Skocz do zawartości

GSXR1100w


LeonOKR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanko ile powino jechac licznikowe moje suzuki gsxr1100w 95 rok bo jechałem nim 270 i to byl max czy to mozliwe ze jest przyblokowany bo czytalem ze powinien isc pod 300 i nie wiem czy cos jest nie tak pozdrawiam dzieki za odpowiedzi. sory za bledy :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie czytałeś że ma iśc 300kmh? W magazynie dla dresiarzy? Sprawdź dane fabryczne producenta i później zmierz prędkość za pomocą odpowiedniego sprzętu to się dowiesz ile naprawdę idzie. Przy wskazaniach licznika moze przekłamywać nawet 10-20kmh....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyskakuj mi tu z dresem bo nie wiem ile ma jechac dlatego pytam a ty masz jakis problem z normalna odpowiedzia ciekawe gdzie mieszkasz chyba sprzedaja tam same dresy jak nie masz ochoty normalnie pisac to wogole nie pisz nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko ile powino jechac licznikowe moje suzuki gsxr1100w 95 rok bo jechałem nim 270 i to byl max czy to mozliwe ze jest przyblokowany bo czytalem ze powinien isc pod 300 i nie wiem czy cos jest nie tak pozdrawiam dzieki za odpowiedzi. sory za bledy :))

 

Witam

 

Jesli chcesz smigac 300 radze kupic motocykl 10 lat mlodszy. Wiem, ze nie bedziesz zadowolony z mojej odpowiedzi, ale nie sadze abys sprawdzil wszystko w nim pod katem bezpieczenstwa jesli nawet nie wiesz jakie sa dane techniczne tej maszyny. Moim skromnym zdaniem odwaga wielu ludzi w tym motocyklistow wynika z glupoty... i malo ma wspolnego z prawdziwa odwaga...

 

pozdrawiam

 

PS. Twoj motocykl nie jest zdlawiony

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nim jezdzic 300 czy 500 tylko pytam ile powinien jechac taki motocykl z tym silnikiem a wszyscy zaraz sie unosza ze nie wiadomo ile chce jezdzic zastanowcie sie co pisze i odpowiadajcie na pytania a nie pouczajcie mnie jak bedzie mnie stac to kupie sobie nowy a narazie mnie nie stac wiec musze jesdzic jak wy to rozumujecie na "trupie" zycze wam milej niedzieli "specjalisci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu posiadałem takiego GSX-R'a, mój był z 1994 roku. Wg wskazań licznika rozpędziłem go raz do 290km/h, do tej prędkości doszedł płynnie, bez żadnego "bujania", zresztą miałem wrażenie że jeszcze nie był to kres jego możliwości:). Jakie przekłamania licznika były w moim egzemplarzu - nie wiem, w każdym bądz razie przy trochę mniejszych prędkościach pokazywał takie same wartości jak motocykle moich kolegów.

Jeśli chodzi o twój motocykl, sprawdz jakie masz założone zębatki napędowe, być może ktoś w nim wcześniej przy wymianie zestawu napędowego postanowił trochę "wydłużyć" przełożenie, wtedy prędkościomierz będzie oszukiwał, znaczy pokazywał trochę mniejszą prędkość od rzeczywistej. Oczywiście jest też prawdopodobne, że silnik nie osiąga już nominalnej mocy, w końcu to już dosyć leciwy sprzęt, o nie wiadomo jakim przebiegu. Pomiar kompresji silnika dużo by powiedział o jego kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jakie masz założone zębatki napędowe, być może ktoś w nim wcześniej przy wymianie zestawu napędowego postanowił trochę "wydłużyć" przełożenie, wtedy prędkościomierz będzie oszukiwał, znaczy pokazywał trochę mniejszą prędkość od rzeczywistej.

to w gikserze z 95 roku pomiar prędkości jest na silniku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...