Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie kto kocha bandity:)

 

 

He he :icon_question: Nie mam pojęcia.

 

Może powinieneś spytać na jakimś forum motocyklistów, najlepiej w dziale BANDIT-owcy.

 

 

 

Se jaja robisz chłopcze z takim pytaniem.

 

(Ja czasem moją Szuki na dobranoc pogłaskam po baku :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbej, czyżby Rebcio cie namówił? :biggrin:

 

Przyznaje sie bez bicia, jeszcze ani razu nie czyściłem kolektorów, przecież to "Syzyfowa Praca" :banghead: :D

 

 

fakt pogawaryli my trochę z Rebym o turystycznym enduro na PRV, zważywszy na teren w mojej okolicy

chyba by sie bardziej nadał . Bandziorem po plaży się nie da ;)

Pomysł od zawsze, bandzior jest bo jest ...zobaczymy :D

 

a kolektorki musiałem jak ominąłem zakaz wjazdu na jeszcze ciepły asfalcik :banghead: i mam nadzieje wiecej tego nie robić :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wjechac na swiezy asfalt by kolektory byly brudne tam jest zawsze tyle spalonych muszek i innego swinstwa ze czasami na to nie da sie patrzec.polerowal kiedys ktos z was jakas czesc bandita???bo ja poki co to tylko wlew paliwa ale nie wyglada tak jak chcialbym wiec jesli ktorys z was to robil to niech napisze czym to robil i w jakiej kolejnosci.prosieee:):icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wjechac na swiezy asfalt by kolektory byly brudne tam jest zawsze tyle spalonych muszek i innego swinstwa ze czasami na to nie da sie patrzec.polerowal kiedys ktos z was jakas czesc bandita???bo ja poki co to tylko wlew paliwa ale nie wyglada tak jak chcialbym wiec jesli ktorys z was to robil to niech napisze czym to robil i w jakiej kolejnosci.prosieee:):clap:

 

 

muchy to zmyć też można :clap: a z wklejonymi na ciepło drobinkami asfaltu czy co tam oni kładą znacznie gorzej.

a co ty chcesz tam polerować ?? bo w zasadzie oprócz plastiku to wszystko sie nada :biggrin:

zobacz jakie ma felgi Januszm w swoim avatarze- tyż mozna- kwestia gustu i mozolnej pracy.

Ja spolerowałem tylko te odbijacze na buty przy stopkach, bo jakaś ciotka wcześniej jeździła i się wytarło :icon_mrgreen: jak ?? wiertara+filc+pasta+ :clap: świeci się jak... wiesz co :)

Edytowane przez gumbej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś się orientuje na temat klocków hamulcowych do B12 z 1999r przód i tył chodzi mi o model przybliżoną cenę może jakaś konkretna firma gdzie kupić (woj. łódzkie) za info porade i sugestie z góry dzięki :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś się orientuje na temat klocków hamulcowych do B12 z 1999r przód i tył chodzi mi o model przybliżoną cenę może jakaś konkretna firma gdzie kupić (woj. łódzkie) za info porade i sugestie z góry dzięki

www.autokompleks.pl

Pogadaj z Piotrem...też jest na forum. Dostaniesz dobra cene.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...