Skocz do zawartości

Co byście polecili do ok 10 000 zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę zbocze z tematu. Mam pytanie, czy xj600 jest gabarytowo dużo większy od gs'a bo jestem dosyć niski (165cm), a jak siedziałem na gs to tak jakby ktoś go uszył pod mój wymiar. Jak na Gs wsiadłem to sprawiał wraże lekkiego i łatwego w manewrowaniu. A jak to jest z xj600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zbocze z tematu. Mam pytanie, czy xj600 jest gabarytowo dużo większy od gs'a (...)

 

nieco większa, da się zauważyć różnicę - jeśli nawet nie w wysokości siodła, to w odległości od kierownicy i szerokości na wysokości kanapy. jeśli gs500 był dla ciebie dobry - nie ma sensu kombinować

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A takie pytanko żeby smietnika nie robic napiszę tutaj:

 

ile moze poleciec to nowe ninja 250, ma 30 KM:

 

http://www.roadlook.pl/motocykle/kawasaki-...-ale-ostry.html

 

czy oplaca sie taka uzywke kupic dajmy np roczną ? co o tym sadzicie ? zabawka i nie warto czy mozna pojezdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ? kiedyś też się nad tym zastanawiałem, i stwierdziłem że próżnia między oczami jest uwarunkowana genetycznie, ale jak dużo poćwiczysz może jeszcze COŚ z c-IEBIE będzie. Wszakże z taką dziurą we łbie ty chłopie nie poruchasz nawet na r1

Edytowane przez vinyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko żeby smietnika nie robic napiszę tutaj:

 

ile moze poleciec to nowe ninja 250, ma 30 KM:

 

http://www.roadlook.pl/motocykle/kawasaki-...-ale-ostry.html

 

czy oplaca sie taka uzywke kupic dajmy np roczną ? co o tym sadzicie ? zabawka i nie warto czy mozna pojezdzic ?

 

Niedawno beczałes ze GS jest za słaby a tu tylko 30 konna 250ccm? moze lans pod remiza jest wiekszy , kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beczała to moża Twoja Matka jak zobaczyła co urodziła.

 

Ja zaś, wyraziłem tylko opinię, że na następnym sprzęcie chciałbym pojeżdzić conajmniej 3-4 sezony, niekoniecznie agresywnie. i Jak juz dawno oglosilem, celuje w 500tki jednak [cb, gs, gpz,er5, zalezy co mi tam wpadnie w dobrym stanie bo suma summarów to wszystko to jeden pies]. Nie znam sie na motorach dlatego sie pytam, z wygladu podoba mi sie rowniez ta slabsza 200setka, cenowo tez miesci sie w przedziale, dlatego zapytalem o opinie, proste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinyl kolego takie obrażanie Naumowiczów to się może źle skończyć więc przestań

Po drugie my wiemy kiedy kupisz moto (w roku 200?), i też wiemy jak często zmieniasz poglądy na temat różnych maszynek. Tak więc CHŁOPIE daj na wstrzymanie i jak będziesz gotowy to zapraszamy

Na pewno coś doradzimy

 

Pozdro Buli

 

 

ps: posty nabijaj gdzieś na innym forum

Edytowane przez marekbuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekbuli - zabawa w nabijanie postów mnie na prawdę nie bawi

marcinhc - PROSZĘ, NIE BIJ

 

(czy na prawdę na każdym forum znajdzie się pajac który będzie kozakował bo jest anonimowy ... ehh)

 

marekbuli i marcinhc - raczej nie zmieniam latwo swoich pogladow i moja w miare ostateczna (chociaz chyba nigdy nikt nie moze tak na prawde tego powiedziec) decyzja to JAKAŚ 500 (pomijam kwestie jaka, gdyz po przeczytaniu wielu postów i artykułów stwierdzam, ze parametry każdej połowki sa zblizone, osiagi rowniez, wiec zostaje kwestia wygladu). Tak wiec celuje w GS, ER5, GPZ500 or CB500 zaleznie co bedzie najblizej, w jakim stanie i cenie, w okresie kiedy będe juz kupowal moto (co zaznaczylem tez juz dawno, pod koniec TEGO sezonu, może szybciej, za 5-6 miesięcy ?

