Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dostanę od was mały opr. ;) ale jednak to zrobię... wracam do tematu opon.

 

 

co sądzicie o takim komplecie?

 

http://www.oponymotocyklowe.eu/index.php?p...uct&prod_id=188

http://www.oponymotocyklowe.eu/index.php?p...uct&prod_id=912

 

Kupował ktoś opony z tego sklepu??

 

muszę zaznaczyć że szukam opon w przystępnej cenie bo jestem biednym studentem :P

 

zaproponujcie mi może jakieś konkrety, jakieś ofery ze sklepów internetowych... Gdzie najlepiej kupić opony żeby nie przepłacić i żeby były pewne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy skręcam kierownicę do oporu jest za mało miejsca na palce i zgniatam je między manetką a bakiem. W przypadku skrętu w lewo dochodzi też niekontrolowane użycie klaksona/u.

Czy mój egzemplarz ma felerne ograniczniki czy wszyskie 650 tak mają?

 

A to nowy czy używany sprzęcik? Może jest po dzwonie i ma ograniczniki wykrzywione :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nowy czy używany sprzęcik? Może jest po dzwonie i ma ograniczniki wykrzywione :D

 

Nowy. Model z 2006 650S. Jeśli ty kupujesz "S-kę" to możesz mieć ten sam problem, cwaniaczku :biggrin:

Przy maksymalnym skręcie manetki są o 1cm od baku. To za mało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy. Model z 2006 650S. Jeśli ty kupujesz "S-kę" to możesz mieć ten sam problem, cwaniaczku ;)

Przy maksymalnym skręcie manetki są o 1cm od baku. To za mało!

 

No kupuje S-ke, siedzialem ale nie sprawdzalem, REBEL do tablicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie sie wklepałem ;)

Witam wszystkich ze swoim B12, byłem tu od dość dawna ale raczej jako czytacz niż aktywny forumowicz.

Zalogowałem się chyba ze względu na temat :lalag: bo jestem pod wrażeniem mojego "nowego " wymarzonego nabytku jakim oczywiście jest B12S 2002r.

Muszę go tylko trochę doposarzyć bo silniczek jest całkowicie otkryty i wydaje mi sie ze gmole są wskazane!!

pytanie-gdzieś w necie znalazłem adres z ofertą gmoli ale niestety do B6 ;) czy rozstaw otworów mocojących jest taki sam jak w dużym Bandycie ???

o krasz pady nie pytam bo jakoś mi to nie leży wolę pożądny stelarz jako ochr.

 

Jeśli ktoś zna temat będę wdzięczny

 

 

P.S Zlot bandytów super sprawa- obecny jak tylko ustalimy miejsce .

środek polski wydaje się optymalny, ale ja zapraszam do Ustki ( lato, morze, imprezy, POLECAM jako miejsce) może mógłbym pomóc w organizacji.

 

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmole firmy GIVI kosztują ok. 400zł. Porządnych rurek nikt ci taniej nie zrobi. Dzwoń do Suzuki. Oni to sprowadzają. Pozdr

 

 

No tak by było chyba najlepiej aczkolwiek nie najtaniej te z netu wygladały całkiem całkiem a koszt 250 wraz ze śrubami i innymi duperelami wydaje sie całkiem fajny

niestety podpis jest- "Gmole do suzuki bandit 600"

wzrockowo były by ok, pytam znawców tematu czy rama b12 jest większa od b6 a dokładniej czy rozstaw otworów mocujących gmole jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wypieprzyłeś sie kiedyś na crashpadach? bo ja na gołym silniku szlifowałem i delikatne zarysowanie mam na kapie za 100 zł? i pewnie ją zobaczysz jak jesteś z bydgoszczy (nie mieszkasz czasami na koronowskiej) niechce mieć gmoli bo nie lubie i są brzydkie chce kupić crashpady lsl .

mam nadzieje, że sie poznamy i pogadamy. co do crashpadów to polecam ochraniacze na kolana bo kolan nie kupisz a długo sie składają po szlifie. pozdrawiam ziomala

