Skocz do zawartości

Transport motockla z Hull (anglia) do Poslski


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, próbowałeś wysłać jako osoba prywatna? Rozmawiałeś z sekretarką czy z kierownikiem danego oddziału? Mój złom właśnie dzisiaj rano został zabrany, w zleceniu spedycji jest 1 paleta euro, mimo, że go przywiązali.

 

PS. Mogę Ci wysłać zlecenie spedycji, tylko podaj maila lub fax.

 

PS2. Jak chcesz to później do nich zadzwonię, teraz nie mam za bardzo czasu - teoria egzamin :D

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Wiem ,że wsrod motocyklistów może znajduję się osoboa zajmująca się transportem moto. Interesowałoby mnie przewiezienie POLSKA-DANIA. A może znacie /polecacie jakiegoś przewoźnika ,który wykona to zlecenie fachowo i w rozsądnych pieniążkach? Dokładnie Łomża- Kopenhaga. Email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem korzystałem i z wyminionej przez Ciebie firmy, ale nie w sprawie przewozu motocykla. Kwestia paczki z elektroniką - sprawa o mało nie trafiła do sądu, wysłałem paczkę pobraniową na kwotę ok 9000 i miesiącami nie mogłem od nich tego pobrania odebrać, choć kupujący zapłacił kurierowi pieniądze.... Aha i przy okazji sfałszowali dokumenty bankowe, które to niby potwierdzały, że przelali mi kwotę pobrania na moje konto - co jeszcze naraziło mnie na problemy z bankiem.

także jak uważasz, zastanów się 3 razy....

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dołączam się do pytania, tylko ze ja bym chciał moto przewieść z Anglii do Polski.

Szukał bym firmy która operuje w moim rejonie Polski czyli Kraków, Nowy Sącz.

No i oczywiście chodzi mi o rzetelną firmę :D

przecie napisałem Lublin Transport to rzetelna firma, już 3 motocykle przewozili i za każdym razem wszystko super, świetny kontakt i uczciwi ludzie!

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic chyba daruję sobie ten euro-kurier w takim razie. Npisałem zapytanie do Lublin Transport, zobaczymy czy podejmą się wyjazdu do Danii i jaka cena.

 

Odpisali mi z lublin-transport, ze Dania to nie ich kierunek ,wiec musieli by policzyc po 1,5zl/km w obie strony plus oplaty autostradowe wiec by mnie wynioslo okolo 3000zl wiec duzo za duzo. Moze znacie jeszcze jakos firme transportową?

Jeszcze pytanie o ktorego kuriera chodziło o tego "

http://www.kurier-euro.pl/ ?

Bo kurierow o nazwie euro kurier jest co najmniej okolo 3-4.

Edytowane przez bluecard88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce moto na stale w Polsce zostawić.

Nie na już, ale na pewno za nie długo.

 

tez ciekaw jestem kosztów, ile biorą te firmy za transport moto od dziwi do drzwi.

coś czytałem kiedyś ze około 700 zł ale nie wiem czy to jest od drzwi do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce moto na stale w Polsce zostawić.

Nie na już, ale na pewno za nie długo.

 

tez ciekaw jestem kosztów, ile biorą te firmy za transport moto od dziwi do drzwi.

coś czytałem kiedyś ze około 700 zł ale nie wiem czy to jest od drzwi do drzwi.

Wejdz na stronkę clicktrans.pl , ciekawa strona z przewoznikami, polega na przebijaniu twojej oferty ceną w dół przez przewoźników. Z UK z drzwi pod drzwi widziałem oferty za 500-700 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIMO

Jeszcze można poszukać jakiegoś polskiego sklepu w okolicy i dogadać się z właścicielem bo oni z reguły jak jeżdżą do Polski po towar to jadą na pusto.

---------------------------------------------------

No tak tez można, chodź ten lublin-transport dobrze wygląda, czytałem ich stronę i ogłoszenia związane z transportem gdzie się ogłaszali. Po za tym kolega pisze wyżej ze z nimi współpracował z dwoma moto i wszystko ok. Wiec pewnie ich wybiorę, maja opcje od drzwi do drzwi i to mnie własnie interesuje.

 

Ps. tez nie możecie cytować ??

Edytowane przez Felice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na stronkę clicktrans.pl , ciekawa strona z przewoznikami, polega na przebijaniu twojej oferty ceną w dół przez przewoźników. Z UK z drzwi pod drzwi widziałem oferty za 500-700 zł.

Ciekawe czy to pewne, ogłaszają się tam jakieś małe firmy albo osoby prywatne, ja bym się trochę bał żeby mi nie za****** sprzętu zamiast go przywieźć

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...