Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za parę dni zlot w twierdzy Boyen w Giżycku. Czy ktoś z Was się wybiera?

Jadę z plecaczkiem szarym B12 (bydgoskie blachy), jeśli ktoś nas spotka, niech się odezwie ;)

Chętnie poznam w realu forumowiczów. Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem okazję i zakupiłem zestaw napędowy od bandita 650 i teraz dopiero zastanawiam się czy będzie pasował do mojego bandita 600 z 2001, powiedzcie proszę że bedzie pasował.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz pytam , ponieważ motocykl to mój codzienny środek transportu do pracy i nie tylko (a wekendy jesli pogoda pozwala robie od 100km powyżej dla tego spalanie ma dla mnie znaczenie) , nie mam samochodu za to mam 3 motocykle

Dla mnie też spalanie jest nie bez znaczenia, podobnie jak Ty traktuję oba jednoślady (motocykl i skuter) także jako środek transportu na co dzień, poza tym zawsze fajniej jest wydać na wachę mniej niż więcej, a skoro jeżdżę iście po emerycku :) (120 km/h w trasie i te klimaty), to w moim przypadku bardziej opłaca się mieć B 6 niż B 12 (nie tylko ze względu na zużycie paliwa - opony czy zestawy napędowe w większym motocyklu też się chyba szybciej zużywają).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego Co czytałem w testach na forach i w internecie , Opony w B12 się zużyją w zależności od traktowania menety (można dynamicznie jeździć bez zjadania tylnej gumy), a napędy są takie (przeznaczone do motocykli pow 100KM mimo ze B12 ma w kwitach 98KM lol ) i wytrzymują naprawdę wiele , chodzi o To ,że B12 znacznie lepiej się podróżuje (szybko podróżuje:) niż B6 . Koledzy od B12 jak coś źle pisze to mnie poprawcie bo to czysta teoretyczna wiedza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego Co czytałem w testach na forach i w internecie , Opony w B12 się zużyją w zależności od traktowania menety (można dynamicznie jeździć bez zjadania tylnej gumy), a napędy są takie (przeznaczone do motocykli pow 100KM mimo ze B12 ma w kwitach 98KM lol ) i wytrzymują naprawdę wiele , chodzi o To ,że B12 znacznie lepiej się podróżuje (szybko podróżuje:) niż B6 . Koledzy od B12 jak coś źle pisze to mnie poprawcie bo to czysta teoretyczna wiedza

Większość rzeczy zuzywa się wprost proporcjonalnie do odkręcania manetki. Nie tylko oponki ale i zestaw napędowy. Jak pałujesz to i sprzęgło może być w niebezpieczeństwie. Hamulce a w zasadzie klocki zużywają się intensywniej bo przeca jednak trzeba się kiedyś zatrzymać a Bandziorowe sześciotłokowe heble rozbią swoje ;)

Co do podróży lub szeroko pojętej turystyki to duży Bandyta jest nie do pobicia ;) .Elastyczność, dynamika....ale co ja piszę każdy to przecież wie :crossy:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rahmen ECS mit 1200 Bandit Motor Bj.2001,der Rahmen ist ein Softailrahmen (mit Federung) nicht wie die meisten als Starrahmen.

 

Motor mit K&N Filter,Dynojet Stage 3 und Eigenbau 4-1 aus Edelstahl.Bereifung vorne 120 auf 3,5 x17,hinten 10x18 mit 280er mittig.

Bandit Gabel mit Bandit Bremsanlage

Wiesz już ile to moto ma wspólnego z B12? Mam nadzieje, że tak. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki powiedzcie mi ile w starym B6 powinien być rozstaw tarcz przedniego hamulca, tzn. rozstaw szczelin w zaciskach hamulców, co wchodzą w nie tarcze. Kto ma starą szejsetkę niech sie pofatyguje zmierzyć zewnętrzny wymiar od tarczy do tarczy, tzn. od lewej krawędzi lewej tarczy do prawej krawędzi tarczy prawej. (Postarałem się to opisać najdokładniej jak umiem, żeby nie było wątpliwości o który wymiar mi chodzi).

Ja mam awarię u muszę porównać ile ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi się trochę popaliło gumę, ale i zaliczała się już do wymiany, więc szukam w miarę taniej a dobrej, co myślicie o tej ? http://moto.allegro.pl/item217144845_bridg...3_64s_nowa.html

 

Nie za stara już ? Ponoć dobrze leżakowane opony nie tracą aż tak bardzo na jakości. Lepiej dołożyć i kupić coś innego ? Czy znajdę za te cenę coś okej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi się trochę popaliło gumę, ale i zaliczała się już do wymiany, więc szukam w miarę taniej a dobrej, co myślicie o tej ? http://moto.allegro.pl/item217144845_bridg...3_64s_nowa.html

 

Nie za stara już ? Ponoć dobrze leżakowane opony nie tracą aż tak bardzo na jakości. Lepiej dołożyć i kupić coś innego ? Czy znajdę za te cenę coś okej ?

Jejku co to za wynalazek. Takich oponek juz pewnie nie produkują już ... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi się trochę popaliło gumę, ale i zaliczała się już do wymiany, więc szukam w miarę taniej a dobrej, co myślicie o tej ? http://moto.allegro.pl/item217144845_bridg...3_64s_nowa.html

Ja bym opon(y) z 2002 r. nie kupował.

 

Nie za stara już ? Ponoć dobrze leżakowane opony nie tracą aż tak bardzo na jakości. Lepiej dołożyć i kupić coś innego ?

Lepiej rozejrzyj się za jakąś świeższą gumą.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!! Dzisiaj dotarł do mnie LOE VINCE :icon_mrgreen: Jutro zakładam i spróbuje nagrać jak "dudni" :buttrock:

Podobno ma być tak:

Moja szlifierka kątowa tak hałasowała, jak ciąłem blachę na dach altanki :)

A tak poważnie, spodziewałem się więcej basów.

Edytowane przez powell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...