Skocz do zawartości

Transport motockla z Hull (anglia) do Poslski


Rekomendowane odpowiedzi

Temat często wałkowany. pisząc w skrócie - wbij na www.londynek.net i szukaj ogłoszeń w dziale usługi/transport. Są firmy kurierskie które oferują sie w transporcie motocykli. Ceny rózne - od 150-300GBP.

Ewentualnie jak przyjdzie wiosna to kask na głowe, wskakuj na moto i kierunek Polska. Wrażenia gwarantowane.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. W sumie to w UK jest ok. 7 miejscowości o nazwie Hull. Zapytaj którejs z tych firm czy operują w twoich okolicach bo niektóre tak - odbierają sprzęt z twojego adresu a wtedy inna cena. Ja mieszkam w Londku więc firmy pod ręką mam.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam transportu motocykla z Angli obecnie mieszkam w Hull i chialbym przetransportowac motorek do obojetnie jakiego miasta aby w Polsce.

Prosze o pomoc

 

POZDRAWIAM

Witam. Ja mieszkam jakies 100km od HULL. Chodzi Ci o KINGSTON UPON HULL (zatoka River Humber, czy jakos tak)???

Sprawa jest taka; moj brat w przeciagu miesiaca najprawdopodobniej bedzie jechal pustym busem do Polski. Prawdopodobnie bedzie wiozl tez jeden motocykl dla siebie. Dla niego nie stanowilo by to problemu go przetransportowac. My jestesmy z woj. lubelskiego. Wiec taka trase mozna przemyslec bez problemu. Tylko szkopul tkwi w tym ze to w przeciagu najblizszych dwoch tygodni okaze sie czy na 100% bedzie jechac. Nie jestesmy zadna firma transportowa wiec i koszta nie wielkie. Wiec gdy bys chcial to przemysl to i napisz. Zalezy czy goni Cie czas czy mozesz poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci moge pomoc!

Mieszkam we flincie (kolo chester) 30mil od liverpoolu i mam dostep do przewoznika. Przewiezie on wszystko, zaczynajac od paczek konczac na motocyklach, transport z UK (wiekszosci miejsc) do kazdego miejsca w polsce. Co do kosztow do uzgodnienia (zalezne od miejsca docelowego w polsce)!

 

w razie czego podam wam numer na kom-a. : 07707605431 lub 07856247508 (dzwoniac z polski oczywiscie +44 - no i nastepnie 7707605431 lub 7856247508 = bez "0")

 

 

Gosc swiadczy uslugi transportowe wiec jak ktos zna kogos kto by chcial cos przewiesc kontaktujcie sie znim lub ze mna. Wrazie czego mozecie pisac sie na mnie. Jak cos mowcie ze dal wam namiary "Szpaczek" to moja kasywa.

 

PS. nie musicie sie wysilac z angielskim, z gosciem mozecie rozmawiac po polsku :eek:

Edytowane przez Szpakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

 

Poszukuję kogoś kto przywiózłby mi motocykl po wypadku z Zabrza do Piaseczna pod Warszawą.

Nie interesuje mnie oferta typu "Ja Ci przywiozę. 1zł za km" Chodzi mi raczej o to, że jakby ktoś może jechał busem z południa do Warszawy to po drodze mógłby zgarnąć.

 

Oczywiście w zamian dobra flaszka, ewentualnie dopłacę do paliwa, a jezeli ktos by chciał go przywiezc, ale musiałby nadrobic km to dopłacę do paliwa i dobrą flaszkę dam :crossy:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę sprzedałem Cagivę do Cieszyna (600 km) i musiałem znaleźć dla niej jakiś transport, kurierzy chcieli od 800 zł heheh. Firma Rohlig zaproponowała uwaga 100 zł, jeśli motocykl zmieści się na jednej palecie EURO, 150, jeśli na 1.5, itp :crossy: W czwartek zjawi się u mnie kierowca.

 

PS. Musiałem przepuścić to przez firmę ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę sprzedałem Cagivę do Cieszyna (600 km) i musiałem znaleźć dla niej jakiś transport, kurierzy chcieli od 800 zł heheh. Firma Rohlig zaproponowała uwaga 100 zł, jeśli motocykl zmieści się na jednej palecie EURO, 150, jeśli na 1.5, itp :) W czwartek zjawi się u mnie kierowca.

 

PS. Musiałem przepuścić to przez firmę ojca.

Witam

 

Dzwoniłem dziś to nich to chcą 400zł. Nie wiem czemu.Zadzwonię jeszcze raz tylko do innego oddziału. Ciekawe co oni mi powiedzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...