Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Banditowcy,

mam pytanko odnośnie schowka pod siodłem w B12. Czy posiada takowy, i jak duży?

Interwsują mnie modele zarówno do 2001r jak i od 2001.

 

Nie załamuj się chłopak. Koledzy Ci opowiadają o nowszych modelach. W starszych bandzikach schowek jest większy. W modelu do roku 99 spokojnie pod siedzenie 2 browary wchodzą, a B6 i B12 schowkiem się nie różnią. Ja pod siedzeniem wożę zawinięte kilka podstawowych narzędzi, blokadę na tarczę, piankę Motul do naprawy opony w razie W, w trasę biorę małą puszkę smaru do łańcucha, siatkę do bagażu ('pajączka') i takie tam... (szmatkę) i daję radę.

 

PS. Ale jeśli dla Ciebie priorytetem przy wyborze jednośladu jest wielkość schowka, zawsze możesz sobie kupić skuter he he :biggrin: :-) :biggrin:

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa jak dostac sie do świec. żeby za dużo nie rozbierac??

toc zaraz mnie szlag jasny trafi :banghead:

Jak to jak, normalnie, nic nie musisz rozbierać ............. oprócz demontażu chłodnicy, kolektora i baku :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600bandytowmnienosi- nie jest podstawowym kryterium, ale przyzwyczaiłem się do tego, że wszystkie klamoty które kumple wożą w plecakach ja mam pod siodłem (min.smar do łańcucha, łatkę w spreyu, kilka kluczy, szmatkę, taśmę do klejenia węży wodnych, kpl. żarówek i bezpieczników.)

 

Korci mnie na nowy sezoz B12. Więc zadam jeszcze kilka pytań (przyznam, że czytanie 130 stron mnie przeraża):

 

-myślę o modelu z roku 2001- czy różnice w trakcji i silniku są duże względem poprzednika?

-czy to prawda, że gabarytowo B12 jest taki sam jak B6?

 

Na razie to tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy chcecie rozbierac :) u mnie nic nie trzeba kombinować. Wystarczy silnik wymontować z ramy :P

no dzisiejsza proba wymiany swiec skonczyla sie niczym

ale w weekend troche podzialam...Klaudio z tym zbiornikiem to chyba nawet racja

ale reszty to nie bede ściągał :icon_razz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. szczerze mówiąc, z resztą żartowałem, po działaniach w CBFce doradzam zdjęcie zbiornika, będziesz miał super dostęp i szybko wymienisz świece, w CBFce bez ściągania zbiornika wymieniłem 3-y do 4-ej sie nie dostałem :biggrin:

 

W Bandziorze jeszcze nie próbowałem, ale Rebel chyba coś wymieniał kiedyś ..... on non-stop rozkręca i skręca. Potem przy składaniu upierdala szpiliki, a jak nie sobie to innym :biggrin: ha ha ha ha ha ha ha ha

 

p.s. Młody, ale Ty masz 600-ke :) mniejszy silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w 1200 jest dużo mniej miejsca miedzy głowicą a bakiem. ostatecznie bak można ściagnąć - to 2 minuty roboty i 2 śrubeczki do odkręcenia.

W 1200 S '2004 wystarczy oryginalny klucz do swiec... i troche cierpliwosci :)

Podpowiem: trzeba uzyc klucza plaskiego (tez z kompletu) zeby nim obracac klucz nasadowy do swiec.

Da sie zrobic. Cierpliwosci zycze.

 

PS. A jak nasadka nie wchodzi mozna poprzestawiac troszke kabelki i rurki nad glowica ktore przeszkadzaja...

 

 

 

600bandytowmnienosi- nie jest podstawowym kryterium, ale przyzwyczaiłem się do tego, że wszystkie klamoty które kumple wożą w plecakach ja mam pod siodłem (min.smar do łańcucha, łatkę w spreyu, kilka kluczy, szmatkę, taśmę do klejenia węży wodnych, kpl. żarówek i bezpieczników.)

no moze poza kpl.zarowek powinienes sie zmiescic w B12

Korci mnie na nowy sezoz B12. Więc zadam jeszcze kilka pytań (przyznam, że czytanie 130 stron mnie przeraża):

 

-myślę o modelu z roku 2001- czy różnice w trakcji i silniku są duże względem poprzednika?

-czy to prawda, że gabarytowo B12 jest taki sam jak B6?

Zamiast analizowac rzeczy malo istotne dam Ci rade.

Wez B12.

Po cebulce B6 znudzi Ci sie zanim zdazysz wziac urlop w lato.

A B12 to praktycznie to samo co B6 tyle ze... to na B12 mowia lokomotywa :icon_twisted:

Edytowane przez JackRM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackRM-też tak myśle.

Właściwie jestem już zdecydowany, tylko nie wiem jak się z kasą wyrobię, ponieważ cebulę wystawiłem z bardzo wysoką cena, i jeśli nie sprzedam, to będę musiał zorganizować więcej kasy na zakup drugiego moto.

 

Szkoda,że będę szukał dopiero w okolicach wakacji, ponieważ od lutego zamieszkam w okolicy jeziora Garda, i zastanowiłbym się nad twoim bandytą. Ale cóż, takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie na nowy sezoz B12. Więc zadam jeszcze kilka pytań (przyznam, że czytanie 130 stron mnie przeraża):

 

-myślę o modelu z roku 2001- czy różnice w trakcji i silniku są duże względem poprzednika?

-czy to prawda, że gabarytowo B12 jest taki sam jak B6?

KUPUJ!!!!! Dasz rade to ogarnąć. Gabaryty między małym a dużym takie same. Trakcja podobna. Fun bezcenny :D

W Bandziorze jeszcze nie próbowałem, ale Rebel chyba coś wymieniał kiedyś ..... on non-stop rozkręca i skręca. Potem przy składaniu upierdala szpiliki, a jak nie sobie to innym biggrin.gif ha ha ha ha ha ha ha ha

W piątek masz w ryj :icon_mrgreen: ;) aha i zadnej szpilki jak dotąd nie ujeb...m.

JackRM-też tak myśle.

Właściwie jestem już zdecydowany, tylko nie wiem jak się z kasą wyrobię, ponieważ cebulę wystawiłem z bardzo wysoką cena, i jeśli nie sprzedam, to będę musiał zorganizować więcej kasy na zakup drugiego moto.

 

Szkoda,że będę szukał dopiero w okolicach wakacji, ponieważ od lutego zamieszkam w okolicy jeziora Garda, i zastanowiłbym się nad twoim bandytą. Ale cóż, takie życie.

No szkoda bo mój juz teraz do kupienia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...