Skocz do zawartości

Blokada w motorku


marcin303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no racja ;) ale nie supermoto ,tylko jakąs sende z oponkami - kostką ,wtedy sie wyszalejesz ;)

 

Szczególnie w mieście ;)

 

Ja mialem w skuterze przez cale wakacje ponad 12 KM i smigalem 100km/h i jakos zadnych problemów nie mialem, mimo ze nie raz wyprzedzalem policje.

 

Pozdrawiam i odradzam pomysl blokowania 50tki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także odradzam :icon_razz:)

 

Nie ma sensu kupować pseudo ściga 50tki. Znajomek miał Peugeota XR6, chciałem tym zejść na kolano, a skończyłem 30cm przed krawężnikiem :icon_razz:)

 

Jak chcesz kupować jakieś moto pow 2000r to celuj tylko i wyłącznie w silnik minarelli am6 :icon_razz:)))

 

Pozdrawiam

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja sie wypowiem :biggrin:

 

Mialem Honde NSR 50 :icon_rolleyes: :bigrazz: jak chcesz kupywac 50 to nie kupuj scigaczy bo tym sie raz ze ciezko jezdzi gdy jedziesz z kolegami .dwa słąbe . trzy nuda na 50 :cool:

 

Ja bym Ci polecał jakies supermoto albo Enduro z kompletem kol SM :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz kiedyś uprzejmość policjantów się skończy ja pamiętam przygode mojego kolegi na CZ 175 to takiego starcia nie chcialbym mieć :flesje:

No wiesz tylko ja jechałem 50 na którą mam prawko i mogę nią jeździć, a CZ 175 sorry ale nie dziwie się że wyrozumiałość się skończyła :icon_biggrin: CZ to już jest zwykły motor który może osiągać duże prędkość

 

Wiec na przyszłość nie porównuj 50 z 175 :icon_mrgreen:

 

pzdr, bebu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy może wie ktoś z was jak można przerobić układ wydechowy chodzi mi tu głównie o wsadzenie jakiegoś większego tłumika typu 500-600, jak trzeba to przerobić proszę o odpowiedzi.

 

pozdro, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy może wie ktoś z was jak można przerobić układ wydechowy chodzi mi tu głównie o wsadzenie jakiegoś większego tłumika typu 500-600, jak trzeba to przerobić proszę o odpowiedzi.

 

pozdro, Marcin

 

I powiedz mi co Ci to da oprocz negatywnych skutkow ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...