Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...w każdej kobiecie jest feminizm...

mnie tam mało kto może rozdrażnić... przywyklam do takich tekstów :icon_mrgreen:

Jeszcze jakieś pytania? :crossy:

Wiesz, niektórych pewnie wkurza że wiesz więcej od nich ..... he he he he :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... racja... męskie wydumane ego...

Ja tam nic nie mam do tego żeby faceci uchodzili za tych co to do spraw technicznych pierwsi byli... ale niech się na tym znają i wiedzą o czym mówią :icon_mrgreen: Fajnie czasami poudawać,że się na czymś nie znam... i facet może zablysnąć... a czasami warto posluchać,bo i coś nowego można się nauczyć- i w odwrotną stronę też to działa :wink: jak widać...

 

co do numeru telefonu to nie użyczę ale zawsze można pobajerzyć na GG :icon_mrgreen: jakby kto chciał pomocy od KOBIETY :icon_mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

/zboczuchy... pomocy w sprawach motocyklowych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega to chyba ma poważne problemy emocjonalne w związku z moją osobą :icon_mrgreen:

 

Ja też nie mowie o gwincie świecy tylko głowicy... w co chcesz wkrecać świece? weź se to rozrysuj... :icon_mrgreen:

Możesz zniszczyć gwint GŁOWICY źle wkręcając świece co może doprowadzić do remontu silnika... ale o tym i innych skutkach powinien wiedzieć taki duży chłopiec :icon_mrgreen: oczywiście moge walnąć Ci rozprawke na temat wytwarzajacego się w takim wypadku ciśnienia i braku kompresji... :crossy:

 

Nie mam telewizji, więc nie oglądam głupich reklam, a już na pewno tutaj TVP bym nie szukała /jestem przypadkiem myślącej blondynki/.

 

A myśle, że lepiej zapłacić za międzykrajową i porozmawiać konkretnie niż krajowa i pie**olić bez sensu :icon_mrgreen:

 

 

PS. Jak tak dalej pójdzie to chwile dostane e-mail od admina żebym se założyła osobny watek dotyczący mojej skromnej osoby. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiuszu mój dzielny obronco i ty Vatzeqe ... azaliż wżdy nie poleczyć się razem??? :icon_mrgreen:

 

trzeba kiedyś rozpracować taki temat... :crossy:

 

 

kurde... Vazqeze... my to się możemy poleczyć nawet już w niedziele... :icon_mrgreen: blondynka spojrzała na profil użytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak : ściągłem bak odpiołem '' fajki'' ze świec i nagle pojawił mi sie problem nie mam takiego klucza który mógłby cokolwiek zdziałać i tu moje pytanko : na jaki klucz są świece 16 mm, 17mm ?? bo musze zaczerpnąć pożyczki narzędzi u mechanika z sąsiedztwa :)

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kondorio ma B12 :P tam się nic nie zmieniło.

 

 

no wlacha :biggrin: juz zamowilem super wypasny hiper mega i wogole zajebiaszczy zestaw D.I.Da i tak se zerknolem luknolem i zaczynam zbierac sily zeby samemu sie zabrac za to i mam w zwiazku ztym pytanie, jak odrece pokrywe od malej zebatki to jes szanasa ze cos tam wycieknie? bo idzie tam przewod od hydraulicznego sprzegla pzdr

 

p.s. wie ktos gdzie mozna dostac biale tarcze do zegarow?

Edytowane przez kondorio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odrece pokrywe od malej zebatki to jes szanasa ze cos tam wycieknie? bo idzie tam przewod od hydraulicznego sprzegla pzdr

nie.

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale wy macie jazdy :banghead: od słowa do słowa i zaczyna sie sprzeczka z resztą tez o byle co ...

to jest subforum dedykowane motocyklowi jakim jest Suzuki Bandit, a nie tyczące się naszego wykształcenia, o tym jest temat ''kim jesteście'' a co do naszego ustroju Rzeczypospolitej to ludzie po zawodówce mają więcej możliwości na zarobek i rozwój zawodowy niż ja po LO, a żeby całkiem nie był off topic to powiedzcie mi czy może ktoś z szanownych toważyszy ma może na zbyciu wkład licznika do B6?? pozdrawiam Brylu

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...