Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie ten Bagster na zbiorniku paliwa. Dopinana torba na zatrzaski nie siedzi chyba zbyt stabilnie. Ja mam taką z kilkoma magnesami i nawet nie drgnie :bigrazz:

 

Pozdrawiam i szerokości :crossy: :flesje:

 

Szczerze jedyna różnica jaką odczułem to cieplej w jajka w zimniejsze dni i gdy bak jest pełny :D

Poza tym to jakaś ochrona lakieru.. Sam do tej pory używałem tankbaga z magnesami (w sumie jedyny jaki mam) i też nie mogę mu nic zarzucić. Nawet wypakowany na maxa ani drgnął...

 

W weekend udało mi się wylicytować turystyczną szybę Givi, model D252Sza niewielkie $$. Zobaczymy jak będzie się sprawowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jedyna różnica jaką odczułem to cieplej w jajka w zimniejsze dni i gdy bak jest pełny :D

Poza tym to jakaś ochrona lakieru.. Sam do tej pory używałem tankbaga z magnesami (w sumie jedyny jaki mam) i też nie mogę mu nic zarzucić. Nawet wypakowany na maxa ani drgnął...

 

W weekend udało mi się wylicytować turystyczną szybę Givi, model D252Sza niewielkie $$. Zobaczymy jak będzie się sprawowała...

Ja mam akurat MRA. W moim dodatkowo mam jeszcze osłonę silnika i osłonę koła wraz z łańcuchem. Pięknie wyglada :buttrock: no i stanowi dodatkową osłonę. To działa :bigrazz:

 

Każdy swoje chwali :icon_razz:

Klod zawsze swoje chwalił :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat MRA. W moim dodatkowo mam jeszcze osłonę silnika i osłonę koła wraz z łańcuchem. Pięknie wyglada :buttrock: no i stanowi dodatkową osłonę. To działa :bigrazz:

 

Rebel jak mozesz to zapodaj fotki, bo tez mysle nad jakims ulepszeniem mojego sprzetu, moze akurat cos wpadnie mi w oko :bigrazz:

Ale pierwsza rzecz jak musze zakupic to akcesoryjny tlumik i tu mam pytanko czy ktos slyszal na zywo jak gada B12 na yoshimurze i ixilu?? Jesli tak to ktory jest lepszy??

 

ps. tylko nie wrzucajcie linkow z youtuba itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna dostac takie szyby turystyczne? Bo szukam po allegro i angielskim e-bayu i znalesc nie moge.

Ja kupowałem u Ścigacza :) www.scigacz.pl

 

Rebel jak mozesz to zapodaj fotki, bo tez mysle nad jakims ulepszeniem mojego sprzetu, moze akurat cos wpadnie mi w oko :bigrazz:

Ale pierwsza rzecz jak musze zakupic to akcesoryjny tlumik i tu mam pytanko czy ktos slyszal na zywo jak gada B12 na yoshimurze i ixilu?? Jesli tak to ktory jest lepszy??

 

ps. tylko nie wrzucajcie linkow z youtuba itp :wink:

Podaj maila to podeśle. Nie wiem jak gadają te tłumiki o których wspomniałeś ale mój Leon zapodaje jak wściekły byk :buttrock: .... najlepiej w tunelu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna dostac takie szyby turystyczne? Bo szukam po allegro i angielskim e-bayu i znalesc nie moge.

 

Ja właśnie znalazłem na ebayu za 67zł + przesyłka.

 

 

Ale pierwsza rzecz jak musze zakupic to akcesoryjny tlumik i tu mam pytanko czy ktos slyszal na zywo jak gada B12 na yoshimurze i ixilu?? Jesli tak to ktory jest lepszy??

 

ps. tylko nie wrzucajcie linkow z youtuba itp :wink:

 

 

To właśnie była pierwsza rzecz od jaką zmieniłem w moim moto. Już moja Revera 600 brzmiała lepiej na oryginalnym wydechu niż Bandit piecem 1,2l na oryginalnym wydechu.

Co do odczuć akustycznych, wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć kogoś z taką fantazją aby opisał dźwięk wydechu ;) Ja osobiście słyszałem kilka maszyn na wydechu Scorpion-a, w tym FZ6, która pięknie strzelała w wydech przy spadku obrotów. Na taki też zapolowałem. Z dB-killerem nie jest aż tak natarczywy, Fajnie huczy przy redukcji a bez "kagańca" ryczy strasznie :D

 

Takie toto: http://www.bikepics.com/pictures/1816604/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów Banditow, obecnie 600s z 2001r ale na kolejny sezon będzie 1250:) jedyny słuszny wybór

pzdr 46 team :buttrock:

Siema!!!! Jakby Cie interesowało to własnie sprzedaje swojego 12.5 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Aukcja już zakończona ale szyba jest taka jak w linku:

 

http://www.givi.it/parabrezza-spoiler/Spoiler/D252S

 

Może jutro wrzucę fotki z porównania z oryginalną (Jak wrócę z roboty i jeszcze będzie mi się chciało..;) )

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...