Skocz do zawartości

Flaga Polski na motor


adambert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu można jeźdzć z tymi flagami czy nie? I gdzie je kupić? ;)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tą flagą? Serial się skonczył?

 

Żądni krwi forumiści. Chcecie emocji? To proszę bardzo:

 

Co myslicie w temacie japonia vs. H-D? :) :banghead:

 

Temat znany i lubiany.... :banghead:

 

off-top :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i super!

 

Przeleciałem prawie przez wszystkie posty i tak chcę podsumować, ze i trochę polityki (jak to u nas Polaków bywa!), trochę krwi, troche obrażania, ale warto napisać, ze gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania.

qurim tak się wydawa, że masz niezły ubaw :banghead: ale musisz zdawać sobie sprawę (mówię to z racji wieku:)), że koledzy mają rację, co do PATRIOTYZMU i co do wszystkich elementów, które są z tym związane i dlatego, że mamy tolerancję można niektóre posty znosić.

 

Ja jestem Polakiem! Kocham tą Polskę taka jaka jest, staram sie zmieniać Ją, jak tylko mogę na lepsze, choć np.: dzisiaj jadąc katamaranem, wpuszczając z podporządkowanej drogi dwa autka! próbowałem być kulturis, to zaraz potem były klaksony! :buttrock: i o czym to świadczy?

 

Ale to nic! Jestem już taki. Mam KOCHANKĘ, wymarzoną od 13 grudnia 2007, którą jeszcze do dzisiaj moja Żonka nie zaaklceptowała (ale to jej sprawa!;)).

Mam tylko nadzieję że dołączyłem do "kumpli motocyklistów", tych z jajami! i normalnych, po prostu luzaków, ale z zasadami - ja taki jestem...

 

Ponoć motocykli przybyło aż 4 razy! dlatego trzeba uważnie jeździć!

 

A tak na zakończenie, na moje argumenty, dlaczego mając tyle lat kupiłem ten wymarzony motocykl, moja kumpela zadała mi pytanie:

Czy wiem dlaczego motocykliści mają otwarte rozporki?

Odpowiedziała, że motocykliści lubią mieć wiatr we włosach! :banghead:

 

Pozdrawiam zakręconych i zupełnie normalnych!!!

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nic! Jestem już taki. Mam KOCHANKĘ, wymarzoną od 13 grudnia 2007, którą jeszcze do dzisiaj moja Żonka nie zaaklceptowała (ale to jej sprawa!:icon_razz:).

Mam tylko nadzieję że dołączyłem do "kumpli motocyklistów", tych z jajami! i normalnych, po prostu luzaków, ale z zasadami - ja taki jestem...

??? I co to ma być? Chwalisz się, zalisz czy co? Jakie to "zasady" czy "jaja" trzeba mieć żeby oszukiwać kogos komu się obiecało wierność do grobowej deski?

Wiem, nie zawsze zycie jest czarno białe, może miałeś powody. Ale dalej uważam takie wyznania za..... siarowato-burakowskie. Troszke szacunku i dla żony i dla kochanki by się zdało...

A jeżeli do "posiadania jaj" i bycia "kumplem motocyklistą" trzeba zdradzać żone i się tym na publicznym forum chwalić, to ja podziękuję.....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie w temacie japonia vs. H-D? :crossy: :)

Co ja mysle? Dobrze, ze japonczycy potrafia budowac motocykle, bo gbyby nie oni to bysmy byli skazani na np H-D. Niech sobie buduja motocykle zgodnie z tak popularna u nich zasada wolnosci, jednak techniki niech sie dalej ucza od skosnoookich.

A co do flagi, jesli Ci sie nie podoba nasza, to polecam flage Mozambiku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba go nie zrozumiales :crossy: mysle ze on nie mowi o kobiecie

Teraz nie wiadomo czy udaje czy jest mało inteligentny bo kaszalot16 słowo kochanka napisał dużymi literami a nie w cudzysłowiu więc może nie wszystkim wydaje się to oczywiste [mają prawo] a wydawać by się mogło ,że polega to na interpretacji.Swoją drogą to widzę ,że są ludzie ,którzy mają z tego tematu niezły ubaw jak tylko mogą coś "krzywo" skomentować lub ponaigrywać się z kolegów.Ale to też im wolno.

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nic! Jestem już taki. Mam KOCHANKĘ, wymarzoną od 13 grudnia 2007, którą jeszcze do dzisiaj moja Żonka nie zaaklceptowała (ale to jej sprawa!:icon_biggrin:).

Mam tylko nadzieję że dołączyłem do "kumpli motocyklistów", tych z jajami! i normalnych, po prostu luzaków, ale z zasadami - ja taki jestem...

Pisząc ,, mam KOCHANKĘ" masz na myśli motocykl, czy drugą kobietę?

Jeśli masz na mysli drugą kobietę i skazujesz żonę na takie katusze to dla mnie nie masz żadnych zasad.

A jak chodzi o moto to nie pozostaje Ci nic innego jak zarazić żonę tą pasją, wtedy nie będzie zazdrosna.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...