Skocz do zawartości

Zakup na allegro


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro dosyc ciekawy produkt, spzredajacy w opisie napisał ze rzada za niego 39 zł, natomaist w opcji kup teraz ma wystawione 1zł ( słownie 1 zł) czy jak go zakupie to spzredajacy bedzie musial mi go odsprzedac za 1 zł czy bedzie mogl rzadac 39 zł.

Podkreslam ze kwota 39 zł jest tylko wymieniona w opsie aukcji, a w opcjach zakupu _ kup teraz" jest tylko 1 zł.

 

Wiem ze to moze chamski lekko ale goscio jesc handlazrem i widac ze chandluje na zarobek, wiec powinien wiedziec ze wystawia sie cene za jaka chce zakupic produkt.

Prosze o szybko odpowiedz bo sie aukcja niedlugo konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś pewnie nie chce prowizji płacic bo jak klikniesz kup teraz za 1 zł to prowizja znikoma a jak za 39 zł to prowizja duża, więc koleś chce to sprzedać za 39 i nie warto tego kupowac za złotówke bo będziesz miał więcej kombinowania niż to wart ... koleś nie będzie chciał sprzedac ty zgłosisz do allegro, allegro do kolesia no i może za 3 miechy towar będzie u Ciebie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest może chamskie a raczej na pewno chamskie

Co z tego że handlarz? on ie może się pomylić?

za pomylki sie placi, a widze po aukcjach ze robi tak nagminnie, ale chyba sobie odpuszcze bo nie chce mi sie w to bawic,

olac go mozna do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stary głupoty walisz. Mam nadzieję że kiedyś w sklepie pomylisz się przy płaceniu i kasjer zakosi pieniądze dla siebie żebyś wiedział ja to jest z tym płaceniem za błędy.

Człowiekiem się jest a nie bywa.

napisalem gosciowi zeby t a ukce zamknal, i wystawil normalnie. a co do tego co piszesz to za duzo osob kombinuje i chce na lewo krecic, kombinuja dopuki sie nie nie nabija, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukacie okazji to szukajcie tak:

 

PROMOCJA, SKÓRZANY PASEK MOTOCYKLOWY

 

http://moto.allegro.pl/item296959712_promo...otocyklowy.html

 

a nie jakieś ściemy :smile: Tylko UWAGA czytać dokładnie żeby później pretensji niebyło :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...