniej tak dzielnie się tu udzielali...Gitta, Kriso, misiekts, mikoch, viperPL....Gitta to wiem ze ma problemy z odpaleniem forum ale reszta ?? Najbardziej wytrwalymi to chyba jesteśmy hiszpan i ja...Pozdrawiam tych ktorzy juz zapomnieli o forum jak i tych ktorzy dalej je wspieraja aby nie zasnelo na wieczny sen... 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , mam do sprzedania srebrny kask Uvex z otwieraną szczęką używany zaledwie kilka razy, z poprzedniego sezonu , rozmiar "S", jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać do mnie na e-mail [email protected] , Pozdrawiam serdecznie... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dzisiaj polatalismy ciutke , sniegowa jazda jest extra...no poza konsekfencjami , nie moge siedziec na pupie , wywrotki sa twarde :-DDD

 

eeee a na czym śmigałaś? :P ja swojej SVki nie miał bym serca wywlec z garażu ... co innego sanki czy narty :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim. wkońcu mi konto naprawili !!!! (thx Shrek :P). Będe mógł się trochę poudzielać... na własnym temacie ;):;):D:P heheheheh

 

Co tam u was. Ja ostatnio naskrobałem nową stronkę i zapraszam www.kriso.friko.pl.

 

Pozdrowienia i do zaobaczyska on the road... choć na razie za bardzo piz.... znaczy sie w dupkę zimno ;):P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! nareszcie mam net także w domku :P podłaczyli mnie dzisiaj do sieci. Co ciekawe szybkośc transferu danych mam na poziomie do 512kbit/sek a nie jak w umowie 256kbit/sek i to nadal za tą sama kasę (65PLN /miesiąc za 2 kompy) :D Prędkość zmierzona za pomocą : http://us.mcafee.com/root/speedometer/test_0150.asp jest co ciekawe symetryczna (nadawanie i odbiór) i nie ulega w przeciwieństwie do TPSA zmianom niezależnie od pobranych/wysłanych danych - ma poprostu być stała zawsze ;)

już się cieszę :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...