Skocz do zawartości

Blokada w motorku


marcin303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 1.|Chciałbym kupić sobie jakiś motorek najlepiej ścigacza i powiedzcie mi bo większość ma już pozdejmowane blokady czy blokada jest obowiązkowa ?? jakie wiążą sie konsekwencje z braku blokad chodzi mi tu głównie o naszych stróżów prawa :) 2.| Chciałbym także się dowiedzieć jaki według was najlepszy jest ścigacz z 50-tek ( TZR,NS,RS,) albo crossy ( DT ) a może skuter ? bo właśnie chcę sobie kupić coś na wakacje żeby sobie śmigać. 3.|Chciałbym też wiedzieć czy nasza policja posiada specjalne rolki którymi sprawdza prędkość naszych pocisków niewiem dokladnie jak to sie nazywa więc dołanczam link

 

:http://pl.youtube.com/watch?v=X7xtqSfM0ks

:lalag:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa mini hamownia :flesje:

z blokadami to jest różnie, jak Cię wyślą na przegląd, to lepiej je mieć

ale z drugiej strony to nie musisz zapieprzać 80 km/h. jak będziesz jechał 45 km to nie powinni się przyczepić :icon_razz:

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg prawa karta motorowerowa ( którą posiadasz ? ) upoważnia do jazdy motorowerem do 50cm3 do 4KM i jazdą do 45 km/h, także zdjecie byle blokady już wykracza poza prawo. Jednak ja jeszce nie slyszalem zeby policja ukarała kogos jadacego na 50cm3 czy nawet 70cm3 mandatem za brak uprawnień, a nawet mojego kolege nagrali na videoradar w zabudowanym jak jechal 70km/h i dostał tylko normalny mandat.

 

Co do tego co polecić - zalezy czy chcesz cos z biegami czy bez. Z biegami - DT, Senda, bez biegów - Aerox, Sr, Energej :D

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska policja posiada rollebanki ,ale w duzych miastach ,gdansk ,warszawa itp. ogolnie to zalezy od policjanta , jeden moze ci zabrac dowod rejestracyjny ze jedziesz 55km/h ,a inny za 100km/h da poczuczenie lub mandat :D

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszelki wypadek proponuję jednak zapoznać się z ewentualnymi konsenkwencjami, które na potrzeby takich jak ty wyłożył w odpowiednim dziale prawnik. łamiąc prawo wskazane jest wiedzieć, jakie można ponieść tego konsekwencje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% motorowerow niema blokad ,niewiem czemu sie boisz jezdzic moto bez blokad ... moze sa konsekwencje ,ale jesli bedziesz jezdzil ostroznie i rozwaznie to policja niemoze sie przyczepic ... kupuj sobie jakiegos fajnego crossa i smigaj ,a nie toczyc sie 45km/h ...

 

oto moje skromne zdanie :banghead:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadzam sie z tobą ale jak sie człowiek czasem zapomni to i potrafi przycisnąć więcej w tamte wakacje własnie zakupiłem sobie motor aprilia af 1 ( 50 ) bez blokad i po chwili zapomnienia już 100 km/h na liczniku tylko ze mialem szczescie ze nigdzie wtedy policji nie bylo, a i tak policja jest tu zadko jedynie tylko jak jest jakis mecz na stadionie.

 

Acha jeszcze jedno a czy jest możliwosć wsadzenia blokady do moto bez niej??

Edytowane przez marcin303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...