Skocz do zawartości

Maxi Skuterem Dookola Świata???


Francez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzac samotnie przy piwie i czytajac wczesnie kilka artykulow o roznych wyprawach dookola swiata stwierdzile ze jeszcze nikt nie probowal przejechac naszego jakze cudnego globu na skuterze ...jako ze jestem milosnikiem skuterow i posiadaczem klubu chce w przyszlosci zrealizowac moje zalozenie .......prosze komentowac ....niekoniecznie pochwalac:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ktos powie- marzenia scietej glowy. ale trzeba miec nadzieje i wierzyc ze to sie uda.

 

osobiscie na skuterze padlbym plackiem po pierwszym tysiacu, no ale skoro latasz juz nim to poniekad mogles sie przyzwyczaic.

 

jaka najdluzsza trase stuknales dotychczas...?

 

 

ja w tym roku na CB500(ktorej aktualnie poszukuje) mam zamiar objechac w tym roku Polske do okola. za rok - niemcy i austria, za dwa lata- Irlandia. Prawde mowiac juz zaczalem odkladac pieniadze. nie licz na innych jesli jestes tylko zwyklym zajadaczem chleba...

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ktos powie- marzenia scietej glowy. ale trzeba miec nadzieje i wierzyc ze to sie uda.

 

osobiscie na skuterze padlbym plackiem po pierwszym tysiacu, no ale skoro latasz juz nim to poniekad mogles sie przyzwyczaic.

 

jaka najdluzsza trase stuknales dotychczas...?

ja w tym roku na CB500(ktorej aktualnie poszukuje) mam zamiar objechac w tym roku Polske do okola. za rok - niemcy i austria, za dwa lata- Irlandia. Prawde mowiac juz zaczalem odkladac pieniadze. nie licz na innych jesli jestes tylko zwyklym zajadaczem chleba...

pzdr:)

 

świete słowa :biggrin: zycze spelnienia marzen :)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francezowi nie chodziło o to żeby było wygodnie ale oryginalnie. Objeżdżając świat na turystyku nie wywoła takiego zainteresowania jak na maxi kiblu. Może ten topik to tylko gdybanie, ale kciuków za kolegę nie zaszkodzi potrzymać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dasz rade ,ja wybieram sie z mezem oczywiscie kazdy na swoim skuterze w 2009 roku do Pekinu przez Rosje i nie sadze zeby cokolwiek mogło nam stanac na drodze nawet złe drogi ,zwłaszcza ze w 2007 roku przejechalismy Krym a najgorsze drogi były na Atlieszu (kto był ten wie) :crossy:

 

Masz spore szanse ,ale kase zacznij juz odkładac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jako ze jestem milosnikiem skuterow i posiadaczem klubu chce w przyszlosci zrealizowac moje zalozenie .......prosze komentowac ....niekoniecznie pochwalac:D:D

 

 

A w jaki sposób stałeś się POSIADACZEM klubu? Za ile można kupić taki klub? :biggrin:

 

A co do wojaży to jedź jak masz środki i odwagę. Będziesz sławny a bynajmniej zrobisz coś wielkego...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechac naszego jakze cudnego globu na skuterze ...jako ze jestem milosnikiem skuterow i posiadaczem klubu chce w przyszlosci zrealizowac moje zalozenie .......prosze komentowac ....niekoniecznie pochwalac:D:D

 

pomysł godny uwagi, wazną kwestią jest wybór odpowiedniego skutera.

to , że łatwiej bedzie na maxi - nie ulega wątpliwościom.

biorąc pod uwagę duuuże trasy terzba mieć pojęcie o budowie swojego pojazdu i umieć się nim odpowiednio zając gdy coś padnie. Kawałek dachu i narzedzia - można pożyczyć w trasie, ale wiedzieć co padło wymaga trochę "kultury technicznej" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...