Skocz do zawartości

Kombinezon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mówicie tu, że kombinezon musi być ciasny. A co jeśli wydaje się za krótki - za krótkie rękawy i jak się kuca ma się wrażenie, że strzeli suwak łączący kurtkę ze spodniami

 

Jest taka zasada zakładjąc pierwszy raz nowe kombi - musi być tak ciasny że do jego założenia i zdjęcia potrzebna Ci będzie pomoc trzech osób :icon_arrow:

 

Ja miałem tak jak założyłem swój pierwszy raz - zamki aż trzeszczały, nici też jak się przeciągałem, po pierwszych 300 km już był prawie ok, pożniej kilka razy deszcz, raz nawet przemokłem totalnie, sech z tydzień i teraz już sie zrobił nawet zaluźny w kilku miejscach. Ze skórą tak jest, zmoknie, robi się flak, póżniej schnie to się lekko kurczy.

 

Ale ogólnie jak się dopasuję to jest OK, nie ma się co przejmować ze na początku za ciasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos z was doswiadczenie z kombinezonami Padana?

 

 

Ja mam Padanę wersję 7A Black która już została wycofana, teraz są PGSy i mają lepsze ochraniacze i ponoc są lepsze.

 

Na swój nie mam co narzekać, po kilku większych zmoczeniach na początku farbowały trochę rękawy w miejscach gdzie jest schollertec, pozatym dobrze się trzyma, nie traci koloru, nie penkają żadne szwy ani nie rozłaża sie zamki.

 

Zrobiłem w nim 7 000 km, bardzo często w deszczu bez "kondoma" przeciwdeszczowego i nic mu nie jest, dalej wygląda świetnie.A PGSy ponoć lepsze.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora- Sam zastanawiam się nad kupieniem dokładnie tego modelu który kupiłeś i mimo, że pewnie go jeszcze nie wypróbowałeś na gracie to generalnie jaki to kombinezon? Czy jest warty swojej ceny, jak z jakością, dobra czy raczej trochę tandetna? Z góry dzięki za jakikolwiek komentarz! Pozdrawiam

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kobi dokłądnie wciskało na mnie 3 Panów wszyscy mielismy przy tym niezły ubaw ale chyba oni zdecydowanie większy niż ja rozmiar 34 jakieś mini total, pierwsze kilka wyjazdów miałam wrażenie że na prawdę jest za mały jeszcze się nei ułożył ale mam nadzieje że w tym sezonie do końca się wypracuje i będzie ok, zaufałam ludziom którzy na pewno zdecydowanie się lepiej na tym znają niż ja mam nadzieję że kiedy już go rozchodze będę w pełni z niego zadowolona , mam kobi alpinestars, polecam na prawdę dobra jakoś :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora- Sam zastanawiam się nad kupieniem dokładnie tego modelu który kupiłeś i mimo, że pewnie go jeszcze nie wypróbowałeś na gracie to generalnie jaki to kombinezon? Czy jest warty swojej ceny, jak z jakością, dobra czy raczej trochę tandetna? Z góry dzięki za jakikolwiek komentarz! Pozdrawiam

 

To jest moj pierwszy w zyciu kombinezon, nie przymierzalem nigdy kombiakow powiedzmy za 3000zl wiec nie mam dobrego odniesienia. Mozliwe ze gdybym przymierzal takowe to bym sie swoim zdolowal :buttrock: W kazdym badz razie napisze ci moje pierwsze wrazenia przed i po zakupie.

 

1. Milo zaskoczylem sie gdy sprzedawca wyciagnal i pokazal mi je na 'zywo'. Wygladaja duzo fajniej niz na zdjeciach ktore widzialem na allegro. Np. taki model 720 na allegro calkowicie mi sie NIE podobal. Na miejscu okazalo sie ze na zywo taki model wyglada 100% lepiej i moj kolega sie na niego wreszcie zdecydowal :banghead:.

 

2. Kombiaki wygladaja bardzo porzadnie. Ochraniacze,szycia wydaja sie byc solidne. Po zalozeniu czuje sie ze jest sie 'chronionym'

 

3. za 850zl otrzymujesz nowy kombinezon. Ladnie wygladajacy i solidnie wykonany. Ja bym ci polecil tymbardziej jak masz ograniczony budzet. Trwalosci jeszcze nie przetestowalem. Nie jestem w stanie zagwarantowac ze ci sie nie popruje po sezonie albo nie wydarzy sie cos innego :) Choc przyznam ze jak czasem go przymierzam i proboje go rozciagnac to wyczyniam takie wygibasy ze chyba jakby mial sie popruc to by to juz zrobil ;)

 

pozdro

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...