Skocz do zawartości

YT poscig


gogulas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie - dlaczego motocyklista nie może się po prostu zatrzymać do kontroli, tudzież na wezwanie?

 

Popełniasz wykroczenie to zatrzymujesz się i regulujesz opłatę za swoją zabawę. Nie zatrzymujesz się? Znaczy, że masz coś bardzo powaznego na sumieniu. Zatem dlaczego nie zatrzyymać Cię nawet strzelając? Policja ma nie strzelać, bo wykroczenie tylko? No to zatrzymaj się motocyklisto, skoro to tylko wykroczenie. Oszczędzisz konieczności ścigania Cię lub angażowania śmigłowca i kilkunastu radiowozów, które mogłyby patrolowac ulice miasta i pilnowac, by motocykliści mogli sobie spokojnie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzić go nieoznakowanymi radiowozami lub helikopterem i poczekać aż się zatrzyma i wtedy obarczyć go wszystkimi przewinieniami. To wg najrozsądniejsze rozwiązanie.

 

 

Gdzie Ty żyjesz :bigrazz: Na naszym niebie policyjne helikoptery :clap: :icon_exclaim: ,no to sie uśmiałem :bigrazz: Ty zobacz co te pajace parlamentarne wyprawiaja to moze otrzeźwiejesz z marzeń o takich cudach :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - dlaczego motocyklista nie może się po prostu zatrzymać do kontroli, tudzież na wezwanie?

 

Popełniasz wykroczenie to zatrzymujesz się i regulujesz opłatę za swoją zabawę. Nie zatrzymujesz się? Znaczy, że masz coś bardzo powaznego na sumieniu. Zatem dlaczego nie zatrzyymać Cię nawet strzelając? Policja ma nie strzelać, bo wykroczenie tylko? No to zatrzymaj się motocyklisto, skoro to tylko wykroczenie. Oszczędzisz konieczności ścigania Cię lub angażowania śmigłowca i kilkunastu radiowozów, które mogłyby patrolowac ulice miasta i pilnowac, by motocykliści mogli sobie spokojnie jeździć.

W zupełności się z Tobą zgadzam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty żyjesz :) Na naszym niebie policyjne helikoptery :clap: :) ,no to sie uśmiałem :) Ty zobacz co te pajace parlamentarne wyprawiaja to moze otrzeźwiejesz z marzeń o takich cudach :banghead:

 

 

skoro służba zdrowia ma to dlaczego policja miałaby nie mieć? pozatym z tego co wiem to w Poznaniu czasami uzywaja helikopterow, a to że żyjemy w państwie w którym nie ma pieniędzy na to by zachować porządek to nie ma się co dziwić że szaleńcy jeżdżą po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w Poznaniu czasami uzywaja helikopterow

 

Dobrze że napisałes czasami :)

Wiesz ja jak najbardziej jestem za czymś podobnym,lepiej jak latają,z powietrza robia dokładnie to samo co teraz za plecami na kołach.Jest tak napewno bezpieczniej,klijent czasami nie wie że coś sie nad nim swięci.Koordynacja z powietrza jest napewno bardziej precyzyjna i szybsza ale..... no właśnie jest ale.

Nie ma na nowe radiowozy,na paliwo a Ty śnisz o patrolach powietrznych.

Piszesz też o służbie zdrowia,hmmmmmmm.Zobacz jakie ostatnio zrobiło sie zamieszanie który to helikopter ma być kupiony.Znowu dużo szumu i awantury że być musi,kupują już a tu teraz wychodzi że znowu jakis przewał zrobiony i co..............MI 2 dalej po niebie popie**la.Te antyki powinny sie znaleść na chwile obecna tylko w jednym miejscu - muzeum lotnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro służba zdrowia ma to dlaczego policja miałaby nie mieć?

 

A może lepiej byłoby, gdyby nie było idiotów uciekających przed policją? Według mnie strzelać do takiego. A pieniądze przeznaczone na śmigłowiec dla policji lepiej wydać na drogi. Albo wyposażenie szpitali. Albo cokolwiek innego. Bardziej pożytecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej byłoby, gdyby nie było idiotów uciekających przed policją? Według mnie strzelać do takiego. A pieniądze przeznaczone na śmigłowiec dla policji lepiej wydać na drogi. Albo wyposażenie szpitali. Albo cokolwiek innego. Bardziej pożytecznego.

 

 

Jasne żeby było lepiej, w ogole fajnie by bylo gdyby nikt nie łamał przepisów ale niestety tak nie jest i nie będzie, a jeśli za brak np prawa jazdy jest kara śmierci to ja dziękuje za życie w takim państwie. Peniądze na drogi są wystarczająco duże a naszych podatków, tylko jakoś nie mogą ich wydać we właściwy sposób.

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne żeby było lepiej, w ogole fajnie by bylo gdyby nikt nie łamał przepisów ale niestety tak nie jest i nie będzie, a jeśli za brak np prawa jazdy jest kara śmierci to ja dziękuje za życie w takim państwie. Peniądze na drogi są wystarczająco duże a naszych podatków, tylko jakoś nie mogą ich wydać we właściwy sposób.

