Skocz do zawartości

Kaski


Yaco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cze wszystkim!!!

Zaczne od tego, że dopiero co zdałem egzamin i sezon 2004 ma sznasę być moim pierwszym. :D I w związku z tym mam pytanko: Jak to jest z tymi kaskami, co polecacie w zakresie tak do 1k (bo jak sie chce kupic tani i dobry to trzeba dwa - jeden tani, a drugi dobry :D ). Aha, i ten, no, jak mu tam... motur to se chce kupić jakieś GSF600S, XJ600 lub cosik takiego.

I jeszcze jedno, co sądzicie o kaskach z podnoszoną tzw. szczęką??

 

 

:D Z GÓRY DZIĘKI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 - za 1k spokojnie cos kupisz :-)

Ad2 - niekoniecznie ;-) popatrz chociazby na to

http://www.rapid-motocykle.pl/index.php?wt...f=3&mk=1&mod=10

slyszalem same pozytywne opinie o tym kasku :-)

Ad3 - kaski "z podnoszona szczeka" czyli tzw. szczekowce ;-) calkiem fajne i przedewszystkim praktyczne - jak chcesz z kims pogadac na swiatlach albo wydrzec ryja na jakiegos debilnego kierowce ktory wlasnie zajechal Ci droge to wystarczy ze szczeke podniesiesz a nie musisz kasku sciagac :-)

Sa jeszcze takie szczekowce w ktorych szczeka rozklada sie na boki - te dopiero sa fajne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczekowce w ktorych szczeka rozklada sie na boki - te dopiero sa fajne :-)

 

Możesz robić wtedy za predatora hehehe :lol:

 

(Sorki nie mogłem się powstrzymać :D )

 

A wracając do tematu - tak jak mówił m16 - za 1k spokojnie znajdziesz coś z naprawdę górnej półki (no dobra są także kaski i za 3'000 8O ale kto normalny taki kask kupi :roll: )

Nie pamiętam jeszcze czy czasem w szczękowcach nie jest głośniej trochę niż w normalnych...

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie jest powiedziane, że musi to być xj600. Biore też pod uwagę gs500 ale "obiło" mi się o uszy, że ten model może być niewygodny dla wyższych ze względu na dość mocno podkurczone kulasy (zamierzam trochę jeździć turystycznie). Zastanawiałem się też nad zakupem bandziora i zdławieniem go na pierwszy sezon. Co do tego nielubienia odkręcania gazu to że co? spod dupy mi wyjedzie, czy mnie przednie koło przewyższy? Znajomy w identycznej sytuacji kupił cbr600f1. Po pierwszym sezonie jeszcze dobrze się trzyma i oby tak dalej. Oczywiście każdy "dyńkę" ma trochę inną, i to, że jemu się udało nie oznacza że mi też musi (mimo pozorów podchodzę z rezerwą do swoich umiejętności). Zależy mi po prostu na tym, żebym po pierwszym sezonie nie musiał rozglądać sie za nowym moto - wiadomo, kasiorka. Ale, sie kurde rozpisalem...

BIG dzienki za wszytkie odpowiedzi.

 

P.S. Z tymi kaskami to jeszcze jedno: nosze pingle. I jeżeli jest ktoś, kto jeździ w okularach i przetrenował już kilka kasków to może podpowie jakiegoś "gotowca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem Boeri Trend z otwierana szczeka i jest to moj pierwszy kask w zyciu jaki mialem na glowie :D . Poczatkowo myslem ze mi w ogole nie wejdzie ale potem juz poszlo docisnalem z gory orzecha i siedzi idealnie. Zakladam go bez problemu z okularami, cena to 490 zl jest na allegro, ja kupilem poza aukcja za pobraniem sprzedaje go firma ktora jest importerem Boeri i jej adres jest przy tescie tego kasku w ŚM. Kask ma zajbisty design, czarny mat, no i szczeke mozna sobie zalozyc z tylu tak ze nadaje sie na kazdy rodzaj motocykla nawet na choppera. Ogolnie mowiac dla mnie jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...