Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hikor , Motowariat piszecie sie na wekend Majowy w Gryfinie ? Wiem , że jeszcze jest impreza opcjonalna w Niechorzu

Gumbiej takowa naszywka już jest, właśnie mój znajomy sąsiad ją produkuje

http://www.sklep.funt.pl/product_info.php?...products_id=262

 

naszywka luz ale chyba nie o to chodziło koledze. coś w stylu tej od Virażki było by lepsze, jakieś godło z lasencją i większym napisem Bandit... - hehe.

Ja niestety graficzne beztalencie ale może któryś z bandytów kolegów lepiej obyty to by zrobił projekt?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor , Motowariat piszecie sie na wekend Majowy w Gryfinie ? Wiem , że jeszcze jest impreza opcjonalna w Niechorzu

ja będe na niechorzu a z gryfinem to pomyśle

dzisiaj uruchomiłem po 2 miechach swoją miłość

http://www.youtube.com/watch?v=IDaHriHxM9Q

jakość kijowa bo w garażu blaszanym sie wrzystko odbija

i dodałem 2 nowe fotki po polerce felg i malowaniu ramion są u mnie na dole w podpisie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote

 

i dodałem 2 nowe fotki po polerce felg i malowaniu ramion są u mnie na dole w podpisie

Pozdro

 

No teraz to o całę lata świetlne w porównaniu do orginału, widze że opanowałeś polerke do perfekcji. Teraz koła są bardzo widoczne i wyróżniają się, tak trzymać !

 

 

A ja oprócz przelotówki mam jeszcze K&N i dyno jety.Daję radę Leo Vince carbon.Jak będziecie kupowali to spytajcie się gdzieś o średnicę tłumika w środku dla dedykowanego do B12 komina .Kolega kupił akrapovica i jest mniejszy o 2 mm i kupa ,nie ma takiego dźwięku jak mój.A teraz troszkę się pochwalę-właśnie doszła przesyłka i stałem się szczęśliwym posiadaczem SIDI VERTIGO :P

 

A mam pytanko, czy byłeś może na chamowni ? Jeśli nie to czy odczułeś różnice ( poza dzwiękiem ) ?

Edytowane przez ANGLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będe na niechorzu a z gryfinem to pomyśle

dzisiaj uruchomiłem po 2 miechach swoją miłość

http://www.youtube.com/watch?v=IDaHriHxM9Q

jakość kijowa bo w garażu blaszanym sie wrzystko odbija

i dodałem 2 nowe fotki po polerce felg i malowaniu ramion są u mnie na dole w podpisie

Pozdro

 

 

No ładnie te felgi teraz wyglądają. A drogi ten zbieg :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszywka luz ale chyba nie o to chodziło koledze. coś w stylu tej od Virażki było by lepsze, jakieś godło z lasencją i większym napisem Bandit... - hehe.

Ja niestety graficzne beztalencie ale może któryś z bandytów kolegów lepiej obyty to by zrobił projekt?

Pozdro

 

dokładnie - wiekszy napis i wiekszy unikat a przede wszystkim wieksza rozpoznawalność np. miedzy nami :)

sorki ale ja też nie wydziargam, siostry z szyedełkiem też nie mam :icon_mrgreen:

no to szukamy

artystycznej duszy co by sie trochę do tego przyłozyła. Zarobek pewnie z tego zaden, ale satysfakcja jak to mowia gwarantowana :flesje:

 

 

Hikor , Motowariat piszecie sie na wekend Majowy w Gryfinie ? Wiem , że jeszcze jest impreza opcjonalna w Niechorzu

Gumbiej takowa naszywka już jest, właśnie mój znajomy sąsiad ją produkuje

http://www.sklep.funt.pl/product_info.php?...products_id=262

 

 

no to może sąsiad wyprodukuje coś extra a rozprowadzi się przez forum :flesje:

trochę nas tu jest :icon_mrgreen: a ja za karę biorę dwie - :icon_mrgreen: jedna na niedziele

 

Hikor , Motowariat piszecie sie na wekend Majowy w Gryfinie ? Wiem , że jeszcze jest impreza opcjonalna w Niechorzu

Gumbiej takowa naszywka już jest, właśnie mój znajomy sąsiad ją produkuje

http://www.sklep.funt.pl/product_info.php?...products_id=262

 

 

Dajcie znać jak będzie bliżej maja chetnie sie przegalopuje wzdłuż pomorza i pogadam w przyjacielskim gronie

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko, czy byłeś może na chamowni ? Jeśli nie to czy odczułeś różnice ( poza dzwiękiem ) ?

