Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tak brzmi mój.

Jakość może nie najlepsza, ale ubaw był...

 

 

A kto powiedział że Bandytem nie można grać w golfa ?

 

Kurcze jakoś podobnie te linki wyglądają :)

Tak brzmi Twój czy może to jest właśnie Twój .....jak tak to balecik musiał być,oj musiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to narobie wam smaczku, znalazłem coś takiego:

 

... no to narobiłes :notworthy: :notworthy:

 

 

 

Jakbyś jechał na czterech garach to na pewno byś puścił :biggrin:

 

Gumbej nie każdy tłumik akcesoryjny jest tłumikiem przelotowym.Śmiem twierdzić ,że ich znaczna część to właśnie tłumiki nieprzelotowe czyli takie ,które bez żadnych problemów założysz do motonga.Jaki wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od zasobności portfela.

 

właśnie licytuje jak się uda to sie pochwale. dzięki

POZDRO

 

 

gdzieś na forum wpadłem na naszywke VIRAGO... :icon_mrgreen:

A MY ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak brzmi mój.

Jakość może nie najlepsza, ale ubaw był...

 

 

A kto powiedział że Bandytem nie można grać w golfa ?

 

 

 

Przepraszam za szczerość, ale ten kto robi ze swoim silnikiem takie rzeczy jest dla mnie totalnym idiotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz przelotówki mam jeszcze K&N i dyno jety.Daję radę Leo Vince carbon.Jak będziecie kupowali to spytajcie się gdzieś o średnicę tłumika w środku dla dedykowanego do B12 komina .Kolega kupił akrapovica i jest mniejszy o 2 mm i kupa ,nie ma takiego dźwięku jak mój.A teraz troszkę się pochwalę-właśnie doszła przesyłka i stałem się szczęśliwym posiadaczem SIDI VERTIGO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za szczerość, ale ten kto robi ze swoim silnikiem takie rzeczy jest dla mnie totalnym idiotą.

 

Stary ja nie jestem gościem jak ty co w życiu nie przekroczył 120 na godzine i nigdy sie nie bawił. Poza tym obraziłeś mnie na forum, jeżeli ci takie żeczy nie odpowiadają to po co je oglądasz i tym bardziej komentujesz. I odpuść sobie przyszłe komentarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja nie jestem gościem jak ty co w życiu nie przekroczył 120 na godzine i nigdy sie nie bawił. Poza tym obraziłeś mnie na forum, jeżeli ci takie żeczy nie odpowiadają to po co je oglądasz i tym bardziej komentujesz. I odpuść sobie przyszłe komentarze...

 

Nie obrażaj się. Nie chcę się wdawać w pyskówkę, ale po to jest forum żeby dzielić się opiniami. A ty chyba wolisz żebyśmy komentowali tylko w superlatywach...

Będę dalej pisał co myślę, a ty dalej katuj swojego sprzęta i trzymaj się ciepło.

 

PS. rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Niech będzie, że nie komentowałem postu ANGLIKA :biggrin: albo, że go pochwaliłem za super filmik :crossy:

 

 

browara dla ruso za odpuszczenie

a tak przy okazji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165415397

chwale się , zobaczcie jakia cena :bigrazz:

...i mam firmowy tłumik do obchniecia :icon_biggrin:

 

aha ponawiam pytanie panowie bandyci

dzisiaj na foru znalazłem naszywke VIRAGO i oni tak se wszyscy

przyszwają :crossy: ... a może by tak jak na forum zjednoczyc się w realu

ja tam z duma ponosiłbym naszywke B 6 cz B 12 może ktos ma pomysła ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor , Motowariat piszecie sie na wekend Majowy w Gryfinie ? Wiem , że jeszcze jest impreza opcjonalna w Niechorzu

 

 

 

Gumbiej takowa naszywka już jest, właśnie mój znajomy sąsiad ją produkuje

http://www.sklep.funt.pl/product_info.php?...products_id=262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...