Skocz do zawartości

Flaga Polski na motor


adambert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słowo jak i gdzie mocować czyli etykieta.

Myślę, że warto zapożyczyć od żeglarzy zwyczaje odnośnie gdzie i jakie banderki. Jach wchodzący na wody obce wciąga banderkę gospodarza pod prawy saling. I tu można zapożyczyć ten zwyczaj np. na prawej stronie powiesić banderkę kraju w którym jesteśmy. Lewa strona albo centralnie jet oczywiście dla naszej.

 

No i dlatego ja jezdzilem z dwoma flagami.

Na gorze Nasza Narodowa a pod spodem brytyjska :crossy: :biggrin:

 

Cóz...do brytyjskiego paszportu brakuje mi już tylko 1.5 roku pobytu w UK i zdanie kilku testów z historii, której część uczylismy się w szkole podstawowej.

 

I tak strasznie zalezy Ci na tym brytyjskim paszporcie ??? :crossy:

A co do zabiarania/wyludzania zasilkow przez Polakow - 90% angoli ciabnie rozne zapomogi i jakos to rzadowi angielskiemu nie przeszdadza, co ??? :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz...do brytyjskiego paszportu brakuje mi już tylko 1.5 roku pobytu w UK i zdanie kilku testów z historii, której część uczylismy się w szkole podstawowej.

No niby nic, każdy ma własną wolę i robi co chce. Można zmienić obywatelstwo, czy nawet płeć w dzisiejszych czasach.

No ale popatrz na to z drugiej strony. Rodowity Anglik jeździ z Polską flagą bo mu się swoja nie podoba. Trochę dziwnie nieprawdaż.

Już się więcej nie czepiam bo tak na prawdę ważne jest jakim się jest człowiekiem i co sobą się reprezentuje a nie to jaką banderę się lubi, choć korzenie też są ważne dla jednych bardziej dla innych mniej.

Pozdrawiam i życzę kariery w UK.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Rodowity Anglik jeździ z Polską flagą bo mu się swoja nie podoba. Trochę dziwnie nieprawdaż.

 

A kto taki ???? :D

Zreszta - odbiegamy od tematru a to sprawa qurima z jaka flaga smiga .... :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak jestem ciekaw ilu z ludzi eksponujących flagi na swoich armaturach robi to z pobudek szlachetnych, czysto patriotycznych wynikających z dumy że się jest Polakiem..a ilu po prostu małpuje innych, bo to się zrobiło w dobrym tonie, modne i fajnie wygląda... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze z flagą od zawsze na kazdym moim motocyklu powiewala Bialo-Czerwona bandera i to tylko z pobudek patriotycznych ale powiem wam w tajemnicy ze czasami to mam ochote pojsc do urzedu miasta i oddac swoj dowod i zrzec sie obywatelstwa a to tylko dlatego ze jak patrze co wyrabiaja nasi j...bani politycy to szlag mnie jasny trafia

powiem tak:KOCHAM TEN KRAJ CZUJE SIE POLAKIEM ALE NIENAWIDZE LUDZI KTORZY RZĄDZĄ TYM KRAJEM

cos w stylu bohatera filmu "Urodzony 4 Lipca"

Edytowane przez chamsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zlosliwy, a za Toma Hanksa szacuneczek, widac ze chlopaka dobrze karmiliscie bo tlusciutki

 

co do polskosci ,jak dla mnie jazda z flaga po kraju w ktorym sie mieszka to obciachowa, rozumiem za granica, chociaz jak wspomnial kolega qurim moze to byc ryzykowane i grozic oklepaniem motora, jezeli pochodzisz z kraju ktorego gospodarze nie daza sympatia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan no to pojechales z tym obciachem :icon_razz: ale ja i tak bede zawsze jezdzil z flagą jestem patriotą i przez jezdzenie z Flagą podkreslam to a tak po za tym to serce mi rosnie jak podczas jazdy w pelni rozwinieta powiewa dumnie nasza narodowa bandera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem wam w tajemnicy ze czasami to mam ochote pojsc do urzedu miasta i oddac swoj dowod i zrzec sie obywatelstwa a to tylko dlatego ze jak patrze co wyrabiaja nasi j...bani politycy to szlag mnie jasny trafia

 

Teraz widzicie skąd moje pytania nt. innych flag.

