Skocz do zawartości

K fuel Saver tabletki dodawane do paliwa opinie i czy coś to daje ?


bols2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sadzicie o czyms takim ? Czy ktoś to użytkuje i jakie opinie na ten temat ? Ja jak narazie żuciłem do passata b3 TD a moze ktoś to używał na motorkach albo innym sprzecie ? Jakie spostrzezenia i moze ma ktos jakies opisy o ile to niby podnosi moc spalanie itp ? Ja jak narazie zuzyłem 1,5 tabletki i obserwuje samochód powoli coś jak by sie lepiej wkrecał na obroty . Tylko mnie troszke niepokoi jego wielofunkcyjność jak to moze działać do disla i benzyny ? Ciekawe czy do 2 T też by dało rade ? Ze strony fizycznej jak wpływa wegiel aktywny na silnik i aż tak poprawia parametry ? Bo niby jeżeli chodzi o spalanie to hehe w picach wegiel sie dłużej pali niż drewno itp ciekawy jestem tego tematu i mam nadzieje ze wywiaze sie ciekawa dyskusja na ten temat :biggrin:

 

Mam pytanie czego ktoś to wyżucił do mechaniki nie tylko 2 koła jak to było przy piwie ? Przecież zastosowanie do motocykli to tez ma ...

PS zapomniałem linku z tym co o tym pisza ... http://www.k-zdrowie.home.pl/k-fuelsaver.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ich jedynie zastosowanie możesz znaleźć w charakterze czopków.

 

Profesjonalna na strona jak cholera, przekonali mnie - w jueseju też tego używają. Takie pierdy to i ja sobie mogę napisać i sprzedawać aspirynę jako rewelacyjne tabletki odwracające zużycie silnika, rekonstruujące pierścienie i zmieniające olej z filtrem

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy to sprzedaje te :autowiagry::) i wg niego zpalanie około 1l na 100km spada. Po pierwsze primo ja osobiście uważam:) że jest to poprostu jakieś gówno które oczyszcza układ paliwowy z zanieczyszczeń, osadów i innych niepotrzebnych nalotów ale nie wierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o paliwie ultimate z BP ? Stosuje ktoś moze potem rozbierał silnik ktos z was czyści to coś w rzeczywistości nagar i czy czujecie jakas różnice czy raczej tylko chwyt reklamowy na jakiej zasadzie to działa bo boje sie też ze na zasadzie wegla aktywnego i ze tab + ultimate to zadużo już tego dla silniczka hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oryginalna strona K-FuelSaver: http://www.k-fuelsaver.com/ .Jestem odpowiedzialny za sprzedaż tego Produktu (oraz innych) Firmy K-Link Poland na terenie Pomorza Zach.

W samochodzie poprawę dynamiki widac po ok.3-4 zatankowaniach "do pełna",baku 30l.

Nad tą Tabletką pracowano w USA od lat 90-ych.

Na stronie K-Link Poland jest do pobrania Prezentacja w j.polskim (po zalogowaniu,potrzebny kod Dystrybutora).

Najwięcej jednak informacji jest na stronie amerykańskiej.

Pozdrawiam

Tomasz Bojanowski

Dyrektor K-Link Poland

oddz. w Szczecinie

pl.Kilińskiego 3

tel.091 450 12 01 w.310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W samochodzie poprawę dynamiki widac po ok.3-4 zatankowaniach "do pełna",baku 30l.

 

Powiedzil kto ? A " widzenie " jest subjektywne panie dyrektorze.

 

Nad tą Tabletką pracowano w USA od lat 90-ych.

 

nad przerabianiem olowiu / piasku w zloto pracuja juz pare tysiecy lat i dalej nic :icon_mrgreen:

 

Testy tego g**na nie wykazaly zupelnie nic ani w ruchu praktychnym ( na ulicy ) ani w labolatoruum. Rownie dobrze mozna natrzec auto mascia na szczury i dolac oleju rycynowego efekt bedzie taki sam.

 

Ojciec dyrektor sprzedalby pewnie i swoja babcie aby znalazlo sie wystarczajaca ilosc jeleni ( niekoniecznie na rykowisku ) aby zapewnic mu dodtateczne przychody.

 

Wiadomo wiara przenosi gory, wierzcie dalej w bociany przynoszace dzieci :crossy:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...