Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim leciałem 220, wtedy może i by trochę więcej poleciał, ale musiałem hamować bo jakiś mebel przede mną jechał. To, że Twój maksymalnie 210 poleciał to może być kwestia aerodynamiki - Ty masz golasa. Ostatnio pod wiatr i z torbą na zbiorniku (nie mogłem się niżej położyć na zbiornik) nie chciał 200 przekroczyć.

Koleżka GSką zanim założył szybę (taką zwykłą, uniwersalną owiewkę) maksymalnie poleciał 170, a z szybą 180 dał radę - ten sam sprzęt.

 

Więc to, że Twój dał radę 210, a mój 220 wcale nie musi oznaczać, że masz słabszy silnik (chociaż też może).

 

Nie zeby mi to przeszkadzalo :) Raczej mi sie nie zdarza latac z taka predkoscia (ostatnio na obwodnicy Garwolina) a i przyspieszenia na poziomie 4.2 sek do 100 tez nie wykorzystuje ;) Brakuje tylko elastycznosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiece ratunek masz tylko w zakupie 1200 np, b12 lub inazuma ;)

inke mialem i naprawde elastyczna jest .polecam

 

Duze, mocne nakedy to wg mnie kwintesencja prawdziwego motocykla :) ale mysle ze moglbym sobie zrobic kuku na takiej torpedzie. Troche siebie znam :D Jak mi sie nie odmieni to kiedys sobie pewnie cos takiego sprawie ale to jeszcze nie teraz tym bardziej, ze ostatnio naszla mnie ochota troche poendurzyc i jak cos bede kupowal to raczej w teren.

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze, mocne nakedy to wg mnie kwintesencja prawdziwego motocykla :D

 

Rzecz gustu i nie dyskutujmy tu i teraz po raz setny proszę...

Dla mnie golasy to masochizm, bo po co się męczyć z wiatrem, skoro można się za szybą schować, he he:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu i nie dyskutujmy tu i teraz po raz setny proszę...

Dla mnie golasy to masochizm, bo po co się męczyć z wiatrem, skoro można się za szybą schować, he he:)

kup samochod :P

 

EDIT: odpowiedz moze zlosliwa ale sam ja sprowokowales komentujac moje stwierdzenie, ktore wcale nie mialo sluzyc wywolaniu dyskusji a jedynie zaznaczyc, ze w jakims stopniu zgadzam sie z mysla przedmowcy ;)

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bracia ;) ,

Wczoraj jeżdziłem ze swoją dziewczyną, i niestety zauważyłem że jeżeli mamy jakie wyboje to mi z tyłu amor dobija, jak jeżdzę sam jest niski ale nie dobija i kiedyś wydaje mi się że mniej dobijała(ja 95kg i dziewczyna 60kg) Ustawiny jest na podziałce na najwyższym poziomie,(czyli sprężyna jest ściśnięta), Zastanawiam się czy kobinować i rozciągać sprężynę czy należy zakupić cały amor ze sprężyną.

Może ktoś ma takowy gdzieś w garażu.

Pozdro i czekam na rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odpowiedź!!! A z którego roku od gixera bedzie pasował??

Zastanawiam się jeszcze czy użyawanego czy nowego i jaka jest różnica w cenie??

Pozdro

Edytowane przez grzech81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś?!?! Po naszej wizycie u was, Rebcia boli coś w plecach i stwierdził że pozycja niewygodna, więc wpadł na genialny pomysł że sprzedaje Bandziora i kupuje Viadro :icon_biggrin:

.

.

.

.

....... no ale potem sie opanował i stwierdził że kierownice wyższą kupi i chyba napis nieaktualny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś?!?! Po naszej wizycie u was, Rebcia boli coś w plecach i stwierdził że pozycja niewygodna, więc wpadł na genialny pomysł że sprzedaje Bandziora i kupuje Viadro :icon_exclaim:

.

.

.

.

....... no ale potem sie opanował i stwierdził że kierownice wyższą kupi i chyba napis nieaktualny :icon_exclaim:

 

 

ale że jak ...Viadro ?? no to w domku bandytów to by mu tylko weranda została :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy z którego roku od gixera i z jakiej pojemności bedzie pasował amor centralny do bandita z 97r.

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz

Możesz czekać do usranej śmierci.

Powinieneś sobie sprawdzić wymiary amortyzatora z Bandita i szukać tego z gixxera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie pokrowce na swoje pootwory :)

 

polecacie jais tkai zeby sie eni przepalał i nie darł oraz dobrze okrywał motocykl

 

macie jakies propozycje z własnego doświadczenia sprawdzonych i dobrych ;)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie pokrowce na swoje pootwory ;)

 

polecacie jais tkai zeby sie eni przepalał i nie darł oraz dobrze okrywał motocykl

 

macie jakies propozycje z własnego doświadczenia sprawdzonych i dobrych :icon_exclaim:

Ja tam zasypuje sianem na zime, a w lato nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...