Skocz do zawartości

Historia stuntu...


Coyot.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jak Wam sie podoba stronka? :buttrock:

 

No wlasnie, troche zbaczajac z tematu bo stunt mnie interesuje jak sztuczki w cyrku ;).. Wasz serwis idzie w swietnym kierunku, naprawde gratuluje, dla mnie to obecnie najwartosciowszy polski motocyklowy site. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo przyjemnie się czyta :) No i wielki rispekt dla pioneerów polskiego stuntu :clap: Teraz jak ukazuje się kolejny filmik jakich wiele to wrażenia są krótkie i małe - ot, nieźle jeździ, ale nie zachwyca. A wtedy to dopiero musiały być emocje wraz z pojawieniem się nowego triku :)

ps. ja też ze 3 lata temu zobaczyłem filmy właśnie tych grup i postanowiłem zobaczyć jak to jest. Udało mi się poderwać simsona na jakieś 10cm w górę i przejechać tak może z 30cm... co za emocje :cool: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi przeczytałem. Wcześniej nie miałem czasu.

Bardzo fajnie się czyta :D /nie uwzgledniles mentosa ,(buhehe) ale może sie nie obrazi :buttrock: .

 

Przypomniały się czasy jak się siedziało na tych stronach za bardzo młodego i czekało na nastepne filmiki....eh.

 

Pozdrowienia za na prawde fajnie spleciony tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi przeczytałem. Wcześniej nie miałem czasu.

Bardzo fajnie się czyta :lalag: /nie uwzgledniles mentosa ,(buhehe) ale może sie nie obrazi :icon_twisted: .

 

Przypomniały się czasy jak się siedziało na tych stronach za bardzo młodego i czekało na nastepne filmiki....eh.

 

Pozdrowienia za na prawde fajnie spleciony tekst.

 

Bo to art o historii polskiego stuntu a nie pajacach :biggrin:

 

Zdjęcia zbierałem ponad trzy tygodnie,swoje podesłali także Cygan(Motodawcy) i Ogon(Team Tczew)

 

Ps.To ma być seria artykułów takze to nie koniec....:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...