Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejna sprawa - pierwsza przejażdżka na deszczu i przykre odkrycie.. Silnik się dławi, gaśnie na światłach itp... Gdzie szukać przyczyny?

W kablach wysokiego napięcia i fajkach. W ciemnym całkowicie garażu włącz motocykl i zobacz, czy iskry nie tańczą po przewodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Stałem się szczęśliwym posiadaczem 600 z 1995 roku.

Wszystko jest ok tylko doskwiera mi jeden problem a mianowicie usytuowanie dźwigni zmiany biegów.

Nie chodzi mi o to by ją przenieść na prawą stronę ;) ale lekko obniżyć jej wysokość. Żeby podczas jazdy łatwiej było zbijać biegi. Teraz niemal muszę podnosić stopę z podnóżka.

Czy ktoś orientuje się jak to zrobić ?

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

w kazdym motocyklu reguluje sie polozenie dziwgni zmiany biegow!

 

najczesciej jest ona mocowana na takim zembatym bolcu - trzebe ja odkrecic przy oci obrotu i dopasowac jej polozenie do oczekiwan.

 

 

wiem ze jestem troche malo dokladny w opisie - ale schyl sie popatrz i na 100% dasz rade.

 

gratuluje maszyny i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem! :smile:

http://yfrog.com/cb21792852j

Odkręcamy śrubę z linku powyżej wysuwamy całość, dopasowujemy odpowiednia wysokość i zakładamy dokręcamy i gitara. Ja miałem śrubę która odkręcało się kluczami calowymi. "10" tylko zjechało by się gwint.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol wspoludzielilem skutecznej porady mechanicznej :P

 

ma ktos z was doswiadczenia z lampami akcesoryjnymi do golasow/chopperow ?? Czeka mnie montarz czegos takeigo w bandicie i nie wiem co i za ile wybrac...

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...9entry1666669

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu założyłbym coś co wyglądem przypomina podwójny reflektor w Triumphie Speed Triple. Żadne tam niebeiskopseudoxenony. Pozdro

niebieski odpada, jak juz to biale

kwestia raczej taka ze podwojne reflektory zregoly chodza kolo 300zl, do tego jak dorzucisz kwestie ze nie zadowala mnie standadowa jasnosc i chcialbym wrzucic 2-3 lampy to wychodzi mi prawie 1kzl na oswietlenie, dlatego pytam o te tansze.

 

jak bede mial kase to nie przecze - moze wrzuce w sumie 4 (2 podwojne) z tych ciut mniejszych co ludzie czasami w armaturze montuja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kilometry nakręcone!

Wrażenia super! Umiejętności 2- ;) Redukcja z miedzygazem średnio wychodzi. Pokonywanie zakrętów do 60-70km/h ok powyżej jakoś nie potrafię utrzymać dobrego toru jazdy mianowicie jak już wchodzę w zakręt czuje ze mam zły tor jazdy i muszę go zmieniać przez głębsze pochylenie bądź odejmowanie gazu co by zmniejszyć.

Btw patrze przed siebie a tam zza zakrętu wyjeżdża zielona ninja i myślę sobie co by tylko mnie nie pozdrawiał bo będę musiał rękę od kiery oderwać :) uniósł rękę więc i ja uniosłem wstydu nie było bo się nie wyrżnąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koledzy czy ktos sie może orientuje czy rury zawieszenia czyli lagi nie ruchome beda pasoały z 600z 98roku do 600 z 2003 roku, bo lagi ruchome widac gołym okiem ze są inne ale co rurami, moze ktos przerabiał ten temat i moze mi pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...