 

:)

Pewnie, że nigdy tak nie będzie żeby nikt nie łamał przepisów, za brak prawka też nie grozi kara śmierci, ale jeżeli ktoś świadomie spieprza przed policją i nie zatrzymuje się powinien mieć świadomość, że może to przypłacić życiem wtedy może nie jeden by się zastanowił czy lepiej próbować uciekać czy zapłacić ten mandat... Kilka dni temu w Siedlcach koleś na jakimś starszym moto ganiał się po mieście z policjantami wzięli go na dwa radiowozy i z tego co słyszałem jeszcze się do któregoś sapał, że mu drogę zajechali i narazili na utratę życia osobiście powinien moim zdaniem dostać takie pałowanie żeby już mu nie przyszło do głowy uciekać przed policją i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli za brak np prawa jazdy jest kara śmierci to ja dziękuje za życie w takim państwie.

 

Nie chcę być niegrzeczny, ale ... wystarczy przeczytać o napisałem.

Dokładnie myślę tak jak przedmówca - zatrzymuje cię policja - stój. A nie pokazuj jaki z ciebie sportowiec. Ja nie napisałem, ze za brak prawa jazdy - zatrzymuje cię Policja a Ty mówisz "nie mam prawa jazdy" - ma być kula w łeb. Nie zatrzymujesz się, zaczynasz ucieczkę - jak najszybsze zatrzymanie. Z możliwie najkrótszym pościgiem. Czyli kulka w opony na przykład. Oczywiście w mieście jest to trudne (trafienie) więc kolczatka. Twój wybór. 500 zł mandatu albo ryzykujesz utratą życia. Wybór jest prosty. A przecież większość pisze, że motocykl to droga zabawka. Zatem trzeba odkładać również na drogie mandaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja podałem tylko taki przykład, a w wieszości uciekający motocykliści to osoby które nie mają prawa jazdy bądź zarejestrowanego motocykla, więc strzelanie do takich ludzi jest dla mnie bez sensu. Zresztą sam jak miałem 17 lat i pomykałem niezarejesrtowana WFMką byłem przygotowany na ucieczke przed niebieskimi i raz niestety musiałem mykać w pola i jakoś nie sądzę że popełniłem wtedy takie wykroczenie że załużyłem na kulke (choć wg was powinienem już pewniem byc na tamtym świecie). Ale nic się nie stało i każdy był zadowolony, więc po co doprowadzać do tragedii?

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sam jak miałem 17 lat i pomykałem niezarejesrtowana WFMką byłem przygotowany na ucieczke przed niebieskimi i raz niestety musiałem mykać w pola i jakoś nie sądzę że popełniłem wtedy takie wykroczenie że załużyłem na kulke (choć wg was powinienem już pewniem byc na tamtym świecie). Ale nic się nie stało i każdy był zadowolony, więc po co doprowadzać do tragedii?

 

Ty dalej nie rozumiesz. Nie rozumiesz, że swoim uciekaniem powodujesz pościg? Który może zakończyć się tragedią? Bo nie tylko Ty możesz w kogoś walnąć ale również goniący Cię policjanci? Moga popełnić błąd, może zepsuć się pojazd, ktoś może nie zauwazyć pościgu?

 

Rozumiesz to?? Z mojego punktu widzenia - bardzo egoistycznego, ale o siebie trzeba dbać - nie zatrzymujesz się to kolczatka albo kulka. Dlaczego inni mają być narażani na ryzyko przy okazji pościgu za Tobą?

 

Wiesz - uciekają bo nie mają prawa jazdy. Ale nie zawsze. A i nawet jeśli brak prawa jazdy to trzeba ich jak najszybciej i skutecznie zatrzymać - i wybić z głowy jazdę bez uprawnień. I może umiejętności. Skutecznie wybić.

 

No i ostatnie - prawdziwy facet potrafi ponieść konsekwencje swoich czynów. Nie unika tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze że ty nic nie rozumiesz i raczej nikt nikogo nie przekona wieć proponuje zakończyć ten temat, na koniec tylko dodam że uciekający motocyklista stwarza zagrożenie głównie dla siebie a goniący go policjancie dla siebie i innych, więc po co narażać życie policjantów i innych uczestników ruchu skoro mozna wyslac za nim nieoznakowany radiowóz który poczeka aż motocyklista się zatrzyma. Zresztą wg twojego rozumowanie to kulke można dostać w zasadzie za każde przewinienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - kończąc. Nie za każde przewinienie kulkę a za nie zatrzymanie się do kontroli. I to w ostateczności - chyba prościej jest zrobić blokadę. Nawet z kolczatką. Za przewinienie mandat jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wam zaczac sie leczyc na korzonki :biggrin:

 

 

 

rozumiem ze nikomu sie nie chce wdawac z wami w dyskusje, ale jak juz tutaj zajrzalem to musze was sprowadzic na ziemie. sprzedajcie motocykle i wypieprzac do sklepu po kapelusze i jazda burym tico do sklepu po superexpres :biggrin: :cool:

 

 

pieprzony narod kowalskich, daj im ktos bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...