Skocz do zawartości

Tarcza


Smash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest wiele etek z "podziurawionymi" tarczami, mi się to nawet podoba (zależy ile otworów i ich symetria) poza efektem wizulanym w mocno rozwiercone tarczy szybciej zużyją się kocki, pozatym nie widze przeciwskazań

 

kiedyś już pytałem jak rozwiercić tarczę

http://forum.motocyklistow.swiata.pl/viewt...opic.php?t=3933

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że etz 251 miała fabrycznie "podziurowane" tarcze (tzn że też z takimi wychodziły)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie widze przeciwskazan.

Zaznacz na tarczy sobie otworki jakims markerem nastepnie zapunktuj

Otwory najlepiej wykonaj na wiertarce stolowej, obficie chlodząc wiertło.

Na wywierconych otworach warto wykonac fazy. Ja przejechalem na tarczach z otworami jakies 30 tys km i nie zauwazylem szybszego zużywania sie klocków

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz do tego bedziesz sie bral niepotrzebnie, to bym proponowal symetrycznie wyrysowac na kompie dziurki i przykleic to na tarcze i wtedy na frezarce wywiercic, wiertarka to juz widze jak to wyjdzie...

Pozatym to MuZy od 93 mialy tarcze wiercone, wiec mozesz sobie klopotu nie robic i zdobyc taka, pozatym o wiele ladniej wyglada niz wiekszosc tych co widzialem wierconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz do tego bedziesz sie bral niepotrzebnie' date=' to bym proponowal symetrycznie wyrysowac na kompie dziurki i przykleic to na tarcze i wtedy na frezarce wywiercic, wiertarka to juz widze jak to wyjdzie...

Pozatym to MuZy od 93 mialy tarcze wiercone, wiec mozesz sobie klopotu nie robic i zdobyc taka, pozatym o wiele ladniej wyglada niz wiekszosc tych co widzialem wierconych.[/quote'] dobrze że mam frezarke na zbyciu - a raczej ma ją mój ojciec :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...