A co do "brytyjskości" to jednak wracam do PL i to w tym roku, pomimo tego że paszport UK widać na horyzoncie, a który otworzylby mi więcej drzwi na świat np. prawie bezproblemowe wyjazdy do USA kiedy chcę bez żebrana o wizę bo "poljak" itd.

A z flagą Angielska chciałbym posmigać z czysto kulturalnego powodu - jestem wdzieczny że Nas wpuscili do siebie i dali zarobić.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] który otworzylby mi więcej drzwi na świat np. prawie bezproblemowe wyjazdy do USA kiedy chcę bez żebrana o wizę bo "poljak" itd.

 

No walsnie zastanawialem sie po co Ci paszport brytyjski skoro dookola sama Unia, ale rozwiales moje watpliwosci piszac o USA.

A czy tylko dlatego warto plaszczyc sie przed angolami aby dali Ci paszport ??? :biggrin:

A co to znaczy ze jestes im wdzieczny ???? Granice sa otwarte i jedziesz tam gdzie chcesz ...

Po nas ( ja + malzowinka ) sami sie dobijali i prosil abysmy przyjechali do nich pracowac bo angielski stuff nie chce :icon_mrgreen:

Teraz sie zastanawiam czy nie smigac tylko z polska flaga :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Tak też można. Jestem trochę wdzęczny bo niemały majdan to mają z Polakami, sam wiesz. Ciesze się że jeszcze nkt mnie tu nie zastrzelił na ulicy czy nie wysadził w powietrze w metrze bo niewiele brakowało żebym był w jednym z tych pociągów wtedy....

 

A patriotyzm nie jest mi obojętny od kiedy tu siedzę. Tęsknie za PL i juz mam dosyć Anglii więc zawijam się stąd w tym roku.Często jak jade z przesyłka gdzieś za Londyn na motorway`u to wyprzedzam :biggrin: wiele ciężarówek na polskich nr. rej. ciągnacych w stronę np. Dover i przy wyprzedzaniu wyraźnie pokazuję im :biggrin: na co odpowiadają błyśnięciem długimi. Częsciowo im zazdroszczę bo przecież jadą w stronę Ojczyzny a ja tylko zawieźć przesyłke do Brighton i muszę wracać do "Lądynó". Ale wiem że nadejdze taki dzień że wsiąde w samolot i polecę raz na zawsze....a może na moto? Też dobre - myslę czy przyjechać Electrą latem tu i później się zapakować i pojechać do domu 4ever. Podróż nie będzie męcząca na tym krążowniku, po to został stworzony...

 

PS. Wiece co? Chyba też jednak se przyczepię Polską flagę do Harley`a.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka jest ok ale Polska to Polska nasza historia przepelniona jest wieloma pieknymi zrywami patriotycznymi i nie tylko pierwsi mileismy konstytucje w latach Piastow bylismy potega ktora prala wszystkich naokolo kazde inne panstwo musialo liczyc sie z potega Polski za Jagiellonow spralismy nawet takąpotege jak panstwo krzyzacke wspomagane przez rycerstwo zachodnie Polska byla wtedy ogromna potega i mimo wszystko warto byc Polakiem i obnosic sie z polskoscia m.in.jezdzac z flagą naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka jest ok ale Polska to Polska nasza historia przepelniona jest wieloma pieknymi zrywami patriotycznymi i nie tylko pierwsi mileismy konstytucje w latach Piastow bylismy potega ktora prala wszystkich naokolo kazde inne panstwo musialo liczyc sie z potega Polski za Jagiellonow spralismy nawet takąpotege jak panstwo krzyzacke wspomagane przez rycerstwo zachodnie Polska byla wtedy ogromna potega i mimo wszystko warto byc Polakiem i obnosic sie z polskoscia m.in.jezdzac z flagą naszego kraju.

 

Wszytko fajnie, historią mamy niesamowitą i pełną wspaniałych momentów tylko szkoda, że działo się to 500 lat temu. Teraz szczególnych powodów do dumy nie ma :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...