Skocz do zawartości

Majówka 2008 opcja 2-ga


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

P.S. Gdzie mozna kupic taka flage na motocykl,szukalem po sklepach motoryzacyjnychale nie ma.

 

 

W sklepach motocyklowych - małe sznse...

 

Flagę kupiłem w sklepie z flagami a maszt na stronie http://duh.pl.

Mała poprawka i dopasowanie flagi do masztu i jest :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w louisie są takie specjalne maty z perforowanej gumy pod sakwy - kleją się jakby na zasadzie ładunku elektrycznego :icon_biggrin: - w każdym razie dobrze przylegają i zapobiegają rysowaniu, choc oczywiście muszą być przez sakwę dociśnięte.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jesteśmy przy podkladzie pod sakwy to proponuje pociac stara karimate. albo kupic w sklepie gospodarstwa domowego taka mate do lazienki z podobnego tworzywa jak karimata.

Są rożne odcienie, mozna kupowac z metra i grosze ksoztuje.

 

A za oknem nadal pora deszczowa :banghead:

moze do soboty przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jesteśmy przy podkladzie pod sakwy to proponuje pociac stara karimate. albo kupic w sklepie gospodarstwa domowego taka mate do lazienki z podobnego tworzywa jak karimata.

Są rożne odcienie, mozna kupowac z metra i grosze ksoztuje.

 

A za oknem nadal pora deszczowa :biggrin:

moze do soboty przejdzie.

 

Myślę ze pomysł z karimata jest dobry. Porządna ochrona przed zniszczeniem lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam listę:

 

1. vigaCMHQ - vt600

2. woolkan

3. earl ???? - rozumiem, że jedzie

4. morus70

5. aftys6 - deuville

6. marcin - gsx 1400 ( na 50 %)

7. Autochton - KZ 1000 POLICE

8. Daddy

9. SlawQ - TDM 900

10. kendo z plecaczkiem - xvs650

11. Qualm - FJR

12. Wojtek - FJR

13. Tomek - Drag Star 1100 (na 100%) :lalag:

14. bartoszbial- Honda VFR 800

15. poldek

 

Pozdrawiam i do zobaczyska.

Edytowane przez qualm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz sie meldowac czy wszyscy juz gotowi ?? ;)

Ja zaraz jade do kumpla zmienic uszczelnaicze na lagach i bedzie juz bum cyk cyk.

Zostanie tylko mycie maszyny i pakowanie.

I najwazniejsze to obrzedy. modly itd zeby kurde ta pogoda zaczela byc juz naprawde wiosenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę (jeszcze opona, łożyska i przegląd), nawet wyjechać nie mogę i przetestować nowych progresywnych sprężyn, bo mi uliczkę rozkopali :bigrazz: .

 

Pogoda zawsze jest tylko czasami bardziej barowa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym tygodniu padł regulator napięcia(byłem załamany) ale na szczęście udało mi się dostać w mojej okolicy używany. Jako,że motocykl jest nowym nabytkiem poprawiam to czego nie zrobił poprzedni

właściciel. Mam uszkodzony termostat temperatura w te chłodne dni utrzymuje sie w tych granicach 62-66 stopni. Myślę że taki wyjazd nie zaszkodzi mojej maszynie. A wy co sądzicie? Termostat mogę odebrac dopiero w sobotę dlatego jego wymiana przed wyjazdem odpada. Poza ty wswzystko ok. Jesteśmy gotowi!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę pewną historyjkę, której byłem uczestnikiem.

Wyruszamy z kumplem z W-wy na Słowację.

Na starcie oznajmia, że sprzęgło mu trochę szwankuje, ale co tam, to przecież niedaleko. Jest piątek a wracamy w niedzielę, więc remoncik zrobi się po powrocie.

Wsiadamy na sprzęty i w drogę...

 

No i dojechaliśmy do Naprawy ;)

 

Czaicie bazę?!

