Skocz do zawartości

BUTY NITRO NB40 - opinie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mial ktoś styczność z wyzej wymienionymi butami? Planuje sie zaopatrzyc w jakies nie drogie lecz sensowne kapcie. Wstepnie bylem zdecydowany na PROBIKERy model TRAVELER ale postanowilem przeznaczyc na temat stowke wiecej i zastanawiam sie czy warto zainwestować w nitro. A jesli tak to dlaczego i co otrzymam za te 1,5 banki wiecej jesli chodzi o wygode, ewentualna ochrone itp. Mial je ktos na nogach? moze ktos jezdzi w nich na codzien? Licze na jakas opinie ze strony uzytkownika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacji nie ma ale zawsze lepsze od adidasow

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by bylo wziac w reke i oblookac. Jak wiadomo za dobre buty trzeba zaplacic Daytony za 189,- € tez niewiele lepsze od Adidas'ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,ja mam Nitro NB101 i Ci powiem że się szybko rozwalają,tzn puszczają szwy,słaba wentylacja-kilku moich znajomych ma takie same buty i mają taką samą opinie.Oczywiście je reklamowałem,i dostałem takie same,nowe...(Niewiem jak to będzie z tymi o które pytasz,bo to inny model),ale ja już nigdy nie kupie butów Nitro!

Ich jedynym plusem jest nieprzemakalność i fajny wygląd :biggrin: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem, pogłowkowalem i wydedukowalem ze szkoda sie w nie pakowac. Zdecydowalem sie zakupic Travellery bo w sumie dostaje to samo co kupując nitro z tym ze taniej i calkiem mozliwe ze lepiej wykonane.. Za opinie serdecznie dziekuje , ta od zajca byla wyjatkowo przydatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Brosik :

 

w hierarchi butow umiescilbym je wyzej tylko od adidasow i klapek. ja mam akurat nitro nb40 z ktorych NIE jestem zadowolony. nie maja praktycznie zadnych wlasciwosci ochronno usztywniajacych ot po prostu tani but zeby nie jezdzic w adikach tym bardziej jak sie ma kombinezon co juz wygladaloby komicznie. szkoda pieniedzy na te buty. no chyba ze ktos nie ma i brak jest mozliowsci dolozenia do lepszych to co innego ale jesli jest mozliwosc kupienia lepszych to polecam zaczekac. a te gumowce z dolnej polki calkowicie odradzam.

 

w sumie napiszesz czego klapie jezorem skoro nie mam akurat travelerow. bo to jest ta sama polka i znajomi maja. to jest jak roznica miedzy wodka starogardzka a lodowa :crossy:

 

pozdro

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale starogradzka i lodowa równie dobrze potrafią sponiewierać jak bols czy wyborowa ;) A buty traveler czy nitro niestety nie ochronią tak jak sidi lub alpinestars :P Ach te weekendowe porównania :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...