Skocz do zawartości

Szybka jazda po fajnych zakrętach z nie ciekawym zakończeniem


miron92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież raptem jedna osoba w tym wątku stwierdziła,że ci kolesie nie mieli umiejętności. Poza tym chyba każdy widzi,że nie każdy potrafi tak szybko przekładać moto i przejechać tyle ostrych zakrętów z taką prędkością. Swoją droga mogli być już zmęczeni stąd taka chaotyczna gonitwa. Bo koleś na ducacie też jakby wstrzymał się z wyprzedzeniem. Na torze to by dopiero wymiatali, mogliby bez obaw sprawdzić,który lepszy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] Ten pierwszy gdy go cos zaskoczy na tym winklu pewnie wyrznie orla, a drugi wykorzystujac zapas umiejetnosci spokojnie sobie poradzi. I to chyba tylko o to biega, by na drogach publicznych zostawiac sobie ten margines...

 

Pozdro

Widać jaki margines sobie zostawili. Leżeli na końcu jak stare zgwałcone baby.

 

Po prostu wydaje im się, że umieją jeździć.

 

I mają rację....

 

...wydaje im się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w temacie

http://pl.youtube.com/watch?v=CVIDBFEKG14

zobaczcie 1:23, 2:16

 

Przy okazji wplote pytanko. Na tym filmiku i na innych, na ktorych jezdzcy konkretnie skladaja moto zawsze jedno mnie zastanawia. Na jakich oponach oni jezdza? Szosowych czy torowych? Czy sosowa opona, pozwoli na takie zlozenia?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=md1f1kyzc0E

 

 

Wyglada na switna zabawe :) Ahhh, te gangi skuterowcow :P

http://pl.youtube.com/watch?v=rcFSriaTnC8

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NLi28zRkyW0

0:51 :)

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wplote pytanko. Na tym filmiku i na innych, na ktorych jezdzcy konkretnie skladaja moto zawsze jedno mnie zastanawia. Na jakich oponach oni jezdza? Szosowych czy torowych? Czy sosowa opona, pozwoli na takie zlozenia?

 

Jery, takie pytanie z twojej strony?

Jeździłeś na treningu w podobnych złożeniach, na łysych oponach Shinko (badziew). Nowoczesne opony szosowe pozwalają na większe złożenia.

A co do filmików.

Na pierwszym filmie tragiczne trajektorie. Z zachowaniem prawidłowej linii przejazdu mogło by to wyglądać dużo ładniej. Na drogach takiej klasy jak na filmie (bez kolein), niewykorzystywanie całej szerokości pasa to grzech. Wejścia ze środka pasa to głupota, a wyjścia środkami lub przy krawędzi wewnętrznej to niepotrzebne trzymanie motocykla w długich złożeniach. Czas 0:53 to już tragedia, dokręcanie po kwadracie, wynika z niezrozumienia trajektorii.

Pozdrawiam..

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jery, takie pytanie z twojej strony?

Jeździłeś na treningu w podobnych złożeniach, na łysych oponach Shinko (badziew). Nowoczesne opony szosowe pozwalają na większe złożenia.

A co do filmików.

Na pierwszym filmie tragiczne trajektorie. Z zachowaniem prawidłowej linii przejazdu mogło by to wyglądać dużo ładniej. Na drogach takiej klasy jak na filmie (bez kolein), niewykorzystywanie całej szerokości pasa to grzech. Wejścia ze środka pasa to głupota, a wyjścia środkami lub przy krawędzi wewnętrznej to niepotrzebne trzymanie motocykla w długich złożeniach. Czas 0:53 to już tragedia, dokręcanie po kwadracie, wynika z niezrozumienia trajektorii.

Pozdrawiam..

 

 

Dzieki. Uspokoiles mnie :flesje: Zreszta, zaczna sie treningi to powiem Ci co mam na mysli, i poprosze Cie, zebys pomogl mi dojsc to pewnego poziomu :icon_eek:

 

 

Marek, a co powiesz na to?

http://pl.youtube.com/watch?v=Uf0b_kwa6RE

 

0:38, 1:09, 1:32, 1:57

O tym tez chcialbym z toba porozmawiac przy okazji treningow.

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Uspokoiles mnie :icon_eek: Zreszta, zaczna sie treningi to powiem Ci co mam na mysli, i poprosze Cie, zebys pomogl mi dojsc to pewnego poziomu :buttrock:

Marek, a co powiesz na to?

http://pl.youtube.com/watch?v=Uf0b_kwa6RE

 

0:38, 1:09, 1:32, 1:57

O tym tez chcialbym z toba porozmawiac przy okazji treningow.

 

Ten z przodu w miarę trzyma trajektorie. Ale: zwiesza dupsko, wciąga się rękami na moto przy wyjściach, przez co musi składać maszynę bardziej niż potrzeba. Łeb w zegarach zamiast poza obrysem, za długi czas samego złożenia. Jeszcze parę innych. Nie ucz się z takich filmów.

Jeżeli masz pytania filmowe to na PW, nie będę komentował publicznie. Różni ludzie to czytają, ja ich nie znam, i nie wiem co z tym zrobią.

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i testerzy maszyn i ich podwórko ale to już małe przegięcie. Jeszcze oficjalnie pokazywanie publiczne jak łamie się prawo drogowe. Do takich miejsc służą tory motocyklowe i TT na Isle of Man. To samo tyczy się chłopaków z Top Gear.

A ja sam do świętych riderów nie należę ale staram się uważać co sie dzieje dookoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba jazda tych gości, zwłaszcza pozycja na sprzęcie w winklach i płynność

 

 

Pozdro

 

To jest bardzo dobry film, trejektoria prawie ideał.

Co do pozycji to bym podyskutował, ale to są japończycy. Azjaci mają inną proporcję uda do tułowia.

Bardzo fajny filmik, już go zapakowałem do swojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Jestem tego zdania co konikkonik, ale podczas korzystania z pełnej szerokości pasa przy TAKICH prędkościach/złożeniach cały czas w głowie siedziałaby mi myśl "piasek z pobocza, piasek z pobocza, piasek z pobocza...". No ale z takimi prędkościami ja się nie spotykam, więc i obycia nie mam.

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...