Sprzęgło sypnęło się w miejscowości Naprawa na Zakopiance :crossy:

 

Brzmi to jak dowcip, ale jest to fakt autentyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie w tym tygodniu padł regulator napięcia(byłem załamany) ale na szczęście udało mi się dostać w mojej okolicy używany. Jako,że motocykl jest nowym nabytkiem poprawiam to czego nie zrobił poprzedni

właściciel. Mam uszkodzony termostat temperatura w te chłodne dni utrzymuje sie w tych granicach 62-66 stopni. Myślę że taki wyjazd nie zaszkodzi mojej maszynie. A wy co sądzicie? Termostat mogę odebrac dopiero w sobotę dlatego jego wymiana przed wyjazdem odpada. Poza ty wswzystko ok. Jesteśmy gotowi!!!!!!!!!!!!

Ponoć Hondy a w szczególności VFRy się nie psują ;) .

 

Pod koniec zeszłego sezonu wywaliłem termostat i jak na razie śmigam bez niego. Z pewnością te kilka dni jazdy bez termostatu nie wpłynie drastycznie na silnik, być może wzrośnie spalanie.

Czaicie bazę?!

Sprzęgło sypnęło się w miejscowości Naprawa na Zakopiance :crossy:

 

Brzmi to jak dowcip, ale jest to fakt autentyczny.

Wracając z Mazur kumpel złapał gumę, kilka metrów od tablicy Wulkanizacja Opon czy to na pewno był przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym tygodniu padł regulator napięcia(byłem załamany) ale na szczęście udało mi się dostać w mojej okolicy używany. Jako,że motocykl jest nowym nabytkiem poprawiam to czego nie zrobił poprzedni

właściciel. Mam uszkodzony termostat temperatura w te chłodne dni utrzymuje sie w tych granicach 62-66 stopni. Myślę że taki wyjazd nie zaszkodzi mojej maszynie. A wy co sądzicie? Termostat mogę odebrac dopiero w sobotę dlatego jego wymiana przed wyjazdem odpada. Poza ty wswzystko ok. Jesteśmy gotowi!!!!!!!!!!!!

 

te Hondowskie regulatory to nie przelewki, ja na wszelki wypadek pożyczyłem od Romasa jeden na zapas, regulatorow nigdy za wiele. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Wróciłem co prawda trochę wcześniej, ale uważam, że było super.

Uało mi się zaliczyc brak świateł po drodze, 100 km deszczu, ale poza tym bez przygód.

Dzięki wielkie za czas spędzony razem. Nie będę się rozpisywał, kto był - wie co się działo, kto nie był - uwierzcie - ma czego żałować.

Po raz kolejny okazało się, że wyjazd w formie spontanicznej, bez wstawania i kładzenia się na gwizdek jest formułą sprawdzoną i najlepszą.

A więcej napiszą inni :)

Choc może spuśćmy zasłonę milczenia na niektóre fakty :)

Viga- mam nadzieję, że wrzesień jest aktualny. Dzięki za łączenie sie w bólu w Pekelnych ;)

Earl - byłeś naprawdę dzielny, nie zważając na przeciwności losu ;)

Morus - z Tobą chyba nie mozna się nudzić, a z całą pewnością pozostać trzeźwym :biggrin:

Poldek - jak zwykle siła spokoju i "mały" podjudzacz :cool:

Wolkan - Ty jak zwykle cicho, cicho... Sorki, za koncert Trzech Tenorów i Altówki w Budapeszcie :clap:

Miśki - mam nadzieję, że znieśliście moje drobne złośliwości i spotkamy się na niejednym jeszcze wypadzie.

Sławek - mam nadzieję, że nie pożałowałeś, że z nami zostałeś. Wpasowałeś się w grupę, moim zdaniem, rewelacyjnie...

Wielkie pozdrowienia dla całej reszty, która przewijała się przez cały wyjazd.

 

Na koniec moje wypociny fotograficzne.

Pierwszy raz korzystam z picasy, ale mam nadzieję, że zadziała :

http://picasaweb.google.pl/autochton1975/MajWka2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...