 

Pytasz do czego ma mi służyć moto - po prostu mam przyjemność z jazdy, fajnie by było kiedyś dobić do 200 i zobaczyć z ciekawosci jak to jest, jednak głownie poruszam się po mieście, także vmax to dla mnie sprawa 2rzędna. Wiem że to zaden turystyk ale jak juz bym mial tego typu srodek transportu, chcialbym sie tez czasem wybrac nim gdzies dalej. Zalezy mi na niskim spalaniu i eksploatacji i żeby dało się też jechać z osobą towarzyszącą. Obecnie moim faworytem jest GPZ500, ale tak jak mowie - jesli np trafi się zadbany ktos inny to też sie bede zastanawiał.

 

Ja nie oczekuje już odpowiedzi. W przyszłości, kiedy zblizy sie 'deadline' odswieże temat, poprosze juz o pare konkretniejszych rad (np ocena stanu technicznego po zdjeciach, czy sie oplaca juz jakis konkretny model itp). Na razie dziękuję i wracam do swojego rowerka, czyli k125, ktory to ku waszym smiechom i tak daje mi radosc z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekbuli - zabawa w nabijanie postów mnie na prawdę nie bawi

marcinhc - PROSZĘ, NIE BIJ

 

(czy na prawdę na każdym forum znajdzie się pajac który będzie kozakował bo jest anonimowy ... ehh)

 

marekbuli i marcinhc - raczej nie zmieniam latwo swoich pogladow i moja w miare ostateczna (chociaz chyba nigdy nikt nie moze tak na prawde tego powiedziec) decyzja to JAKAŚ 500 (pomijam kwestie jaka, gdyz po przeczytaniu wielu postów i artykułów stwierdzam, ze parametry każdej połowki sa zblizone, osiagi rowniez, wiec zostaje kwestia wygladu). Tak wiec celuje w GS, ER5, GPZ500 or CB500 zaleznie co bedzie najblizej, w jakim stanie i cenie, w okresie kiedy będe juz kupowal moto (co zaznaczylem tez juz dawno, pod koniec TEGO sezonu, może szybciej, za 5-6 miesięcy ?

 

Pytasz do czego ma mi służyć moto - po prostu mam przyjemność z jazdy, fajnie by było kiedyś dobić do 200 i zobaczyć z ciekawosci jak to jest, jednak głownie poruszam się po mieście, także vmax to dla mnie sprawa 2rzędna. Wiem że to zaden turystyk ale jak juz bym mial tego typu srodek transportu, chcialbym sie tez czasem wybrac nim gdzies dalej. Zalezy mi na niskim spalaniu i eksploatacji i żeby dało się też jechać z osobą towarzyszącą. Obecnie moim faworytem jest GPZ500, ale tak jak mowie - jesli np trafi się zadbany ktos inny to też sie bede zastanawiał.

 

Ja nie oczekuje już odpowiedzi. W przyszłości, kiedy zblizy sie 'deadline' odswieże temat, poprosze juz o pare konkretniejszych rad (np ocena stanu technicznego po zdjeciach, czy sie oplaca juz jakis konkretny model itp). Na razie dziękuję i wracam do swojego rowerka, czyli k125, ktory to ku waszym smiechom i tak daje mi radosc z jazdy.

 

1. Piszesz, ze nie zmieniasz zdania. Hmmm widzialem jakas ninje 250 a TERAZ TYLKO 500. Jasne nie ma tu zmiany zdania, OK.

 

2. Kilka tygodni temu piszesz za 2 michya teraz za 5-6 no OK.

 

3.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Breźniew cóż za inteligentna uwaga - ciągnijmy to dalej panowie, ciągnijmy. Kto następny ?

 

Ray - co do tej kawy, to napisalem wyraznie, ze pisze w tym temacie zeby nie zasmiecac, i zapytalem tylko o waszą opinię...

 

Swoją drogą powiem - TAK, nie jestem do KONCA pewny co chce, i przyznam szczerze ze kupno jakiegos rometa 250 w tej cenie nowego z assistance tez kusi, chociaz jakosciowo i osiągami nie umywa się to do japoncow.

 

Jesli ktos chce wniesc cos do tematu to prosze, ja na razie nie oczekuje odpowiedzi, dostalem sporo informacji za ktore wam dziekuje.

 

A jesli podobnie jak Breźniew - chcesz pokazać klasę, zablysnac blyskotliwą uwagą, to lepiej sobie daruj. Chociaz rób jak chcesz.

 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...