Skocz do zawartości

przejazd na czerownym...


Waldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam, mnie to kosztowalo 6pkt i 500 zl. :/ do dzis sobie nie moge darowac. 500 zl ;/

ale przynajmniej teraz staje zawsze na pomaranczowym i zawsze puszczam pieszych na pasach :)

Nim się zatrzymasz na pomarańczowy najpierw sprawdz w lusterku czy tan za tobą stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale na prawym mam auto ktore mnie wyprzedza i jak ono dopiero wjechalo na lewy to ja zjechalem na prawy.

znaczy ze sie ciąniesz jak ... po lewym (abstrachując że wyprzedza się tylko z lewej) ... jak na takich trąbie i poganiam długimi

 

 

 

 

A co do filmy to nie wiem co z wami - widać ewidentnie na 100% ze to fotomontaż to jak tamten drugi miał się z pomocą rzucić buhahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy ze sie ciąniesz jak ... po lewym (abstrachując że wyprzedza się tylko z lewej) ... jak na takich trąbie i poganiam długimi

OT

 

Niestety kolego mylisz się.

Rozdział 3, Oddział 6, Art. 24. Kodeksu drogowego

10. Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:

 

1. na jezdni jednokierunkowej;

 

2. na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.

 

EOT

Edytowane przez jerryisback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix69: A co do filmy to nie wiem co z wami - widać ewidentnie na 100% ze to fotomontaż to jak tamten drugi miał się z pomocą rzucić buhahahahaha

 

Dla czego twierdzisz, że to fotomontaż?

 

 

A poza tym to jeżeli już jakiś palant ma się rozbijać to właśnie tak, czyli nie robiąc innym krzywdy swoją głupotą. No a byłoby już super jakby i jemu nic poważnego się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...