Skocz do zawartości

Flaga Polski na motor


adambert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O kurna... to ja stanowczo jeszcze mam duży zapas... NAPRAWDĘ nie pisałem tego nabijając się. Poważnie myślałem że pisze o prawdziwej kochance.... Dla mnie to dziwne, żeby do motocykla się tak odnosić, no ale najwyraźniej nie jestem taki hard-corowy (ja lubię bardziej okreslenie "ograniczony emocjonalnie") jak co poniektórzy.... :icon_biggrin:

jak pisał o moto, to OK...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona już nie jest zazdrosna o "MOJĄ KOCHANKĘ" ale jak zobaczyła ,że przy kluczyku wisi brylok z takim napisem to tak jakoś dziwnie na mnie spojrzała :icon_twisted: z podełba jak by była zazdrosna.

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Pewnie czekacie na wujka Qurima co je mistrzem prowokacji :clap: Bez niego zaden temat się nie klei. :clap: pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna... to ja stanowczo jeszcze mam duży zapas... NAPRAWDĘ nie pisałem tego nabijając się. Poważnie myślałem że pisze o prawdziwej kochance.... Dla mnie to dziwne, żeby do motocykla się tak odnosić, no ale najwyraźniej nie jestem taki hard-corowy (ja lubię bardziej okreslenie "ograniczony emocjonalnie") jak co poniektórzy.... :icon_razz:

jak pisał o moto, to OK...

 

KOCHANKA, tyczy Yamaszki! a o burakach, to musisz trochę jeszce poczytać! Poza tym, jak się czeka na moto tyle lat, to można o nim mówic KOCHANKA, bo nie każdy może mieć zawsze to, co sie podoba i co się chce!

Co do tego zwrotu "ja lubię bardziej okreslenie "ograniczony emocjonalnie"", to myślę (sorki za szczerość!) zdajesz się być kolego "ograniczony inaczej" ! :)

 

A mówiąc o mojej Żonie (Czytaj ze zrozumieniem, jak to się robi w kl I- III SP!) po prostu nie do końca rozumiesz mój zakup i MASZ TAKIE PRAWO!!!

 

Co do PATRIOTYZMU, jestem Patriotą - POLAKIEM i tego się nie wstydzę!

 

Flagę już mam, tylko zastanawiam sie jak ją przycapić do mojej KOCHANKI (czytaj moto!!! :))!

 

Mimo wszystko pozdrrawiam wszystkich myślących normalnie! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANKA, tyczy Yamaszki! a o burakach, to musisz trochę jeszce poczytać! Poza tym, jak się czeka na moto tyle lat, to można o nim mówic KOCHANKA, bo nie każdy może mieć zawsze to, co sie podoba i co się chce!

Co do tego zwrotu "ja lubię bardziej okreslenie "ograniczony emocjonalnie"", to myślę (sorki za szczerość!) zdajesz się być kolego "ograniczony inaczej" ! :flesje:

 

A mówiąc o mojej Żonie (Czytaj ze zrozumieniem, jak to się robi w kl I- III SP!) po prostu nie do końca rozumiesz mój zakup i MASZ TAKIE PRAWO!!!

No niezłe - daj przeczytać swój tekst komukolwiek z podstawówki, to NIKT się nie domyśli że chodzi o motocykl.

Ja tam na temat ograniczeń nie będę się z Toba spierał, bo (wnioskując z Twoich postów) nie jesteś w stanie być obiektywny. To dobrze że pałasz takim uczuciem to kupy części skręconych śrubkami, bo to one dostarczają ci frajdy. Masz prawo tak na to patrzeć, ale:

NIGDZIE nie napisałem nic o BURAKACH - skoro o tym napisałeś pierwszy to może jednak coś w tym jest...

A ja prywatnie własnie staram się być otwarty na wiele rzeczy i ludzi - nie tylko motocykle, stąd zawężanie uczuć do jednego rodzaju pojazdów (co ja za bzdury piszę? Uczucia do pojazdów.... :biggrin: ) uważam za ograniczanie się. I tyle :crossy:

 

Życzę szerokiej drogi i szczęścia w pożyciu z KOCHANKĄ jak i żoną..... :banghead:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe - daj przeczytać swój tekst komukolwiek z podstawówki, to NIKT się nie domyśli że chodzi o motocykl.

