Skocz do zawartości

Flaga Polski na motor


adambert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

. Każdym coś kieruje i czasem warto zadać sobie dorobinę trudu by się dowiedzieć, dlaczego wozi ze sobą pluszowego misia.

Może się okazać, że to mis jego dziecka, którego już nie ma lub miś który właśnie wiezie do domu dziecka.

 

No z tym misiem to rozumiem. Sam przykleiłem sobie misia na przyssawce na owiewke motocykla gdy wybierał sie sam na moto z londynu do Bydzi bez zadnej znajomości trasy, bez mapy, tylko kasa na paliwo i nadzieja że dojadę do domu. Pierwszy raz za granica PL a ja się rzucam na głęboką wodę. Bez snu, bez obiadu , 26 godzin w siodle. Misia zabrałem ze sobą jako towarzysza podrózy, był to dawny prezent od mojej lubej na Walentynki. Gdy dojechalismy do domu miś był cąły uświniony od kurzu i ulicznego brudu zebranego przez 1800km jazdy. Do dziś trzymam go w takim stanie w pokoju - brudnego, aby przypominał mi ów podróż życia. wisi tak u mnie od ponad 2 lat. Terz gdy zoabczę kogoś z takowym misiem przyklejonym do moto to raczej pozytywnie pomyślę o takiej osobie.

A tu jest ów miś:

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/ykm...w2lkmvktj5t.jpg

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/wod...g3yoj5mjzmw.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsi, bardziej mescy, bajkerscy, pachnący, itd. itp.

pachnący ;) to zaraz powiedzą, że pedał, lepiej niech cuchną ;)

 

No z tym misiem to rozumiem. Sam przykleiłem sobie misia na przyssawce na owiewke motocykla gdy wybierał sie sam na moto z londynu do Bydzi bez zadnej znajomości trasy, bez mapy, tylko kasa na paliwo i nadzieja że dojadę do domu. Pierwszy raz za granica PL a ja się rzucam na głęboką wodę. Bez snu, bez obiadu , 26 godzin w siodle. Misia zabrałem ze sobą jako towarzysza podrózy, był to dawny prezent od mojej lubej na Walentynki. Gdy dojechalismy do domu miś był cąły uświniony od kurzu i ulicznego brudu zebranego przez 1800km jazdy. Do dziś trzymam go w takim stanie w pokoju - brudnego, aby przypominał mi ów podróż życia. wisi tak u mnie od ponad 2 lat. Terz gdy zoabczę kogoś z takowym misiem przyklejonym do moto to raczej pozytywnie pomyślę o takiej osobie.

Nieee no Ty to sentymentalny jesteś ;) ;) :crossy:

 

Twardziel a serducho miekkie, teraz wszystkie laski z forum się na Ciebie rzucą ;)

 

Bez snu, bez obiadu , 26 godzin w siodle.

Szacun za wytrwałosć. ;)

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram misia :P jak kiedys bedziecie we francji to zobaczycie co tu ludzie maja na przyczepiane i sa to bajkersi za skury i kosci ludzie kturzy spia na zlotach przy swoich maszynach i sa grubo po 50siatcesam

sam mam uzbrojone swoje katany w polskie flagi a teraz bede zakladal dodatkowo polska tablice rejstracyjna :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i sa to bajkersi za skury i kosci ludzie kturzy spia na zlotach przy swoich maszynach i sa grubo po 50siatcesam

No jeszcze jeden. A jaki ja jestem? Z blazdiku? Co to jest "bajker ze skury i kości"?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ... bajkerzy nie dzielą się na prawdziwych i sztucznych... tylko na mądrych i głupich.. jak mawiał Pawlak :P Dla mnie osobiście liczy się człowiek... dopiero potem bajker, czy motocyklista... fajnie jest jeśli spotyka się ludzi którzy myślą , czują podobnie... z którymi można przegadać o motocyklach i nie tylko całą noc przy browarze... no ale niestety nie możemy wymagać od innych żeby myśleli czuli tak jak my...świat byłby wtedy przerażająco nudny...dlatego tym bardziej cieszy jeśli znajdzie się w tłumie ktoś z kim dobrze się gada... A ci którzy uważają się za prawdziwych bajkerów , przyodziani w różnego rodzaju gadżety, strojący groźne miny...najczęściej klubowicze a'la Hells Angels po prostu są groteskowi i śmieszni i zazwyczaj nie ma z nimi o czym gadać bo wysoko zadarte nosy nie ułatwiają mówienia poza tym najprościej w świecie nie mają nic do powiedzenia. Ale chętnie nakopaliby komuś..najchętniej jakiemuś Bogu ducha winnemu bezbronnemu nieszczęśnikowi... Oczywiście nie uogólniam... mówię sytuacji marginalnej...na pewno większość zrzeszonych w klubach to zajebiści ludzie i motocykliści, ale tak z obserwacji wiem że zdarzają się czarne owce, tak jak w każdym środowisku.

Pozdro całej braci motocyklowej.

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na flagę nie narodową lecz tematyczną? I to o tematyce motocyklowej? Pozerka?

bo wykopałem u siebie w szafie takową flagę/chustę o wymiarach ok.50x100cm i z materiału jaki sie nadaje na flagi czyli lekki i prawie przeźroczysty więc bedzie fajnie powiewał na wietrze. Już wiem co przyczepic na antenę od radia w Electrze...tylko czy wtedy nadal będę bikerem czy pozerem? :)

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/jmz...m5zgqgjet1j.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na flagę nie narodową lecz tematyczną? I to o tematyce motocyklowej? Pozerka?

bo wykopałem u siebie w szafie takową flagę/chustę o wymiarach ok.50x100cm i z materiału jaki sie nadaje na flagi czyli lekki i prawie przeźroczysty więc bedzie fajnie powiewał na wietrze. Już wiem co przyczepic na antenę od radia w Electrze...tylko czy wtedy nadal będę bikerem czy pozerem? :buttrock:

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/jmz...m5zgqgjet1j.jpg

Czy to nie jakaś przeróbka obrazu Davida Manna pt Ghostrider ?

 

http://commerce03.i2net.com/able55new/stor...16651C1121.aspx

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś juz widywałem ten obraz w lekko zmienionej formie a tą chustę kupiłem chyba w sklepie typu ciuchy uzywane ....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest suuuuper! Tylko powieś ją z przodu, umocuj do kiery, to będziesz miał miejsce na drugą, większą, z tyłu!

 

Jak jedna czadowa flaga jest czad, to dwie czadowe flagi to podwójny czad!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...