Edytowane przez Wieprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jak bylo ale nie moge znalezc.Nie wiem czy jest to standardowe, czy mi poprzedni wlasciciel zamontowal, ale mam taki pierdolnik do smarowania lancucha,jest poprowadzona smarownica ktora co jakis czas upuszcza krople na lancuch i moje pytanie gdzie mozna kupuic plyn zeby uzupelnic nim zasobnik znajdujacy sie pod siedzeniem ?Dalem post tutaj bo mysle ze posiadacze bandotow beda wiedziec gdzie to kupic no i czy takie smarowanie jest standardowe w banditach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ,no te gmole to lekka przesada[chodzi mi glownie o doznania estetyczne oszyjiscie ;)

to to samo jak niektorzy swoje 4x4 zamykaja w klatkach z rur zeby nie uszkodzic :D przeciez w loffroldzie :notworthy: tyo jest wliczone w ryzyko i so klatki w srodku [dla ochrony cennych narzadow i zdruffka :biggrin: .je nie mam gmoli i tez przerysowane z obu stron boczne pokrywki silnika :]

ale wole zeby moj sprzet mi sie podobal i jezdze ostrozniej .

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jak bylo ale nie moge znalezc.Nie wiem czy jest to standardowe, czy mi poprzedni wlasciciel zamontowal, ale mam taki pierdolnik do smarowania lancucha,jest poprowadzona smarownica ktora co jakis czas upuszcza krople na lancuch i moje pytanie gdzie mozna kupuic plyn zeby uzupelnic nim zasobnik znajdujacy sie pod siedzeniem ?Dalem post tutaj bo mysle ze posiadacze bandotow beda wiedziec gdzie to kupic no i czy takie smarowanie jest standardowe w banditach.

 

 

 

to pewnie Scottoiler niestety nie jest standartowo montowany. Olej możesz kupić tutaj =

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....9cb2e98cdc19d01

Edytowane przez Wieprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumbej wklej linka do tych gmoli za 250........

 

dzieki

 

 

No właśnie Darek to zrobił- Dzieki.

Tylko dalej nie wiem czy przypasuja do b12 producent też nie :)

cena chyba 235 złociszy ale wyglądaja dobrze nie za duzo nie za mało

 

nie ,no te gmole to lekka przesada[chodzi mi glownie o doznania estetyczne oszyjiscie ;)

to to samo jak niektorzy swoje 4x4 zamykaja w klatkach z rur zeby nie uszkodzic :( przeciez w loffroldzie ;) tyo jest wliczone w ryzyko i so klatki w srodku [dla ochrony cennych narzadow i zdruffka ;) .je nie mam gmoli i tez przerysowane z obu stron boczne pokrywki silnika :]

ale wole zeby moj sprzet mi sie podobal i jezdze ostrozniej .

 

Przesysować to jedno, a zrobić małą dziurkę nawet podczad przewrotki na postoju to już całkowita lipa zwłaszcza jak się ma x km. do zrobienia.

koleś miał taki przypadek, lekki szlif ,w sumie nic grożnego motocykl nadawał by się do jazdy gdyby nie wyciek oleju z przetartej pokrywy która jest naprawdę cieniutka...

tak czy inaczej trochę się nakąbinował a do domku miał parę setek km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, czy nie wrzucić tego posta na forum główne, ale ponieważ dotyczy on bandziorka postanowiłem zapytac tutaj.

Otóż w niedalekiej przyszłości zamierzam wyposażyc się w moto. Moje zachcianki i oczekiwania są płynne i elastyczne, ale na szczęscie w miare spreecyzowane - biorę pod uwagę kilka sprzętów,w tym dużego bandziora. Jeździłem na geesie (i okazjonalnie na RW), więc b6 odpada, tym bardziej, że będzie to inwestycja na kilka sezonów.

W związku z tym, mam kilka pytań, które mnie nurtują :)

Czy to prawda, że b12 pali 10 litrów przy ostrym butowaniu w mieście??? Moto 50% km bedzie nawijało po mieście, więc to ważne. z tego co wyczytałem duży bandit zżera opone tylna i zestaw napędowy szybko, pytanie jak szybko? Jednym ze sprzetów, które rozważam jest gsxr 750 (prócz tego cbr sc 33, ew. gsxr 600), więc jestem przygotowany na to, że na częściach eksploatacyjnych się nie oszczędza. Ciekawi mnie jednak, czy z racji swojego końskiego momentu obrotowego b12 nie będzie się domagał wymiany opony i zestawu co 6 tyś. km? Są jakieś konkretne przypadłości banditów, o których należy wiedzieć?

Jeśli zdecyduje się na b12 to raczej na pewno na wersje N, z czasem doposażę ją w małą akcesoryjną owieweczkę - jest to zdecydowanie najbardziej "pociagający" naked :)

PS. strasznie szybkie te duże bandziory???;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...