 

ja i mysle ze wielu innych kolegów się domysliło...

a co do twojej otwartości kolego to ty sam chyba nierozumiesz oczym piszesz,nawet jak kolega pisał by o kobiecie,to jakie ty masz prawo go umoralniac? otwarty człowieku

 

a jesli dla ciebie motocykl jest tylko kupą cześci skręconych śróbkami....to weż go lepiej sprzedaj...

Edytowane przez komisare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ja i mysle ze wielu innych kolegów się domysliło...

 

Dokladnie ;) :flesje:

Zostalo to tak dobitnie i jasno postawione i podkreslone, ze KAZDY normalny facet domyslil sie ze chodzi o motocykl :icon_exclaim:

Moja "kochanka" tez stoi w cieplym pomieszczeniu i jak mam dosc zony to ide ja podosiadac :D

 

Flagę już mam, tylko zastanawiam sie jak ją przycapić do mojej KOCHANKI (czytaj moto!!! :))!

 

Ja zrobilem to tak:

Flage nalozylem na zwykla antene samochodowa i ja na brzegu przykleilem aby podczas jazdy mi nie spadla.

Nastepnie taka juz przysposobiona antene z flaga, przymocowalem na tylnym blotniku motocykla :icon_twisted:

Antena smochodowa jest mocowana na srube wkrecana w nagwintowany otwor, wiec wystarczylo tylko zrobic dziurke w blotniku i tam ta antene przykrecic.

Jak do tej pory jeszcze sie antena nie odkrecila i jest OK :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy normalny ale nie Buber :) :P Buber myślenie nie jest Twoja mocna stroną :biggrin: Nic mnie tak dawno nie rozbawiło jak Twój post na temat "kochanki" :biggrin:

Komisare nie zwracaj na niego uwagi on jest tych zakręconych ale chyba nie pozytywnie :wink: Buber poprawiles mi humor na cały dzień :buttrock: jestem Ci za to wdzięczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem odwagi nazywać rzeczy po imieniu ale skoro zrobiliście to za mnie..........Przecież to było tak ewidentne ,że aż w oczy kłuło. :buttrock:

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy normalny ale nie Buber :biggrin: :biggrin: Buber myślenie nie jest Twoja mocna stroną :wink: Nic mnie tak dawno nie rozbawiło jak Twój post na temat "kochanki" :biggrin:

Komisare nie zwracaj na niego uwagi on jest tych zakręconych ale chyba nie pozytywnie :wink: Buber poprawiles mi humor na cały dzień :) jestem Ci za to wdzięczny .

No, ja to mam przesrane w życiu, bo zdarza mi się myśleć czasami o innych rzeczach niż o motocyklach.. Rzeczywiście biedny jestem... no co poradzę....

Powaznie to wam poradzę, żeby oczka troszkę szerzej na świat otworzyć. Bo on jest większy niż garaż, czy okolica kanapy z której się spada koło butelki piwa....

No ale - ja nie jestem motocyklistą tylko posiadaczem części skręconych śrubkami :buttrock:

 

P.S. Wielokrotnie się dobijałem o definicję tego "prawdziwego motocyklisty" i raczej nic nie widziałem..... No, ale wy NA PEWNO wiecie kto jest motocyklistą, kto jest normalny i najważniejsze - kto umie myśleć.... pocieszające... :P kurde,muszę sobie wszystko pochromować i w orzełki zrobić, to mi się na pewno myślenie poprawi....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie to wam poradzę, żeby oczka troszkę szerzej na świat otworzyć.

Bo on jest większy niż garaż, czy okolica kanapy z której się spada koło butelki piwa....

 

Przeczytaj to sobie jeszcze raz i pomyśl co sugerujesz.

Może czasami lepiej powiedzieć :sorry żle zrozumiałem , niż starać się obrazić wszystkich dookoła

pozdrawiam:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Wielokrotnie się dobijałem o definicję tego "prawdziwego motocyklisty" i raczej nic nie widziałem.....

 

I mozesz sie jeszcze dlugo "dobijac" o takowa definicje a .............i tak jej nie dostaniesz. :buttrock:

Dlaczego ??? Bo jej zwyczajnie, nie ma !!!!

Nie mozna stworzyc takowej definicji, poniewaz dla kazdego z nas bycie motocyklista oznacza zupelnie co innego :icon_mrgreen: :biggrin:

A teksty typu okolica kanapy i spadanie z niej oraz butelki z piwem .... zostaw sobie dla tych co naprawde nie maja zadnych innych spraw ani obowiazkow i skupiaja sie TYLKO na swoim motocyklu

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...