Skocz do zawartości

szukam osób które jeżdżą w...


Rekomendowane odpowiedzi

MOJA dziewczyna kupiła sobie ich kurteczek. Wyglądają bardzo porządnie, duża liczba kieszeni rozpinanych wentylacji elegancko zabezpieczonych siateczką przed owadami wszelkiej maści.Protektor na plecach i łokciach. Sprawdziła się na trasie Wrocław-Mielno w upalne dni dało sie wytrzymać!. Ale.. no właśnie rozpruła sie po ok 3mc na szwie rękawa.. Na dodadek w miejscu które wyklucz raczej przypadkowe rozdarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nic nie rozpruło ale najbardziej przeszkadza mi "sauna" w spodniach ktore mimo rozpiecia zamkow do wentylacji przyklejaja sie do nog. membrana reissa ma nieciekawe opinie.

 

Co do wytrzymalosci to chyba jest niezle. Znajomy w kurtce ret'a przeszlifowal troche barkiem po asfalcie i o dziwo zadnej dziury. Przetarcie tego miejsca czarna pasta do butów zapewne sprawi ze nie bedzie tego widac.

 

Pozytywnie wypadl test w deszczu. Spodnie dobrze opieraly sie przez prawie godzine przy ulewie.

pzdr. sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ret bika i spodnie i kurtke kurtka po 2 sezonach zaczyna się przecierać na dole natomiast spodnie ok, ale osobiście następne co kupie to kombinezon ze skury ret bike nie wyszedł mnie tanio bo koło 800 zł za komplet dokładam 200 i mam kombinezon podobnie jak kolega miałem że kurtka nadaje sie na bardzo ciepłe dni natomiast w spodniach sauna, kieszenie są bardzo fajnie rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może autor pytania wytłumaczy, o co mu chodzi..? bardzo proszę

 

w przypadku braku odzewu w przeciągu 3 dni temat uznam za nieadekwatny do treści działu i usunę

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym sie wybrał na taki test na mojej i tak ogrzewającej krocze VFR`ce :icon_rolleyes: w spodniach ret bike to był hardcore nie do zniesienia , spodnie poszyły na allegro , powtórze sie ale następne ciuchy będą już z tej "najgórniejszej" półki gyż nie uważam za dopracowany ten owoc polsko-pakistańskiej współpracy ;) Pzdr i szczerze odradzam texty R-B , o skórach nie wiem bo nie miałem i nikt ze znajomych też nie miał ale w textach na słoneczku tragedia , jak w worku plastikowym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...