Skocz do zawartości

WYDECH AKRAPOVIC 636C


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar sprawic sobie nowa koncówke wydechu zastanawiam sie nad firma akrapovic. Moto to kawasaki 636C 2005r wydech znajduje sie pod zadupkiem Ma moze ktos takie moto z takim wydechem jakie jest brzmienie tego wydechu nigdy nie slyszalem na zywo...

Edytowane przez boss636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dla jednych jest głośne, drugim wydaje się normą. Jedni się zachwycają basem jakiejś rzędówki, a drudzy nie widzą w tym dźwięku nic pięknego posiadając V'ki z przelotówkami...

 

To tak, jakbyś się na forum daltonistów pytał jakiego koloru skarpetki powinieneś założyć...

 

A Akrapovic - marka jedna z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie u GRANDysow maja dwa modele jeden ma homologacje drogi niema

spszedawca twierdzi ze po wyjeciu wygluszacza z wersi homologowanej moto hodzi idetycznie jak ten drugi

podkresle ze chodzi mi o glosny wydech,a homologacja i wgluszacz by sie pszydaly.

cz jest tak jak mowia w sklepie :clap:

Edytowane przez boss636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkresle ze chodzi mi o glosny wydech,

 

Lans ponad wszystko ? lepiej sie nauczc schodzic do kolanka.... z tego co wiem oryginalny wydech musi miec homologacje.... a chinskie podroby nie mają.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans ponad wszystko ? lepiej sie nauczc schodzic do kolanka....

Czego sie goscia czepiasz skoro go nie znasz? Moze akurat umie schodzic na kolanko lepiej od Ciebie. A jakbys nie wiedzial to glosny wydech zwieksza tez bezpieczenstwo, nie tylko do lansu :icon_rolleyes:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pilnie kupię nastepujący wydech na prv proszę o oferty kupna ze wszystkim tzn ostateczna cena do zapłacenia.

http://www.motomummy.com/store/product.php...&cat=290&page=1

TYTANOWY POTRZEBUJE(cena za carbon i tytan taka sama) . Oferowano m ten tłumik za 1300zł u grandysów 1900zł. pdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...