 

Na hamowni nie byłem ale kolegi bandzior w porównaniu z moim to popierdółka.Odczucie jest takie że zapieprza jakby miał przynajmniej ze 30 KM więcej.To nie tylko moje zdanie la kumpel jak sięn przejechał na moim to stwierdził że to zupełnie dwa inne motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki modem i Darek.Jak już tak odpalicie te PIEKIEŁKA to przy temperaturach do 5 St.Cl.jadąc na trujce 50Km.Gdz. dłuższy odcinek,stałą prędkośćią to silnik pracuje bez zmian?Tak samo jak rozgżany?

Umnie słychać takie Dz-dz,dz-dz-dzdz,dz itd. :D Jakoś nierówno-KATASTROFICZNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki modem i Darek.Jak już tak odpalicie te PIEKIEŁKA to przy temperaturach do 5 St.Cl.jadąc na trujce 50Km.Gdz. dłuższy odcinek,stałą prędkośćią to silnik pracuje bez zmian?Tak samo jak rozgżany?

Umnie słychać takie Dz-dz,dz-dz-dzdz,dz itd. :D Jakoś nierówno-KATASTROFICZNIE.

 

kolego raczej w tak extremalnych temperaturach nie testowałem. W moim przypadku jak moto jest nie rozgrzane to pracuje nierówno nawet jak jade na 3 biegu, ale nie jest to jakoś katastroficznie nierówno.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka Ciekawostka

to jest opis bandyty robionego na zamowienie aktualnie na sprzedaż 1500 cm :biggrin:

a zdjecie jest tu http://www.moto-mark.pl/motocykle.htm

niestety musicie go sobie poszukać bo nie umiem wkleić samego motocykla

 

Ciekawe co taki potrafi ?? :icon_biggrin:

SUZUKI

 

MODEL: GSF Bandit

 

POJEMNOŚĆ: 1500cm3

 

ROCZNIK: 1999

 

PRZEBIEG: 2,500km

 

DODATKOWE: Bezwypadkowy, motocykl przerobiony na specjalne zamówienie właściciela salonu Suzuki, tylna obrecz koła 6,5cala (opona 200) firmy PVR, silnik oo pojemności 1500cm3.Moc 150 km.(tłoki firmy VISECO), kompletny układ wydechowy firmy AKRAPOVIC oraz wiele wiele innych nie seryjnych dodatków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka Ciekawostka

to jest opis bandyty robionego na zamowienie aktualnie na sprzedaż 1500 cm :biggrin:

a zdjecie jest tu http://www.moto-mark.pl/motocykle.htm

niestety musicie go sobie poszukać bo nie umiem wkleić samego motocykla

 

Ciekawe co taki potrafi ?? :icon_biggrin:

SUZUKI

 

MODEL: GSF Bandit

 

POJEMNOŚĆ: 1500cm3

 

ROCZNIK: 1999

 

PRZEBIEG: 2,500km

 

DODATKOWE: Bezwypadkowy, motocykl przerobiony na specjalne zamówienie właściciela salonu Suzuki, tylna obrecz koła 6,5cala (opona 200) firmy PVR, silnik oo pojemności 1500cm3.Moc 150 km.(tłoki firmy VISECO), kompletny układ wydechowy firmy AKRAPOVIC oraz wiele wiele innych nie seryjnych dodatków!!!

 

 

 

Prosze bardzo http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=167064445

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki modem i Darek.Jak już tak odpalicie te PIEKIEŁKA to przy temperaturach do 5 St.Cl.jadąc na trujce 50Km.Gdz. dłuższy odcinek,stałą prędkośćią to silnik pracuje bez zmian?Tak samo jak rozgżany?

Umnie słychać takie Dz-dz,dz-dz-dzdz,dz itd. :icon_biggrin: Jakoś nierówno-KATASTROFICZNIE.

U mnie nic takiego nie ma miejsca .Nieraz tylko jak za bardzo przymkne ssanie to na 3-4 biegu przy gwałtownym przyspieszeniu troszeczkie przymuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki modem i Darek.Jak już tak odpalicie te PIEKIEŁKA to przy temperaturach do 5 St.Cl.jadąc na trujce 50Km.Gdz. dłuższy odcinek,stałą prędkośćią to silnik pracuje bez zmian?Tak samo jak rozgżany?

Umnie słychać takie Dz-dz,dz-dz-dzdz,dz itd. :icon_biggrin: Jakoś nierówno-KATASTROFICZNIE.

 

 

po... Dz-dz,dz-dz-dzdz,dz... przeważnie jest jebudu !!! ja bym zajrzał do motorka :biggrin:

 

 

 

aaa no tak :biggrin: , ale niezły jest nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...